Jump to content

Klan Cky - Rekrutacja / Wsparcie / Pomoc Dla Polskich Graczy


MaSuTaRo
 Share

Recommended Posts

Imię:Grzegorz
Wiek:18
Kilka zdań o sobie:Interesuję się historią, uzbrojeniem militarnym wszelkiej maści i grafiką 3d

Skąd się o nas dowiedziałeś? Możliwe że kiedyś u was byłem, ale nie pamiętam

Link to comment
Share on other sites

 

Imię:Grzegorz

Wiek:18

Kilka zdań o sobie:Interesuję się historią, uzbrojeniem militarnym wszelkiej maści i grafiką 3d

Skąd się o nas dowiedziałeś? Możliwe że kiedyś u was byłem, ale nie pamiętam

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię:Paweł
Wiek:26
Kilka zdań o sobie:Informatyk który lubi siedzieć po nocach :) Fan kultury japońskiej i anime, marzyciel błąkający w chmurach.

Skąd się o nas dowiedziałeś? Dziś rozpocząłem przygodę z WF, a na czacie rekrutacji o tej godzinie był tylko hikaru ^^

Link to comment
Share on other sites

 

Imię:Paweł

Wiek:26

Kilka zdań o sobie:Informatyk który lubi siedzieć po nocach :) Fan kultury japońskiej i anime, marzyciel błąkający w chmurach.

Skąd się o nas dowiedziałeś? Dziś rozpocząłem przygodę z WF, a na czacie rekrutacji o tej godzinie był tylko hikaru ^^

 

 

Witamy. O późnych godzinach często można mnie spotkać na czacie gry;) Zapraszamy na naszego TSa gdzie spotkasz wielu fanów kultury japońskiej, anime i wiele więcej;)

Link to comment
Share on other sites

Imię:Kamil
Wiek:21
Kilka zdań o sobie: Student, kulturalny, uczciwy, zawsze skory do pomocy, miły, inteligentny, przystojny i skromny. Posiadam trochę skrzywione poczucie humoru. W wolnych chwilach podróżuję, czytam książki lub marnotrawię czas na bezsensownych rzeczach. 

Skąd się o nas dowiedziałeś? Ot, spojrzałem na forum i trafiłem na, ów epicki temat. (;

Link to comment
Share on other sites

 

Imię:Kamil

Wiek:21

Kilka zdań o sobie: Student, kulturalny, uczciwy, zawsze skory do pomocy, miły, inteligentny, przystojny i skromny. Posiadam trochę skrzywione poczucie humoru. W wolnych chwilach podróżuję, czytam książki lub marnotrawię czas na bezsensownych rzeczach. 

Skąd się o nas dowiedziałeś? Ot, spojrzałem na forum i trafiłem na, ów epicki temat. (;

 

 

Witamy u nas również uświadczysz sporo skrzywionego humoru, a epickości nie brakuje nam nie tylko w tym temacie;P Zapraszamy na nasz serwer głosowy i będziesz mógł wtedy potwierdzić moje słowa a my Cię lepiej poznamy:)

Link to comment
Share on other sites

Witamy u nas również uświadczysz sporo skrzywionego humoru, a epickości nie brakuje nam nie tylko w tym temacie;P Zapraszamy na nasz serwer głosowy i będziesz mógł wtedy potwierdzić moje słowa a my Cię lepiej poznamy:)

 

Zawitałem, dnia jutrzejszego zjawie się ponownie. (;

Link to comment
Share on other sites

 

Imię: Błażej

Wiek: 28

Kilka zdań o sobie: Hej, byłem już w waszym klanie wcześniej, mam trochę więcej czasu wieczorami więc pomyślałem że wrócę ;)

Skąd się o nas dowiedziałeś? Z poprzedniej rekrutacji ;)

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię:Paweł
Wiek:21
Kilka zdań o sobie:Hmmm...jak każdy kto zgłasza tu podanie lubie pograc w gry, inne zainteresowania sport poniewaz sprawia mi on bardzo duzo radości i zatysfakcji. Moge również wspomniej że jakiś czas w Warframe juz gram, aktualnie posiadam 15 range wiec całkowity żółtodziób też nie jestem :D
Skąd się o nas dowiedziałeś? Z samej gry, równiez zauważyłem ze jestescie dosyc dużym klanem dlatego nie trudno było was znaleźć. A właśnie szukam takiego dobrego i zorganizowanego klanu :D

Edited by D4rwiK
Link to comment
Share on other sites

Imię:Paweł

Wiek:21

Kilka zdań o sobie:Hmmm...jak każdy kto zgłasza tu podanie lubie pograc w gry, inne zainteresowania sport poniewaz sprawia mi on bardzo duzo radości i zatysfakcji. Moge również wspomniej że jakiś czas w Warframe juz gram, aktualnie posiadam 15 range wiec całkowity żółtodziób też nie jestem :D

Skąd się o nas dowiedziałeś? Z samej gry, równiez zauważyłem ze jestescie dosyc dużym klanem dlatego nie trudno było was znaleźć. A właśnie szukam takiego dobrego i zorganizowanego klanu :D

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

  1. Imię: Grzegorz

    Wiek: 20

    Kilka zdań o sobie: Mieszkam w Łodzi i naprawiam tramwaje

    uwielbiam warframe (rank 12, 958h w warframie), nie nie nudzi mi się.

    Skąd się o nas dowiedziałeś?: za górami za lasami... Miodq mi powiedział.

     

Link to comment
Share on other sites

 

  1. Imię: Grzegorz

    Wiek: 20

    Kilka zdań o sobie: Mieszkam w Łodzi i naprawiam tramwaje

    uwielbiam warframe (rank 12, 958h w warframie), nie nie nudzi mi się.

    Skąd się o nas dowiedziałeś?: za górami za lasami... Miodq mi powiedział.

     

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się

Link to comment
Share on other sites

Imię:Szymon (nick w grze:Glad367)

 

Wiek:22

Kilka zdań o sobie:lubie grac w gry i jak na razie mam 10 range i 500h gry (poza warframe gram w World of Tanks i CS:GO).

 

Skąd się o nas dowiedziałeś?:Wszedłem na kanał rekrutacja w grze i zauważyłem że otwarta jest rekrutacja.

Link to comment
Share on other sites

Imię:Szymon (nick w grze:Glad367)

 

Wiek:22

Kilka zdań o sobie:lubie grac w gry i jak na razie mam 10 range i 500h gry (poza warframe gram w World of Tanks i CS:GO).

 

Skąd się o nas dowiedziałeś?:Wszedłem na kanał rekrutacja w grze i zauważyłem że otwarta jest rekrutacja.

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się

Link to comment
Share on other sites

Imię: Andrzej
Wiek:16
Kilka zdań o sobie: Gram w Warframe'a od może roku z dużymi przerwami. (powodem było to że zwykle sam w to grałem ;d) Kończę gimnazjum, (Fajnie nie? :] ), Poza warframe gram jeszcze w lola, cs'a, zdarzy mi się zagrać w minecraft :). Jeżeli ktoś będzie chciał wiedzieć więcej o mnie, można się pytać na tsie :).
Skąd się o nas dowiedziałeś? : z Chatu rekrutacyjnego :)

Link to comment
Share on other sites

Imię: Andrzej

Wiek:16

Kilka zdań o sobie: Gram w Warframe'a od może roku z dużymi przerwami. (powodem było to że zwykle sam w to grałem ;d) Kończę gimnazjum, (Fajnie nie? :] ), Poza warframe gram jeszcze w lola, cs'a, zdarzy mi się zagrać w minecraft :). Jeżeli ktoś będzie chciał wiedzieć więcej o mnie, można się pytać na tsie :).

Skąd się o nas dowiedziałeś? : z Chatu rekrutacyjnego :)

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się

Link to comment
Share on other sites

Imię: Piotrek
Wiek: 18
Kilka zdań o sobie: Więc jak już wyżej napisałem mam na imię Piotrek, mam 18 lat uczęszczam do technikum do klasy o profilu Elektronik, interesuje się e-sportem, normalnym sportem, komputerami a także różnorakimi ćwiczeniami fizycznymi. Jest to moje drugie podejście do Warframe, pierwsze nastąpiło rok temu lecz postanowiłem zacząć od nowa. Nie wiem co tu więcej mógłbym napisać dlatego oczekuję odpowiedzi i serdecznie Pozdrawiam.

Skąd się o nas dowiedziałeś? Znalazłem film, który macie w swojej prezentacji na YouTube.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Piotrek

Wiek: 18

Kilka zdań o sobie: Więc jak już wyżej napisałem mam na imię Piotrek, mam 18 lat uczęszczam do technikum do klasy o profilu Elektronik, interesuje się e-sportem, normalnym sportem, komputerami a także różnorakimi ćwiczeniami fizycznymi. Jest to moje drugie podejście do Warframe, pierwsze nastąpiło rok temu lecz postanowiłem zacząć od nowa. Nie wiem co tu więcej mógłbym napisać dlatego oczekuję odpowiedzi i serdecznie Pozdrawiam.

Skąd się o nas dowiedziałeś? Znalazłem film, który macie w swojej prezentacji na YouTube.

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się

Link to comment
Share on other sites

Na imię mi Rafał, mam ukończone 18 lat.

jestem wielbicielem gier "MMORPG",w wolnych chwilach gram, lub po prostu ćwiczę,

moje zainteresowania samochody, głównie camaro.

komputer dostępny mam na co dzień ale jak na mój wiek nie od rana, zaś po południu mam czas.

Co do TeamSpeak online mogę być, ale nie co dziennie będę mógł rozmawiać.

Dowiedziałem się to tym klanie z gry, od pewnego sympatycznego gracza.

 

 

Pozdrawiam:

Link to comment
Share on other sites

Na imię mi Rafał, mam ukończone 18 lat.

jestem wielbicielem gier "MMORPG",w wolnych chwilach gram, lub po prostu ćwiczę,

moje zainteresowania samochody, głównie camaro.

komputer dostępny mam na co dzień ale jak na mój wiek nie od rana, zaś po południu mam czas.

Co do TeamSpeak online mogę być, ale nie co dziennie będę mógł rozmawiać.

Dowiedziałem się to tym klanie z gry, od pewnego sympatycznego gracza.

 

 

Pozdrawiam:

 

Witaj akurat ze mną wtedy rozmawiałeś;) Camaro powiadasz, a co po wiesz na nowego Dodga Chargera w wersji Hellcat?;) Zapraszamy na naszego TSa co będziemy mogli pogadać o furach i lepiej Cię poznać:) A tu przypomnę że wszelkie informacje o nas i rekrutacji znajdziesz na naszej stronie www.cky.com.pl :)

Edited by HikaruMugen
Link to comment
Share on other sites

Imię: Kuba

Pseudonim: hanks1

Warframe: Excalibur, skana, lato, brato

Gracz: średni

Styl gry: ofensywnie

Życzenia: ludzi średnich w tą grę, zrozumienia że mam drewniany komp, zwiedzanie poziomu, a nie cały czas na przód.

Skype: kuba31385

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...