Jump to content

Klan Cky - Rekrutacja / Wsparcie / Pomoc Dla Polskich Graczy


MaSuTaRo
 Share

Recommended Posts

 

 Imię:Paweł 
Wiek:29
Kilka zdań o sobie: Grabic palic rabowac
Skąd się o nas dowiedziałeś?Od R4izy

 

 

 

 

Imię:Radosław

Wiek:29

Kilka zdań o sobie:Poznasz mnie na tsie

Skąd się o nas dowiedziałeś? Z forum warframe 

 

 

 

 

Imię: Rafał

Wiek:30

Kilka zdań o sobie: Poznasz mnie na ts'ie

Skąd się o nas dowiedziałeś?Od R4iza 

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Łukasz
30

 

Gram w Warframe od początku ( około 1,5 roku przerwy) od 2 miesięcy powrót do gry. Jesteśmy grupą znajomych osób grających razem od dłuższego czasu. Prywatnie oglądam filmy i gram w różne gry.

 

Dowiedziałem się o klanie od kolegi Dzyska ;)

Link to comment
Share on other sites

Łukasz

30

 

Gram w Warframe od początku ( około 1,5 roku przerwy) od 2 miesięcy powrót do gry. Jesteśmy grupą znajomych osób grających razem od dłuższego czasu. Prywatnie oglądam filmy i gram w różne gry.

 

Dowiedziałem się o klanie od kolegi Dzyska ;)

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Maciej

24 latka

Zabijac i dropic karciochy, pomogam w wydawaniu platynki :P

Od Dzysk i Shirena.

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Nadal macie wymagania no lifienia w grze?

 

Witaj. Z tego co mi wiadomo, nigdy nie było w naszym klanie takiego wymogu, a coś na ten temat raczej wiem, bo jestem w nim właściwie od początku bez przerw już prawie 2 lata;) A no lifienie w naszym klanie, jeśli już, to polega raczej na tym, że po prostu lubimy razem grać i czas ucieka nam przy wspólnej grze tak szybko, że spędza się grając dużo więcej czasu, niż go się często posiada i niż to mają w zwyczaju inne klany i pewnie też stąd wzięła się nasza siła i wyniki na eventach, jakich inne Polskie klany póki co nie osiągają, choć je dopingujemy i z kilkoma mamy przyjacielskie kontakty:) Lubimy razem grać i coś osiągać, jeśli tak na to spojrzeć, jesteśmy no life'ami bardzo;) Sam na obecną chwilę posiadam cały kontent gry jaki mogłem zdobyć, ranga 19 konta wbita i czekam na update 16 w zasadzie nie mam co obecnie robić, mógłbym sobie wziąć wolne ( tak możemy tak robić;P ) i zajmować się czymś innym, ale nie chce, dalej gram praktycznie codziennie w Warframea, pomagam nowym graczom, zbieram surowce, dziele się tym czym tylko mogę jeśli ktoś jest w potrzebie, dlaczego, bo chcę to taki mój wymóg odnośnie siebie;) Tak, gramy i rozmawiamy ze sobą na TSie codziennie, spędzając przy wspólnej zabawie wiele godzin, tak jesteśmy No lifeami z wyboru;) Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Nadal macie wymagania no lifienia w grze?

Pytanie, które zadałeś oraz termin jakiego użyłeś są w tym w momencie względne ponieważ sugerując się informacją z twojego profilu w grze, a konkretnie "łącznym czasem gry" to jesteś takim samym "nolife'em" jak wielu naszych klanowiczy, a momentami nawet i większym ^_^. Następnym razem jeśli będziesz miał do nas jakieś pytanie to zapraszam na nasz serwer głosowy (zawsze łatwiej i szybciej niż pisać). Mam nadzieję, że wraz z kolegą powyżej udzieliliśmy tobie wyczerpującej, a zarazem satysfakcjonującej odpowiedzi?

Link to comment
Share on other sites

Nie nie chodzilo mi o to ile kto gra tylko o przymus gry wczesniej rozwazalem CKY ale jak sie dowiedzilem ze jak jest event i "trzeba" go robic byle by byc 1 w jakiejsc tabelce, i ze to hardkorowe eventowanie jest przymusowe to zrezygnowałem. Wlasnie dlatego sie zapytalem czy nadal taki wymóg jest

Link to comment
Share on other sites

Nie nie chodzilo mi o to ile kto gra tylko o przymus gry wczesniej rozwazalem CKY ale jak sie dowiedzilem ze jak jest event i "trzeba" go robic byle by byc 1 w jakiejsc tabelce, i ze to hardkorowe eventowanie jest przymusowe to zrezygnowałem. Wlasnie dlatego sie zapytalem czy nadal taki wymóg jest

 

Z założenia nasz klan zakłada walkę o jak najwyższe cele tak było jest i będzie, tego przecież nigdy nie ukrywaliśmy:) Przez takie działanie, nasz klan scala się coraz mocniej i wszystkim się zwyczajnie chce wspólnie grać, gdy inne klany powstają, by za chwilę zniknąć ponieważ nic ich nie trzyma przy wspólnej zabawie, nasz klan trwa po prostu dobrze się bawiąc i tak jeden napędza drugiego, a to napędza całą naszą grupę:) I choć w zasadzie nasz cel zaistnienia na arenie Warframea został można tak już powiedzieć "osiągnięty" to chcemy więcej:) A tu się pochwalę trochę ponieważ osiągnięć już trochę mamy z tych naszych chęci, praktycznie zawsze w top 16 naszego tieru, kilka razy na pudle, zwycięstwa, a co za tym idzie statuetki w dojo, których żaden inny Polski klan nie posiada, nasi gracze też często w top 16, propozycje współpracy od innych klanów, znają nas DEvsi (wymieniali nazwę naszego klanu na dev streamie nie raz) i cała zainteresowana społeczność zna nasz klan. To wszystko i wiele więcej, osiągnęliśmy tym, że nam się chce, wiesz jak jest ze zmuszaniem kogoś do czegokolwiek w dzisiejszych czasach, każdy prędzej się wypnie, niż pozwoli się do czegoś zmusić, a to chyba mówi o nas samo za siebie;) Tak w zasadzie, eventy w Warframie nie zdarzają się na tyle często, by były one jakoś męczące, wręcz powiedziałbym, że każdy czeka na kolejny, a zasada jest prosta, każdy poświęca na event tyle, ile wolnego czasu poświęcić może, ale nie kosztem życia codziennego i jak widać to działa nic więcej ot taka tajemnica;P

Link to comment
Share on other sites

No wczesniej odnioslem wrazenie jak z wami rozmawialem zupelnie inne czyli moge sie rozumiem do was przylaczyc.

Właśnie dlatego zawsze zapraszamy na nasz serwer głosowy gdzie szybciej i łatwiej możemy wiele rzeczy spokojnie wytłumaczyć zaś taka osoba jak ty bez żadnych zobowiązań oraz w czasie dogodnym dla siebie może sama sprawdzić czy nasz klan jej odpowiada czy też nie ponieważ często odwiedzają nas osoby, które nie szukają klanu lecz tylko ekipy, z którą mogą sobie pograć od czasu do czasu. Odpowiadając na twoje pytanie. Tak jak najbardziej można do nas dołączyć o ile wspomniane w pierwszym poście tego topiku wymagania nie są dla ciebie problemem (przeszkodą). W razie pytań bądź wątpliwości zapraszam w wolnej chwili na nasz serwer głosowy. 

Link to comment
Share on other sites

No wczesniej odnioslem wrazenie jak z wami rozmawialem zupelnie inne czyli moge sie rozumiem do was przylaczyc.

 

Oczywiście że możesz, zapraszamy na naszą stronę www.cky.com.pl tam są wszelkie szczegóły odnośnie zasad dołączenia, ale to już pewnie wiesz ponieważ posta już kiedyś składałeś, mimo to proponowałbym go odświeżyć i zapraszam na nasz serwer głosowy:) I nas się nie ma co bać po pierwszym kontakcie, trzeba nas tylko poznać i pozwolić samemu dać się poznać:)

Link to comment
Share on other sites

Jeśli rekrutacja jest jeszcze otwarta to z przyjemnością chciałbym zasilić jej szeregi!

 

Imię:Paweł

 

Wiek:26 lat

 

Kilka zdań o sobie: No cóż mówi się że najtrudniej jest opisać siebie i wiecie co mieli racje ;P myśle(ponoć nie boli..:P) że jestem osobą b.rozmowną(mówią że gaduła bo często nie daje dość do słowa innym,potem z tego jest śmiech jak mnie komentują, gdy opowiadając coś przeżywałem to serio :D) ,spokojny i nad wyraz cierpliwy.Czasami poniosą mnie nerwy(jak to człowieka ponosi) ,ale przeważnie jestem zrównoważony(psychicznie?! ) nie lubię o sobie pisać,wole mówić..jestem też chyba skromny w życiu  i bardzo uczciwy, zapomniał bym dodać.. czy wspominałem też że cholernie szczery ?A no i jeszcze leniwy :P trochę :P

 

Skąd się o nas dowiedziałeś? Dobre pytanie...po prostu wpisałem w google "Warframe" i odnalazłem was tu na forum i szczerze tak pierwszy lepszy post(albo pierwszy z góry ?)
To chyba tyle, proszę o jakąś szybko odpowiedz czy coś bo mam parę pytań do was:)

Edited by Xavdas
Link to comment
Share on other sites

Jeśli rekrutacja jest jeszcze otwarta to z przyjemnością chciałbym zasilić jej szeregi!

 

Imię:Paweł

 

Wiek:26 lat

 

Kilka zdań o sobie: No cóż mówi się że najtrudniej jest opisać siebie i wiecie co mieli racje ;P myśle(ponoć nie boli..:P) że jestem osobą b.rozmowną(mówią że gaduła bo często nie daje dość do słowa innym,potem z tego jest śmiech jak mnie komentują, gdy opowiadając coś przeżywałem to serio :D) ,spokojny i nad wyraz cierpliwy.Czasami poniosą mnie nerwy(jak to człowieka ponosi) ,ale przeważnie jestem zrównoważony(psychicznie?! ) nie lubię o sobie pisać,wole mówić..jestem też chyba skromny w życiu  i bardzo uczciwy, zapomniał bym dodać.. czy wspominałem też że cholernie szczery ?A no i jeszcze leniwy :P trochę :P

 

Skąd się o nas dowiedziałeś? Dobre pytanie...po prostu wpisałem w google "Warframe" i odnalazłem was tu na forum i szczerze tak pierwszy lepszy post(albo pierwszy z góry ?)

To chyba tyle, proszę o jakąś szybko odpowiedz czy coś bo mam parę pytań do was:)

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...