Jump to content

Klan Cky - Rekrutacja / Wsparcie / Pomoc Dla Polskich Graczy


MaSuTaRo
 Share

Recommended Posts

Imię: Igor
Wiek:16
Odp.A: Oczywiście.
Odp.B:Ogółem gram bardzo rzadko ,ze względu iż gram sam. Jeśli będę posiadał kompanów moja aktywność będzie większa.
Odp.C:Najaktywniejszy jestem zazwyczaj od piątku wieczorem do niedzieli wieczorem lecz w czas wakacyjny jestem prawie non stop.
Odp.D:W wakacje jestem zazwyczaj od 19 do 1 nad ranem
Odp.E:Strasznie lubię anime i mangę. Jestem okrutnie gadatliwy ale łatwo się ze mną dogadać.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Marek
Wiek: 19

 

Pytania:
A: Yeep. :)
B: W tej chwili (wakacje przed studiami) gram bardzo dużo. Później może się to trochę zmienić.
C: Teraz nie ma konkretnej pory "największej" aktywności (ach jak ja lubię Wakacje). Później myślę, że najczęściej będę grać w sobotę, niedzielę i ewentualnie wieczorami.
D: W trakcie wakacji mam czas bez przerwy, więc siadam o gry kiedy zechcę. Na studiach, tak ja napisałem, będą to raczej wieczory.
E: Jestem programistą (choć cały czas się uczę). Właśnie wybieram się na studia do Wrocławia. Strasznie podoba mi się Warframe, choć nawet nie wiem dlaczego. Po prostu zacząłem grać i mi się spodobało. XD

Link to comment
Share on other sites

Imię: Mateusz
Wiek: 20

Pytania:
A: Jak mam wolny czas to jasne
B: W tej chwili gram dużo (dopóki nie znajdę pracy)  więc można powiedzieć że jestem zapaleńcem :)
C: Póki co jestem codziennie ale najwięcej czasu przed kompem spędzam w weekendy
D: Ciężko powiedzieć co i kiedy mi wypadnie ;)
E: Niedawno skończyłem się uczyć (technikum elektryczno-elektroniczne) i zaczełem grać w warframe. Póki co gra mi się bardzo podoba (efekty physx wymiatają w tej grze przy czym nie zjadają dużo zasobów komputera w porównaniu do tego co jest w innych grach).

Link to comment
Share on other sites

Miarowy stukot podbitych oficerskich butów dawał się wszystkim we znaki. Rytmicznie wystukiwany rytm powoli zaczął pokrywać się z cyklicznym ruchem wskazówek zegarka, który to swoją drogą kiedyś znalazłem na jednej z misji na ziemi. Krok za krokiem, but w but, Dreed krążył wokół terminala.

 

BUUUUMB... psssss......  BUUUUMP... psssss. cziki.cziki cziki. UYU UYU UYU.. o yea ..., Icu w rytm stąpającego Dreeda zaczął wydawać pod nosem beatboxowe dźwięki.

Nasypałem do szklaneczki krystaliczne polimer CR43 i wstawiłem do Radial Absomatrona model R2487. Włączyłem. Delikatne buczenie silniczka ekostatycznego rozniosło się po pomieszczeniu generując ambientowy podkład szumów niskotonowych, a trzy kostki lodu uderzające o dno szklanki nadały krystalicznego akcentu trzaśniętym drzwiom przez, które to właśnie wszedł nowy rekrut. Podniosłem szklaneczkę do ust, by po chwili raczyć się wyśmienity drinkiem o smaku dojrzałego melona, a przy okazji siorbać co drugi krok Dreda.

 

Ile jeszcze będziemy czekali?  - zniecierpliwiony RaGGa, wystukiwał na blacie podniszczonego stołu dodatkowy rytm próbując wpasować się w powstający sampel.

To może ja mam jeszcze zaśpiewać!? - MaSuTaRo zimnym spojrzeniem i karcącym wzrokiem wyciszył całe zebrane towarzystwo, samemu dyskretnie przestając rytmicznie uderzać w klawisze klawiatury przestarzałego komputera.

 

GOŚCIA mamy! - MaSu nie czekając na jakąkolwiek odpowiedź, zaczął wywiad...

Imię?! Wiek!? Czy jesteś w stanie poświęcić swój wolny czas...

Pytań było tak wiele, że nowy rekrut zaniemówił, gdy opanował drżenie i szok po pierwszym spotkaniu z Wodzem i zaczął odpowiadać zapaliła się czerwona lapma alarmowa i wszyscy usłyszeliśmy poczatek nadawanej transmisji ze sztabu głównego.

 

Tym razem zapadła Grobowa Cisza. nasze oczy skierowały się ku holograficznemu monitorowi kupionemu za ostatnie dobrowolne datki chłopaków. Fakt był z demobilu, ale cóż jakie datki taki monitor...

 

Na monitorze pojawiał się obraz:

VoGZf4F.jpg

 

A syntetyczny głos Bota powoli zaczął nadawać dla większości niezrozumiałe dzwięki:

Operation: ARIDA FEAR

What are The Corpus up to? It appears they have information we must uncover! Tenno, this weekend we need your help! Stay tuned for more word...

 

a pod spodem ppojawił się link: https://forums.warframe.com/index.php?/topic/91897-new-image-operation-arid-fear/

 

Wy Debi... - Nuta powstrzymał się przed kolejną ciętą krytyką gdy tylko zobaczył piorunujący wzrok Wodza

Włączcie sobie moduły translacyjne i się ogarnijcie... proszę.... , a i pamiętajcie full kulturka musi być... - Prawdopodobnie powiedział jeszcze kilka niecenzuralnych słów pod nosem, ale większość zaczęła jeszcze raz wsłuchiwać się w przesłaną wiadomość:

 

Jakie są Corpus do? Wydaje się, że mają informacje o bombie, musimy sie ukryc! Tenno, w ten sala jest bomba Twojej pomocy! Czekajcie tu a będzie kaboom...

 

Tenno... - MaSu chciał jeszcze coś powiedzieć, ale nim zdążył dokończyć pierwsze zdanie, na sali nikogo już niebyło... prócz mnie, Dreeda i nowego rekruta.

To chyba moja wina - skruszonym głosem spojrzałem na moduł translacyjny.

Zainstalowałem nowy soft ale chyba pomyliło mi się i wgrałem stare algorytmy z googla.

 

Taa... i ty a chiałeś mi ołtarze budowaC?... - burknął pod nosem Dreed

Dreed wyślij do wszystkich rozkazy na prywatne terminale, ty Mac napraw wreszcie to żelastwo, a ja zajmę się nowym rekrutem...

 

Na czym to skończyliśy... Imię?! Wiek!? Czy jesteś w stanie poświęcić swój wolny czas..... stój prosto! ..zadałem Ci pytanie... to nie przedszkole...! ej... no stary nie płacz... przytulić cię...?

Edited by MacDante
Link to comment
Share on other sites

  • Imię:

    Paweł

  • Wiek:

    21

Odpowiedź na poniższe pytania:

 

 

A. Czy jesteś w stanie poświęcić swój wolny czas na eventy organizowane przez twórców gry aby wspomóc klan w zdobywaniu nagród i pięciu się w rankingu (docelowo eventy mają odbywać się co 2 tygodnie)?

Jasne  : )

 

B. Jakiego rodzaju graczem jesteś (niedzielny, od czasu do czasu, zapaleniec, żyję aby grać)?

Gram praktycznie codziennie  : )

 

C. W jakich dniach jesteś najaktywniejszym graczem?

Ciężko powiedzieć, zależy jak się tydzień ułoży.

D. W jakich godzinach najczęściej siadasz do gry?

 również ciężko powiedzieć ale jeśli już muszę odpowiadać to będą godziny wieczorne powiedzmy po 20.00 do ... :D

E. Kilka słów o sobie?

Student, gdańsk. Przeczytałem w jakiejś recenzji gry Warframe, że o ile nie grałeś/grasz w klanie, to nie wiesz jaka ta gra naprawde jest, więc chce spróbować.

Gram, grałem w różne gry.

Gry kompetetywne :

Top 2

1.Starcraft 2

2.CS   jednak 1.6 : D

ah starczy o mnie : )

Decyzje podjmijcie rozważnie :D

Link to comment
Share on other sites

Cios był błyskawiczny! Na szczęście żelazna skóra Rhino, którego modowałem zadziałała tak jak powinna, a pięść przeciwnika zsunęła się po niej i uderzyła w szafkę za mną. Szafka wydała nieprzyjemny jęk i poddała się potężnej sile Novej, wyswobodzając tym samym paczki z amunicją i kitrane przez kogoś kredyty.

 

- JA NIGDY NIE PRZEPRASZAM! - podniesiony głos Nuty wydobył się spod pancerza przeciwnika.

- Zrobiłeś ze mnie debila! Teraz każdy się kapnie że to była mistyfikacja! - kolejny cios skierował się w kierunku lewego barku. Unik, chybienie, kolejna szafka zmieniła przeznaczenie.

- Umawialiśmy się! Tylko hologram! MaSu miał widzieć, że jestem, że mi zależy, że nie chce wylecieć! - Tym razem zamach Repera rozpruł wygodną sofę i ściął jedno z ostatnich białych drzewek w DOJO.

- Domyśli się, że coś było nie tak, że to ty zalogowałeś się na moje konto i podszywałeś się aby zrobić minimum konieczne! - ławka pękła, lampa rozbiła się  o przeciwległą ścianę, a nowiutki Ekspres do NanoSoczku marki Hiper Pagard reklamowany jako urządzenie, które przetrwa Eony udowodniło, że reklamy kłamią i przestało funkcjonować po kolejnym kopnięciu Nuty.

 

Unikałem ciosów jak głupi, nauki mojego miszcza Dreeda nie poszły na marne.

Wsłuchiwanie się w monolog, nie miało sensu, kolejne przytki, bluzgi, znów wypomniał triple kila na Voidzie.

 

- o co za bałagan - delikatny kobiecy głos, sprowadził nas na ziemię a w drzwiach zobaczyliśmy Choco.

 

- Nuta....! - zdyszanym głosem łapiąc powietrze próbowałem złapać go za ramię - Zaprawdę, zaprawdę powiadam Ci... jak to MaSu powiedział " Kto chce szuka rozwiązań, kto nie chce szuka powodu" - błyskotliwość własnej wypowiedzi zaskoczyła mnie bardziej niż Nutę, który spojrzał na mnie, wybuchnął gromkim śmiechem i podał mi ramię abym wstał z ziemi. Wstałem, ale Nuta raz jeszcze udowodnił mi, że jest wyższy stopniem, podnosząc mnie, a potem z całej siły rzucając, a raczej wbijając w podłogę.

- Nie dość że nie przepraszam to nie jestem także miły! Lodowaty, bezemocjonalny ton głosu towarzysza sparaliżował mnie. Usłyszałem tylko trzask i pękanie nowych paneli podłogowych zbudowanych swoją drogą z ostanich dobrowolnych datków Stalowych Płyt naszych żołnierzy. Na początku myślałem ze to mój kręgosłup, ale wiem że Pancerz Rhino ewidentnie ochronił mnie przed kalectwem. Zawyłem z bólu, Nuta odstąpił.

 

Zdyszany wstałem z ziemi. Otrzepaliśmy pancerze z resztek szkła, betonu, kawałków plastiku i stali. Rozejrzeliśmy się po zdemolowanym pomieszczeniu...

 

- Chłopaki nie wiecie dlaczego SooKe chciał mój numer telefonu? - wmurowało nas to znaczy mnie na pewno, choć z miny Nuty wywnioskowałem u niego podobny stan emocjonalny.

- No wysłał mi wiadomość na terminal, że chce ode mnie numer telefonu, a przecież mógł się po prostu zapytać, a na pewno bym się z nim umówiła... - nadal patrzyliśmy to raz na siebie to raz na Choco z niedowierzaniem, ale przemilczeliśmy.

- Powiedziałam coś nie...... - Sygnał alarmowy przerwał wypowiedź dziewczyny w połowie zdania.

 

- Te Nuta jak to wytłumaczymy? - Spoglądając na ogrom zniszczeń zacząłem zastanawiać się co tu wymyśleć.

- Jak to jak? Proste. wpadł Stalker, rozpieprzył wszystko, chcieliśmy go ubić, ale wpadła Choco i nam uciekł... i po sprawie, po prostu kto chce szuka rozwiazań - Dumny Nuta poprawił broń i wybiegł z pomieszczenia w kierunku głównej sali.

 

- Mac ty też chcesz mój numer telefonu ? - pytanie mnie zaskoczyło.

- Choco wiesz co, Ty lepiej tu posprzątaj i niech Ci pomogą nowi rekruci... bo Stalker przyszedł za nimi, a go nie zauważyli i ja z Nutą musieliśmy ich bronić. A i tak prawdopodobnie długo się nie utrzymają jak nic nie zrobią w nadchodzącej misji... wiec wylecą z klanu...

- A kto to jest Stalker ? - choco po raz kolejny wybiła mnie z rytmu dnia... 

 

Uśmiechnąłem się pod nosem, omiotłem wzrokiem jeszcze raz kantynę i wyszedłem pośpiesznie za Nutą.

 

- Mac!... Maaac!... MAAAAC!!....... poczekaj !!!... a kto to jest wogóle Nuta ??? - Musiałem uciekać....

- Maaaaaac!... Maaaaaaaaac! ... co to za różowa kul...

Edited by MacDante
Link to comment
Share on other sites

Mac, ten numer był mi naprawdę potrzebny :C Ale dzięki, że we mnie wierzysz bardzo chciałbym się z nią umówić XD

 

 

@Edit

 

Tenno, druga godzina eventu, a nasz klan jest na pozycji "number one" !

Dobra robota panowie :)

 

ScreenSho_neeahwq.jpg

Edited by SooKe
Link to comment
Share on other sites

Przyspieszonym tempem kierowałem się w stronę głównej sali Dojo, mijałem baraki, które to w pośpiechu opuszczali poszczególni rekruci, żołnierze oraz kadra oficerska i kierowali się w tym samym kierunku co ja.

 

- Mak! - znajomy ale nierozpoznawalny głos za moich pleców mnie nawoływał, odwróciłem się...

- Tak? - uprzejmie zapytałem ale osobnik ów nadal mnie nawoływał, a do tego bezczelnie wyprzedził. Miałem mu już podstawić nogę ale zobaczyłem przenikliwy wzrok naszego wodza. Tak Wogóle, skąd on się tutaj wziął?

- MAK! - spojrzałem w kierunku, w którym minął mnie nawołujący rekrut. Już wiem, skojarzyłem to był Yellow, Tenno z Wygnania.

- Mak dobrze że Cię znalazłem pójdziesz ze mną, na misję... ? - poczułem się troszeczkę wydymany. Myślałem, że tylko ja jestem Mac, a tu się okazuje, że i na innego Tenno tak wołają no niby z innym akcentem na C, wypowiadając ją jak K, ale sam fakt jest już niebezpieczny. Mamy szpiega i ktoś stara się podszyć pod takiego fajnego Tenno jak ja. Coś czuję że trzeba będzie ten problem rozwiązać na innym poziomie.

 

- Mac... - milutki kobiecy głos zaskoczył mnie z drugiej strony. Co jest.. .wszyscy się za mną stęsknili, mam jakąś śmiertelną chorobę czy co?

- Maaac... - Choco w swoim bladoróżowym odcieniu pancerza zaczęła mnie kokietować.

- Maac, już wiem co to Nuta... - palcami kręciła loczek na przykrótkich włosach. Spoważniała. Błysk w jej oku zaniepokoił mnie. Ale cierpliwie czekałem...

- To jest NUTA! - Drewniany przedmiot w kształcie Gruszki poleciał w kierunku mojej głowy. Pudło rezonansowe wydało okrutny dźwięk, a pękające struny wydały kakofonię dźwięków..

- To było G-dur! - Chocko poprawiła chwyt na gryfie przesuwając palce na inną kombinację. I ponownie zamachnęła się w moim kierunku.

- To.. było C-mol! - boczny Cios w nerki, a następnie silny kopniak w tył lewego kolana, powalił mnie na ziemię.

- ... a to...! - Choco uniosła swojego akustyka nad głowę i ponownie skierowała swą niebezpieczną broń w moim kierunku. Przez chwile zacząłem się zastanawiać gdzie jej ona wydropiła, ale to chyba niezbyt dobra chwila na takie pytania.

- to jest moja ulubiona NUTA! małe e! - Przymknąłem oczy, napiąłem mięśnie, aby przyjąć godnie cios.

 

Usłyszałem tylko huk. MaSu ze swojego nowiutkiego Vasto oddał tylko jeden strzał i resztki gitary rozsypały się w pył.

- A i jeszcze jedno. Nie jestem głupią blondynką! - Choco wzięła głębszy wdech, poprawiła pancerzyk.

- ..... Mrauuuu.... - koci odgłos z jej ust drążył mi umysł. Nie miałem siły wstać. nie miałem siły mówić. powoli traciłem świadomość... 

Edited by MacDante
Link to comment
Share on other sites

Mac, ten numer był mi naprawdę potrzebny :C Ale dzięki, że we mnie wierzysz bardzo chciałbym się z nią umówić XD

 

 

@Edit

 

Tenno, druga godzina eventu, a nasz klan jest na pozycji "number one" !

Dobra robota panowie :)

 

ScreenSho_neeahwq.jpg

 

Mówiąc krótko. Jak zaczęliśmy tak też skończyliśmy. Klanowicze!!! GOOD JOB!!!

 

ARID-FEAR_neshhae.png

 

Poniżej tabela dla każdej osoby z klanu (z podziękowaniem dla _SID_TESHI_):

 

Camp_Kill_Yourself_rank_clan_1.png

 

Na koniec wyniki konkursu wewnątrz klanowego:

 

1 miejsce - Dreed - kod PSC 50 zł

 

2 miejsce - Hestor - kod PSC 20 zł + gra "Dead Island"

 

3 miejsce - ProEloKoksu - kod PSC 20 zł

 

Panowie gratulacje, moje uznanie oraz podziękowania za wkład podczas całej zabawy. W wolnej chwili proszę się zgłosić po odbiór nagrody.

Link to comment
Share on other sites

Gratuluje pierwszego miejsca panowie : )

Dzięki, to naprawdę była mordercza praca całego Klanu. Chłopaki, Tenno chołd dla was.

 

 

Nim Grinner nas zaskoczy.

Nim padnie pierwszy strzał!

Weźmiemy braci, ruszymy w nocy.

Pokażemy im braterski szał!

 

Nie damy im odczuć szansy na życie.

Nie padnie z ust żaden ich jęk.

Zniszczymy ich zapał cicho i skrycie.

A uszach usłyszą naszej stali szczęk.

 

Teraz żołnierze ruszamy do boju.

Teraz naszej straży czas.

Przyniesiemy wszystkim sztandar pokoju.

Nie zadrwi wróg już nigdy z nas.

 

Dziś przyszło zwycięstwo już nikt nie zginie.

Niech łza za poległych po policzku spłynie.

Wróg nie ocalał oddział nasz się zżył!

Tenno już czas, by się przyłączyć do naszych sił!

 

 

Dedykuję to wszystkim którzy walczyli ramie w ramie podczas ostatniego eventu. Poświęcając swoje prywatne życie aby innym dać wiarę że razem możemy więcej. MaSu Tak trzymaj takiego właśnie klanu chcę (chcemy).

MacDante!

Edited by MacDante
Link to comment
Share on other sites

Tenno ! Cała relacja z eventu Arid Fear !

 

 

Event, zaczął się dnia : 9.08.2013r. o godzinie 23:11. Nasz klan zebrał się o godzinie 22:30 i czekał na start, było nas około 40 osób. Event wystartował ! Cały klan wziął się do pracy ! Zaczęliśmy nabijać punkty, przez pierwsze dwie godziny eventu nabiliśmy 526 punktów.

 

ScreenSho_nesxswn.jpg

 

W tym momencie liczba osób zmniejszyła się. Gdy weszliśmy rano do gry nasza pozycja spadła, byliśmy drudzy lecz nie na długo ! Po godzinie czasu znów zajęliśmy pozycje pierwszą. Wybiła godzina 12:00 dnia 10.08 i mieliśmy już duża przewagę punktową !

 

ScreenSho_nesxaxs.jpg

 

W tej chwili na klanowym TeamSpeak'u było 24 osoby wszyscy starali się o pozycje klanową jak i również swoją ! Kolejny screen będzie ukazywał jak nasza przewaga rośnie, już prawie 1000 punktów przewagi nad naszymi rywalami.

 

ScreenSho_nesxawx.jpg

 

Nagle nasz Wódz - Masutaro, zauważył że ten event jest dla nas bardzo korzystny i ogłosił konkurs klanowy. W tym momencie nie dość, że staraliśmy się o pozycje klanu to, każdy starał się również o swoją pozycję. Klan osiągnął 4000 punktów !

 

ScreenSho_nesxqpw.jpg

 

To już chyba wszystko co mogłem opisać, event było bardzo korzystny dla nas i klanu. Zyskaliśmy na tym bardzo wiele. Dalej zrobię już tylko galerię zdjęć z przebiegu całego eventu.

 

ScreenSho_nesxqxw.jpg   ScreenSho_nesxqep.jpg   ScreenSho_nesxqwa.jpg   ScreenSho_nesxqsh.jpg   ScreenSho_nesxqsw.jpg   ScreenSho_nesxqqx.jpg   ScreenSho_nesxqqa.jpg   ScreenSho_nesnphn.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...