Jump to content

Klan Cky - Rekrutacja / Wsparcie / Pomoc Dla Polskich Graczy


MaSuTaRo
 Share

Recommended Posts

Imię: Dawid

Wiek: 28

Nick: dawitramm

Kilka zdań o sobie:

Jestem aktywnym graczem, możliwość pogrania z znajomymi zwiększa frajdę z gry. Lubie wrócić z pracy by trochę się zrelaksować. Największe doświadczenie mam w grach typu MOBA, ale na drugim miejscu jest zawsze FPS lub TPS. 

 

O grze dowiedziałem się z serwisu youtube oglądając jeden z filmików typu "top 10". Początkowo chciałem sprawdzić czy gra jest warta świeczki. Gra wciągnęła mnie dość solidnie i dlatego postanowiłem dołączyć do społeczeństwa waszego klanu.

 

 

 

Imię: Ivo (BNK_3R)

Wiek: 19

Kilka zdań o sobie: Grałem wcześniej przed update 14 a teraz znowu zaczynam :3 nie lubię grać w warframe samemu i uważam że ts jest obowiązkowy. Aktualnie chce wymaksować vaubana 

Skąd się o nas dowiedziałeś: z chatu w rekrutacji :3

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

imie Krzysztof

wiek 17 za 1mc 18

Gram w warframe od 2 mc mam prawie 7 range postacie oberona riho maga prime chroma i jutro bd frost team speka moge w każdej chwili pobrac i skonfigurować , myśle że jestem jużdosyć dobrym graczem mam całkiem dobre wyniki i rozbudowane konto jak na 2mc gry

Dowiedziałem się o was od gracza o niku HikaruMugen

Link to comment
Share on other sites

Imię: Mateusz
Wiek: 18 lat
Kilka zdań o sobie: Siema, jestem Mateusz, 18 lat, mieszkam na podlasiu. Kilka dni temu skończyłem liceum, matury niedługo. Grami jestem zainteresowany od dziecka, jeszcze dobrze pamiętam czołgi z pegasusa. Osobowość spokojna, bezkonfliktowa

Skąd się o nas dowiedziałeś? - Z tego tematu

Link to comment
Share on other sites

imie Krzysztof

wiek 17 za 1mc 18

Gram w warframe od 2 mc mam prawie 7 range postacie oberona riho maga prime chroma i jutro bd frost team speka moge w każdej chwili pobrac i skonfigurować , myśle że jestem jużdosyć dobrym graczem mam całkiem dobre wyniki i rozbudowane konto jak na 2mc gry

Dowiedziałem się o was od gracza o niku HikaruMugen

 

 

Imię: Mateusz

Wiek: 18 lat

Kilka zdań o sobie: Siema, jestem Mateusz, 18 lat, mieszkam na podlasiu. Kilka dni temu skończyłem liceum, matury niedługo. Grami jestem zainteresowany od dziecka, jeszcze dobrze pamiętam czołgi z pegasusa. Osobowość spokojna, bezkonfliktowa

Skąd się o nas dowiedziałeś? - Z tego tematu

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: xTomki - Tomek
Wiek: 15
Kilka zdań o sobie: Lubię grać w gry takie jak warframe. Jestem komunikatywny. Nie przeklinam*, jestem też bezkonfliktowy. Mam ogarnięty głos itp. Po dołączeniu do waszego klanu nie mam zamiaru się nigdzie indziej przenosić, chyba, żę mnie wywalicie xD.

Skąd się o nas dowiedziałeś?: Wpisałem w google ,,klany warframe'', i na pierwszym miejscy był ten oto klan.

Edited by xTomki
Link to comment
Share on other sites

Imię: xTomki - Tomek

Wiek: 15

Kilka zdań o sobie: Lubię grać w gry takie jak warframe. Jestem komunikatywny. Nie przeklinam*, jestem też bezkonfliktowy. Mam ogarnięty głos itp. Po dołączeniu do waszego klanu nie mam zamiaru się nigdzie indziej przenosić, chyba, żę mnie wywalicie xD.

Skąd się o nas dowiedziałeś?: Wpisałem w google ,,klany warframe'', i na pierwszym miejscy był ten oto klan.

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Hej,

 

Imię: Ignoking
Wiek: 23
Kilka zdań o sobie: Jestem fanem dynamicznych strzelanek, typu Quake, Unreal, Warframe. Chcę dołączyć ponieważ zbrzydło mi granie w pojedynkę. Kwestię tego czy jestem dobry pozostawiam waszej opinii. Miałem kilka przerw od gry trwających 1-3 miesiące ze względu na zbyt dużą nudę. Przeważnie gram w porach wieczornych i nocnych. Cierpliwie czekam na Banshee Prime.

 

Skąd się o nas dowiedziałeś? Konsultacja z HikaruMugen z działu rekrutacyjnego w grze.

 

Pozdrawiam.

Edited by Ignoking
Link to comment
Share on other sites

Hej,

 

Imię: Ignoking/Gracjan

Wiek: 23

Kilka zdań o sobie: Jestem fanem dynamicznych strzelanek, typu Quake, Unreal, Warframe. Chcę dołączyć ponieważ zbrzydło mi granie w pojedynkę. Kwestię tego czy jestem dobry pozostawiam waszej opinii. Miałem kilka przerw od gry trwających 1-3 miesiące ze względu na zbyt dużą nudę. Przeważnie gram w porach wieczornych i nocnych. Cierpliwie czekam na Banshee Prime.

 

Skąd się o nas dowiedziałeś? Konsultacja z HikaruMugen z działu rekrutacyjnego w grze.

 

Pozdrawiam.

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię:Paweł
Wiek:24
Kilka zdań o sobie: Aktualnie studiuję i piszę magisterkę. Warframe wybrałem żeby rozładować stres.
Skąd się o nas dowiedziałeś? Czar rekrutacja

Link to comment
Share on other sites

Imię:Paweł

Wiek:24

Kilka zdań o sobie: Aktualnie studiuję i piszę magisterkę. Warframe wybrałem żeby rozładować stres.

Skąd się o nas dowiedziałeś? Czar rekrutacja

 

Witamy i zapraszamy na naszego TSa, co by Cię nasza Tenno ekipa mogła lepiej poznać;)

Link to comment
Share on other sites

Imię : Robert

Wiek : 15 

Coś o mnie, wiele by tu pisać no ale tak głownie to jestem miłą osobą ( tak mi się wydaje ) uwielbiam downhill. W warframe gram tak około 2-3 godzin w tyg. a w piątek sobotę i niedziele 3-5. Co do mojego wieku wiem że wymagane jest 16 lecz mam nadzieje że to nie stanie na przeszkodzie do rekrutacji.

Dowiedziałem się o was przypadkiem jak szukałem klanu i gracz HikaruMugen reklamował klan :)

Link to comment
Share on other sites

Imię : Robert

Wiek : 15 

Coś o mnie, wiele by tu pisać no ale tak głownie to jestem miłą osobą ( tak mi się wydaje ) uwielbiam downhill. W warframe gram tak około 2-3 godzin w tyg. a w piątek sobotę i niedziele 3-5. Co do mojego wieku wiem że wymagane jest 16 lecz mam nadzieje że to nie stanie na przeszkodzie do rekrutacji.

Dowiedziałem się o was przypadkiem jak szukałem klanu i gracz HikaruMugen reklamował klan :)

 

Witamy, zapraszamy na nasz serwer głosowy i pozwól, by nasi klanowicze mogli Cię lepiej poznać, a wtedy zobaczymy co da się zrobić z Twoim wiekiem;)

Edited by HikaruMugen
Link to comment
Share on other sites

imię- Adrian

wiek- 18

o sobie - Wareframe spodobało mi się i lubię w nią grać .Lubię prace zespołową ,i jestem przyjazny dla innych 

dowiedziałem się o was od kolegi .

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię:Piotr

Wiek:21

Kilka zdań o sobie: jestem studentem szukam ciekawej gry oraz wspolnej zabawy wiec trafiłem tu

Skąd się o nas dowiedziałeś? zaczołem przegladac forum

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

imie: Marek

wiek: 19

Lubie grac w warframe i nawet mi to wychodzi, a troche nudno mi sie samemu gra wiec poszukuje klanu. Skad sie o was dowiedzielem? Szukalem klanu i znalazlem Was :)

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię : Piotr

Wiek : 16

Coś o mnie: Gram codziennie (jeżeli jest taka możliwość), lubię wzajemną pomoc i kooperację.
Około rok temu byłem w waszym klanie, lecz musiałem wyjechać pracować, no a potem zaczęła się szkoła :)

Link to comment
Share on other sites

Imię : Piotr

Wiek : 16

Coś o mnie: Gram codziennie (jeżeli jest taka możliwość), lubię wzajemną pomoc i kooperację.

Około rok temu byłem w waszym klanie, lecz musiałem wyjechać pracować, no a potem zaczęła się szkoła :)

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Edited by -CKY-Kashiro
Link to comment
Share on other sites

imię: Cezary

wiek: 16

zdanie o sobie: Lubie kooperacje i grę w grupie poświęca codziennie  2-4 godzin a w sobotę piątek 3-4 godzin  

Dowiedziałem się na forum rekrutacyjnym 

 

Witamy i zapraszamy na naszego TSa, by nasze Legendy Tenno mogły Cię lepiej poznać;)

Link to comment
Share on other sites

Witam !

 

Imię:Adrian
Wiek:20
Kilka zdań o sobie:Aktualnie pracuję jako kurier  , mieszkam w Gdańsku i chętnie spędzam wolny czas prze komputerem.

Skąd się o nas dowiedziałeś?

-Z tego właśnie forum 

 

Pozdrawiam .

Link to comment
Share on other sites

 

Witam !

 

Imię:Adrian

Wiek:20

Kilka zdań o sobie:Aktualnie pracuję jako kurier  , mieszkam w Gdańsku i chętnie spędzam wolny czas prze komputerem.

Skąd się o nas dowiedziałeś?

-Z tego właśnie forum 

 

Pozdrawiam .

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Wiktor
Wiek: 21
Kilka zdań o sobie: Nie lubię opowiadać o sobie. Jest to zbyt subiektywne.

Skąd się o nas dowiedziałeś?: Znalazłem jako drugi temat w dziale o rekrutacji.

Edited by VicThorius
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...