Jump to content

Klan Cky - Rekrutacja / Wsparcie / Pomoc Dla Polskich Graczy


MaSuTaRo
 Share

Recommended Posts

 

Imię:Janek

Wiek:33

Kilka zdań o sobie: Witam chcę dołączyć do was słyszałem że fajna atmosfera no i znam parę osób. 

Skąd się o nas dowiedziałeś? Od pazia Dzyska :) 

 

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Witam :)
Mam na imię Michał mam 17 lat i obecnie chodzę do technikum informatycznego. Wróciłem do Warframe kilka dni temu po dwuletniej przerwie. Codziennie znajdę jakiś czas na grę w Warframe tak samo jak na grę z kumplami w coś innego czy jakąś koszykówkę. Więc z chęcią pograł bym z kimś kto pomoże mi to teraz wszystko ogarnąć :D
Wasz klan zauważyłem na czacie Rekrutacje ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam :)

Mam na imię Michał mam 17 lat i obecnie chodzę do technikum informatycznego. Wróciłem do Warframe kilka dni temu po dwuletniej przerwie. Codziennie znajdę jakiś czas na grę w Warframe tak samo jak na grę z kumplami w coś innego czy jakąś koszykówkę. Więc z chęcią pograł bym z kimś kto pomoże mi to teraz wszystko ogarnąć :D

Wasz klan zauważyłem na czacie Rekrutacje ;)

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Damian 

Wiek: 26

Kilka zdań o sobie: Dopiero co ukończyłem studia na kierunku grafika 3d. Jestem zapalonym miłośnikiem gier tak komputerowych jak i papierowych. W warframe gram wraz z moją narzeczoną oraz naszym znajomym, którzy zapewne też będą chcieli dołączyć w Wasze szeregi :)

Skąd się o nas dowiedziałeś?: Z tego otoż forum.

Link to comment
Share on other sites

 

Imię: Damian 
Wiek: 26
Kilka zdań o sobie: Dopiero co ukończyłem studia na kierunku grafika 3d. Jestem zapalonym miłośnikiem gier tak komputerowych jak i papierowych. W warframe gram wraz z moją narzeczoną oraz naszym znajomym, którzy zapewne też będą chcieli dołączyć w Wasze szeregi :)
Skąd się o nas dowiedziałeś?: Z tego otoż forum.

 

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Post wyżej będzie usunięty, bo nie wylogowało mnie z forum :D "Post wyżej też jest mój, ale będzie on usunięty.

 

Imię: Kamil
Wiek: 22
Kilka zdań o sobie: Mam dużo wolnego czasu, więc to jest odpowiedni moment żeby powrócić do klanu, myślę że przyjmiecie mnie jak to było kiedyś :D
Skąd się o nas dowiedziałeś?: Byłem już w nim :D
Link to comment
Share on other sites

 

Imię: Kamil
Wiek: 22
Kilka zdań o sobie: Mam dużo wolnego czasu, więc to jest odpowiedni moment żeby powrócić do klanu, myślę że przyjmiecie mnie jak to było kiedyś :D
Skąd się o nas dowiedziałeś?: Byłem już w nim :D

 

 

 

 

Post wyżej będzie usunięty, bo nie wylogowało mnie z forum :D "Post wyżej też jest mój, ale będzie on usunięty.

 

Imię: Kamil
Wiek: 22
Kilka zdań o sobie: Mam dużo wolnego czasu, więc to jest odpowiedni moment żeby powrócić do klanu, myślę że przyjmiecie mnie jak to było kiedyś :D
Skąd się o nas dowiedziałeś?: Byłem już w nim :D

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

 

Post wyżej będzie usunięty, bo nie wylogowało mnie z forum :D "Post wyżej też jest mój, ale będzie on usunięty.

 

Imię: Kamil
Wiek: 22
Kilka zdań o sobie: Mam dużo wolnego czasu, więc to jest odpowiedni moment żeby powrócić do klanu, myślę że przyjmiecie mnie jak to było kiedyś :D
Skąd się o nas dowiedziałeś?: Byłem już w nim :D

 

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Wiktor
Wiek:18
Kilka zdań o sobie: Uczęszczam do Liceum o profilu MAtematyczno-fizycznym. Do Warframe wróciłem po 536 dniach przerwy :P i poszukuje jakiegoś Klanu w którym ludzie byli by skłonni do pomocy w ogarnieciu wszystkiego oraz do wspólnej zabawy :)
Skąd się o nas dowiedziałeś? z czatu w grze :)

Link to comment
Share on other sites

 

Imię: Wiktor

Wiek:18

Kilka zdań o sobie: Uczęszczam do Liceum o profilu MAtematyczno-fizycznym. Do Warframe wróciłem po 536 dniach przerwy :P i poszukuje jakiegoś Klanu w którym ludzie byli by skłonni do pomocy w ogarnieciu wszystkiego oraz do wspólnej zabawy :)

Skąd się o nas dowiedziałeś? z czatu w grze :)

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię:Wojciech
Wiek:18
Kilka zdań o sobie:Gram w Warframe od niedawna, co może okazać się znaczącą wadą ale chętnie dołącze do jakiegoś polskiego klanu, który ułatwi mi poprawienie swoich umiejętności.

 

Skąd się o nas dowiedziałeś?

Szukałem klanu w internecie. Linka do waszej strony znalazłem tutaj: http://pl.warframe.wikia.com/wiki/W%C4%85tek:2416

 

Nick w grze: McWojciech

Link to comment
Share on other sites

Imię:Wojciech

Wiek:18

Kilka zdań o sobie:Gram w Warframe od niedawna, co może okazać się znaczącą wadą ale chętnie dołącze do jakiegoś polskiego klanu, który ułatwi mi poprawienie swoich umiejętności.

 

Skąd się o nas dowiedziałeś?

Szukałem klanu w internecie. Linka do waszej strony znalazłem tutaj: http://pl.warframe.wikia.com/wiki/W%C4%85tek:2416

 

Nick w grze: McWojciech

 

Witamy i zapraszamy na naszego TSa, tam Cię lepiej poznamy i nasi Tenno Twego skilla poprawią, będziesz niczym Chuck Norris w Warframie;)

Link to comment
Share on other sites

Imię: Mateusz

Wiek: 23

Inż automatyk, grę zacząłem dla zabicia czasu, po paru dniach się wciągnąłem. Grywam w tygodniu wieczorami z kumplem ze studiów o nicku luminofor. Jestem fanem gier komputerowych, ostatnio właśnie głównie warframe, czasami dota2

 

O klanie dowiedziałem się ze spamu na czacie

 

Nick: SPACENINJAKAPPAWARRIOR

Link to comment
Share on other sites

Imię: Mateusz

Wiek: 23

Inż automatyk, grę zacząłem dla zabicia czasu, po paru dniach się wciągnąłem. Grywam w tygodniu wieczorami z kumplem ze studiów o nicku luminofor. Jestem fanem gier komputerowych, ostatnio właśnie głównie warframe, czasami dota2

 

O klanie dowiedziałem się ze spamu na czacie

 

Nick: SPACENINJAKAPPAWARRIOR

 

Witamy i zapraszamy na nasz serwer głosowy, by nasza Tenno ekipa mogła lepiej Cię poznać:) A inżynier się przyda do modyfikacji i napraw naszych statków;P

Link to comment
Share on other sites

Imię : Szymon

Lat : 17

Jestem już trochę zapoznany w Warframe , mam 9 lvl . Na WF loguje się od 3 razy w tyg. ( nawet częściej ).Gram w tą grę już rok.

Ogólnie szukam zgranej ekipy , która pomogłaby mi w dropieniu .
O klanie dowiedziałem się od gracza HoolandsHope ( razem z nim szukaliśmy nowego klanu).

Link to comment
Share on other sites

Imię : Szymon

Lat : 17

Jestem już trochę zapoznany w Warframe , mam 9 lvl . Na WF loguje się od 3 razy w tyg. ( nawet częściej ).Gram w tą grę już rok.

Ogólnie szukam zgranej ekipy , która pomogłaby mi w dropieniu .

O klanie dowiedziałem się od gracza HoolandsHope ( razem z nim szukaliśmy nowego klanu).

 

Witamy tak nijaki HoolandsHope jest nam znany;) Zapraszamy na naszego TSa, a jakaś ekipa na pewno Cię przygarnie na dropienie, lecz cierpliwym Tenno pamiętaj być musisz, wtedy moc posiądziesz;P

Link to comment
Share on other sites

Imię:Wojciech (NestaulPL)
Wiek:19
Kilka zdań o sobie:miły,wesoły,w warframe lvl mam 5 ale nie jestem tzw "pro"

Skąd się o nas dowiedziałeś?: Dowiedziałem się o was w samej grze w dziale rekrutacja.

 

Link to comment
Share on other sites

 

Imię:Wojciech (NestaulPL)

Wiek:19

Kilka zdań o sobie:miły,wesoły,w warframe lvl mam 5 ale nie jestem tzw "pro"

Skąd się o nas dowiedziałeś?: Dowiedziałem się o was w samej grze w dziale rekrutacja.

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Michał

IGN: cops3

Wiek: 16

Kilka zdań o sobie: Lubię fantastykę, sci-fi, jestem trochę niecierpliwy, ostatnio powróciłem do gry i mam dopiero 3 lvl "Operatora".

Skąd się o nas dowiedziałeś?: Zakładka Rekrutacje na chat'cie w Warframe.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Michał

IGN: cops3

Wiek: 16

Kilka zdań o sobie: Lubię fantastykę, sci-fi, jestem trochę niecierpliwy, ostatnio powróciłem do gry i mam dopiero 3 lvl "Operatora".

Skąd się o nas dowiedziałeś?: Zakładka Rekrutacje na chat'cie w Warframe.

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...