Jump to content

Klan Cky - Rekrutacja / Wsparcie / Pomoc Dla Polskich Graczy


MaSuTaRo
 Share

Recommended Posts

Imię: Kuba

Pseudonim: hanks1

Warframe: Excalibur, skana, lato, brato

Gracz: średni

Styl gry: ofensywnie

Życzenia: ludzi średnich w tą grę, zrozumienia że mam drewniany komp, zwiedzanie poziomu, a nie cały czas na przód.

Skype: kuba31385

Twoja forma podania nie jest do końca tą, o którą prosimy, ale mimo wszystko zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Dawid
Wiek:12
Kilka zdań o sobie:Siemka,Jestem Dawid i mam 12 lat,umiem dobrze grać w gierki różnych rodzai i znam podstawowe zasady gry WarFrame.
Skąd się o nas dowiedziałeś? Szukałem w Internecie Klanu ,ponieważ mój "schodził na Psy" co tydzień odchodziło od niego po 10 osób,Postanowiłem poszukac nowego klanu.

Przyjmiecie mnie ?

Edited by TheScroLi
Link to comment
Share on other sites

Imię: Dawid

Wiek:12

Kilka zdań o sobie:Siemka,Jestem Dawid i mam 12 lat,umiem dobrze grać w gierki różnych rodzai i znam podstawowe zasady gry WarFrame.

Skąd się o nas dowiedziałeś? Szukałem w Internecie Klanu ,ponieważ mój "schodził na Psy" co tydzień odchodziło od niego po 10 osób,Postanowiłem poszukac nowego klanu.

Przyjmiecie mnie ?

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się

Imię:Konrad

Wiek:15(w maju 16)

Kilka zdań o sobie:Jestem zapalonym graczem w Warframe, od czasu do czasu robię długie przerwy aby gra mi się nie znudziła?

Skąd się o nas dowiedziałeś?: z tego forum 

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się

Link to comment
Share on other sites

Imię:Kuba
Wiek:25
Kilka zdań o sobie:Hmm co tu wiele gadać lubie sobie popykac w takie a nie inne tytuły jak mam czas to gram wiele choć robota zabiera mi dosc sporo czasu . Zresztą bedziecie chcieli mnie poznać to wejde na ts tak bedzie prosciej

Skąd się o nas dowiedziałeś? A dowiedziałęm sie o was przez to zacne forum :)

Link to comment
Share on other sites

Imię:Kuba

Wiek:25

Kilka zdań o sobie:Hmm co tu wiele gadać lubie sobie popykac w takie a nie inne tytuły jak mam czas to gram wiele choć robota zabiera mi dosc sporo czasu . Zresztą bedziecie chcieli mnie poznać to wejde na ts tak bedzie prosciej

Skąd się o nas dowiedziałeś? A dowiedziałęm sie o was przez to zacne forum :)

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Adrian
Wiek: 17
Kilka zdań o sobie: Chodzę do technikum informatycznego. Moim hobby jest granie/testowanie gier, prepping, survival. Dużo czasu spędzam ze znajomymi, lecz na grę także znajdę chwilę. Szukam porządnego klanu i ludzi, z którymi można miło spędzić czas i porozmawiać. :)
Skąd się o nas dowiedziałeś? Napisałem na kanale "rekrutacja", że szukam klanu i gracz o nicku Arston_88 napisał, zebym odwiedził to forum. :)

Link to comment
Share on other sites

Imię: Adrian

Wiek: 17

Kilka zdań o sobie: Chodzę do technikum informatycznego. Moim hobby jest granie/testowanie gier, prepping, survival. Dużo czasu spędzam ze znajomymi, lecz na grę także znajdę chwilę. Szukam porządnego klanu i ludzi, z którymi można miło spędzić czas i porozmawiać. :)

Skąd się o nas dowiedziałeś? Napisałem na kanale "rekrutacja", że szukam klanu i gracz o nicku Arston_88 napisał, zebym odwiedził to forum. :)

zapraszam na ts 

Link to comment
Share on other sites

Imię: Mikołaj

Wiek: 18

Kilka zdań o sobię: Uczę się w liceum na profilu mat-fiz-inf. Lubię gry i ogólnie dużo przy kompie spędzam czasu , ale z drugiej strony w tygodniu dużo czasu idzie na różne sporty. Warframe odkryłem parę dni temu i jako tako ogarniam. Pomyślałem że warto by było znaleźć jakichś fajnych ludzi do wspólnego grania i wszedłem na kanał rekrutacyjny. Zobaczyłem tam post o waszym klanie i pomyślałem że sie zgłoszę :)

Skąd się dowiedziałem: Z postu na kanale rekrutacyjnym od gracza MaSuTaRo.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Mikołaj

Wiek: 18

Kilka zdań o sobię: Uczę się w liceum na profilu mat-fiz-inf. Lubię gry i ogólnie dużo przy kompie spędzam czasu , ale z drugiej strony w tygodniu dużo czasu idzie na różne sporty. Warframe odkryłem parę dni temu i jako tako ogarniam. Pomyślałem że warto by było znaleźć jakichś fajnych ludzi do wspólnego grania i wszedłem na kanał rekrutacyjny. Zobaczyłem tam post o waszym klanie i pomyślałem że sie zgłoszę :)

Skąd się dowiedziałem: Z postu na kanale rekrutacyjnym od gracza MaSuTaRo.

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Paweł

Wiek: 22

Kilka zdań o sobie: Praca, Studia i takie tam, nic ciekawego. Chcesz to sam zapytaj.

 

Skąd się o nas dowiedziałeś?

Od gracza o nicku MaSuTaRo.

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Andrzej 
Wiek: 16 ( rocznikowo 17)                               
Kilka zdań o sobie: Uczeń liceum, grałem w Warframe przed zmiana wizualną gry, wróciłem niedawno z chęcią zaczęcia podróży od nowa, moje stare konto jest w pewnym sensie moim bankiem rzeczy. Obecnie gram tylko rzeczami, które zdobyłem nowym kontem. Grywam ok 2-3 godzinki dziennie w dni powszednie i do 8 w weekendy. Czekam na grę CABAL II.

Skąd się o nas dowiedziałeś? Poszukiwałem klanu do wspólnej gry na czacie rekrutacji i wtedy napisał do mnie  MaSuTaRa.Pomyślałem, że warto spróbować.

Link to comment
Share on other sites

 

Imię: Andrzej 

Wiek: 16 ( rocznikowo 17)                               

Kilka zdań o sobie: Uczeń liceum, grałem w Warframe przed zmiana wizualną gry, wróciłem niedawno z chęcią zaczęcia podróży od nowa, moje stare konto jest w pewnym sensie moim bankiem rzeczy. Obecnie gram tylko rzeczami, które zdobyłem nowym kontem. Grywam ok 2-3 godzinki dziennie w dni powszednie i do 8 w weekendy. Czekam na grę CABAL II.

Skąd się o nas dowiedziałeś? Poszukiwałem klanu do wspólnej gry na czacie rekrutacji i wtedy napisał do mnie  MaSuTaRa.Pomyślałem, że warto spróbować.

 

 

Witamy i zapraszamy na nasz serwer głosowy, co by reszta naszego Tenno składu mogła Cię lepiej poznać;)

Link to comment
Share on other sites

Imię: Marek

Wiek: 18

Kilka zdań o sobie: Po prawie rocznej przerwie, wróciłem do warframe z naładowanymi bateriami. Wszystkim znany jako zjarany Fate, okej tylko dla starej gwardii. Prawdopodobnie osoby z którymi grałem wytrwale godzinami eventy w CKY dobrze mnie znają, w skrócie dla nowych; aktualnie nadal tkwię w niekończącej się przygodzie edukacyjnej naszej kochanej oświaty, na profilu mat-inf-fiz. W trakcie tygodnia prawdopodobnie codziennie mogę zaoferować 2 godziny gry ze mną (w krainie Narnii), jeśli mowa o weekendzie ok. 6-8 godzin/dzień. 

Skąd się o nas dowiedziałeś? Ehh... byłem tutaj? A innego lepszego klanu nie ma i nie bedzie :)

Link to comment
Share on other sites

Imię: Marek

Wiek: 18

Kilka zdań o sobie: Po prawie rocznej przerwie, wróciłem do warframe z naładowanymi bateriami. Wszystkim znany jako zjarany Fate, okej tylko dla starej gwardii. Prawdopodobnie osoby z którymi grałem wytrwale godzinami eventy w CKY dobrze mnie znają, w skrócie dla nowych; aktualnie nadal tkwię w niekończącej się przygodzie edukacyjnej naszej kochanej oświaty, na profilu mat-inf-fiz. W trakcie tygodnia prawdopodobnie codziennie mogę zaoferować 2 godziny gry ze mną (w krainie Narnii), jeśli mowa o weekendzie ok. 6-8 godzin/dzień. 

Skąd się o nas dowiedziałeś? Ehh... byłem tutaj? A innego lepszego klanu nie ma i nie bedzie :)

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Nazywam się: Dawid

Mam 13 Lat

Gram w WarFrame 3 miesiące jak widać jestem tu nowy ale bardzo zależy mi aby dołączyć do waszego klanu.

Dowiedziałem się o was z YouTube oraz przeglądając Internet I znalazłem was.

Link to comment
Share on other sites

Nazywam się: Dawid

Mam 13 Lat

Gram w WarFrame 3 miesiące jak widać jestem tu nowy ale bardzo zależy mi aby dołączyć do waszego klanu.

Dowiedziałem się o was z YouTube oraz przeglądając Internet I znalazłem was.

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się. :)

Link to comment
Share on other sites

 

Klan Camp Kill Yourself należy do międzynarodowego sojuszu "ECLIPSE"

 

Promo CKY by Dreed

tGNAJ9f.png?1

Cztery cienie przemykały ponurymi, zatęchłymi od rdzy korytarzami statku Grineer. Szybkie, miarowe kroki w półmroku tworzonym przez światło odległych gwiazd wpadające oknami, sprawiały wrażenie jakoby przedzierała się przezeń tylko jedna osoba. Nieznajomi byli szybcy, zdeterminowani. Pomimo ogromu pomieszczeń, szybko odnaleźli cel swojej podróży. Dwaj wartownicy stojący przy grubych stalowych drzwiach nie zdążyli nawet wymienić ze sobą zdziwionych spojrzeń, kiedy zimna stal zatopiła się w ich klatkach piersiowych. Na nic zdały się także drzwi rozpadając się pod silnym uderzeniem największego z czwórki przybyszy jak domek z kart. Wydawało by się, że to koniec, przed nimi w całej swojej okazałości znajdował się utrzymywany w powietrzu przez niewiadomą siłę nieznany artefakt,obracający się wokół własnej osi jak ziemia, stracona wiele lat temu, niemal że zapomniana ostoja ludzkości. W długim korytarzu z którego przyszli echem zaczynały rozbrzmiewać pospieszne kroki zaalarmowanych już żołnierzy, jednak było już za późno, wielka wyrwa w ścianie z łoskotem zaczęła wysysać całe powietrze w czarną otchłań. Czterech nieznajomych rzuciło się w nią razem z artefaktem aby zostać złapanym przez okręt transportowy, który po chwili z zawrotną prędkością ruszył w stronę pobliskiego pasu asteroid szukając schronienia. W świetle żarzących się dopalaczy można było dostrzec jedynie trzy litery znajdujące się na kadłubie. CKY...

 

STRONA KLANOWA

 

 

Prezentacja DOJO:

 

8lKYiDF.png

 

Jeśli jesteś zainteresowany/a zasileniem naszych szeregów to:

 

 

WYMAGAMY:

 

  • wzmożonej aktywności podczas rankingowych eventów klanowych organizowanych przez twórców gry
  • czynnego wkładu w rozwój klanu zarówno na serwerze klanowym Team Speak 3 jak i w grze
  • aktywności zarówno na serwerze klanowym Team Speak 3 jak i w grze
  • poprawnie skonfigurowanego zestawu do rozmów głosowych
  • poprawnie skonfigurowanego programu Team Speak 3
  • wieku +16 lat (możliwy wyjątek od reguły)
  • kultury osobistej
  • samodyscypliny

 

 

OFERUJEMY:

 

  • konkursy z nagrodami w postaci "platyny" w grze, oryginalnych gier wideo, licencji do płatnych programów i wiele innych
  • dostęp do wszystkich pomieszczeń, technologi, oraz broni jakie oferuje klanowe DOJO
  • wsparcie merytoryczne zarówno dla nowych jak i bardziej zaawansowanych graczy
  • pomoc przy wykonywaniu misji w grze
  • serwer klanowy Team Speak 3
  • ponad 40 aktywnych graczy
  • miłą atmosferę

 

Poniżej schemat dalszego postępowania dla osób zdecydowanych by do nas dołączyć:

 

 

1. W tym temacie napisz post rekrutacyjny wg schematu:

 

Imię:

Wiek:

Kilka zdań o sobie:

Skąd się o nas dowiedziałeś?

 

 

2. Odwiedź nasz serwer klanowy Team Speak 3:

 

Adres serwera: 178.217.189.69

Nickname: dokładny nick z gry - imię (np. MaSuTaRo - Marek)

 

WAŻNE! Prosimy o używanie DOKŁADNYCH nicków z gry wraz z imieniem jak w przykładzie powyżej co ułatwi nam współpracę oraz identyfikację z nowymi osobami.

 

 

3. Poznaj nas i daj się poznać.

 

Okazją do tego będzie wspólna gra i rozmowa na serwerze klanowym Team Speak 3, podczas których sam zdecydujesz czy nasz klan Tobie odpowiada.

 

WAŻNE! Podstawą rozpatrzenia Twojej kandydatury jest spełnienie wymogów, o których mową w pkt 1, 2, 3.

 

PmiMcBj.jpg

 

 

Witam Chciałbym Dołączyć do Klanu lecz nie spełniam do końca 1 wymogu :P

Imię:Sebastian (TheR3load)

Wiek:(oto mi chodziło :P) 15 lat

Jestem miłą i towarzyską osobą poszukującą klanu aktywnego, z wieloma osobami z kulturą i poczuciem humoru.

Dowiedziałem się o tym z Zakładki ,,Rekrutacja''

Link to comment
Share on other sites

Witam Chciałbym Dołączyć do Klanu lecz nie spełniam do końca 1 wymogu :P

Imię:Sebastian (TheR3load)

Wiek:(oto mi chodziło :P) 15 lat

Jestem miłą i towarzyską osobą poszukującą klanu aktywnego, z wieloma osobami z kulturą i poczuciem humoru.

Dowiedziałem się o tym z Zakładki ,,Rekrutacja''

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię:  Kamil
Wiek: 22
Kilka zdań o sobie: Imię Kamil, mój wiek to 22 lata, grałem wcześniej u was w klanie i myślę że pora wrócić, mam teraz dużo wolnego czasu i na pewno spędzę go dobrze. Ogólnie gram też w inne gry, ale na klan będę miał wystarczająco czasu.
Skąd się o nas dowiedziałeś?  Byłem w tym klanie w 2013 roku :)

 

Link to comment
Share on other sites

Imię:  Kamil

Wiek: 22

Kilka zdań o sobie: Imię Kamil, mój wiek to 22 lata, grałem wcześniej u was w klanie i myślę że pora wrócić, mam teraz dużo wolnego czasu i na pewno spędzę go dobrze. Ogólnie gram też w inne gry, ale na klan będę miał wystarczająco czasu.

Skąd się o nas dowiedziałeś?  Byłem w tym klanie w 2013 roku :)

 

Witamy i zapraszamy ponownie na naszego TSa, by stara gwardia sobie o Tobie przypomniała, a nowa Cię poznała;)

Edited by HikaruMugen
Link to comment
Share on other sites

Imię: Kordian
Wiek: 20
Kilka zdań o sobie: Nie gram długo, ale widzę, że szybko ogarnąłem bardzo dużo rzeczy, wiem jaki konkretnie playstyle bym preferował, wolę
grać w grupie niż samodzielnie, jak trzeba, to będę aktywny, ale studiuję też Informatykę na Politechnice Wrocławskiej, co też mi mnóstwo
czasu zjada! Jestem osobą raczej o wysokiej kulturze osobistej, należałem również do wielu dużych klanów w przeróżnych innych grach.
Mój nick z Warframe to "Kordikk", bardzo bym się ucieszył pozytywnym rozpatrzeniem mojej aplikacji :) Pozdrawiam

Skąd się o nas dowiedziałeś?: Wszedłem w rekrutację PC na forum WF.

Link to comment
Share on other sites

 

Imię: Kordian

Wiek: 20

Kilka zdań o sobie: Nie gram długo, ale widzę, że szybko ogarnąłem bardzo dużo rzeczy, wiem jaki konkretnie playstyle bym preferował, wolę

grać w grupie niż samodzielnie, jak trzeba, to będę aktywny, ale studiuję też Informatykę na Politechnice Wrocławskiej, co też mi mnóstwo

czasu zjada! Jestem osobą raczej o wysokiej kulturze osobistej, należałem również do wielu dużych klanów w przeróżnych innych grach.

Mój nick z Warframe to "Kordikk", bardzo bym się ucieszył pozytywnym rozpatrzeniem mojej aplikacji :) Pozdrawiam

Skąd się o nas dowiedziałeś?: Wszedłem w rekrutację PC na forum WF.

 

 

Witamy i zapraszamy na naszego TeamSpeaka co by Cię nasz klan mógł lepiej poznać i ludzi z Wrocławia też u nas znajdziesz Tenno;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...