Jump to content

Klan Cky - Rekrutacja / Wsparcie / Pomoc Dla Polskich Graczy


MaSuTaRo
 Share

Recommended Posts

Imię: Amadeusz 

Wiek:23

Kilka zdań o sobie: Kończe filologię angielską, i ubiegam się o pracę jako mł. specjalista ds. reklamy , w wolnych chwilach lubię sobie pograć, lub bawić z dziewczyną ;) chcę dojść do klanu bo zawsze lepiej gra się wśród znajomych.

Skąd się o nas dowiedziałeś?  Kanał rekrutacyjny w grze.

 

Serdecznie Witamy i Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania.

Link to comment
Share on other sites

Imie:Maciej

Wiek:16

Kilka zdań o sobie:Kończe 3 klase gimnazjum, gram w to juz około 2 miesięcy, więcej na TS3.

Skąd sie o nas dowiedziałeś:Dowiedziałem sie na kanale rekrutacyjnym w grze.

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię:  Filip
Wiek: 18
Kilka zdań o sobie: Gracz wielu MMORPG, YouTuber czasami też live streamer. Zainteresowania to głównie fantastyka. Lubię jeździć na konwenty, eventy typu IEM, oraz grać sesje RPG od pewnego czasu. Jedną z moich zalet jest to, że w grach jestem mega aktywny. ^^ a no i jeszcze nie mam problemu z nawiązywaniem nowych znajomości. Aktualnie znam już kilka osób z klanu :D
Skąd się o nas dowiedziałeś?  Od przyjaciela - Mushrum'a

Link to comment
Share on other sites

Imię:  Filip

Wiek: 18

Kilka zdań o sobie: Gracz wielu MMORPG, YouTuber czasami też live streamer. Zainteresowania to głównie fantastyka. Lubię jeździć na konwenty, eventy typu IEM, oraz grać sesje RPG od pewnego czasu. Jedną z moich zalet jest to, że w grach jestem mega aktywny. ^^ a no i jeszcze nie mam problemu z nawiązywaniem nowych znajomości. Aktualnie znam już kilka osób z klanu :D

Skąd się o nas dowiedziałeś?  Od przyjaciela - Mushrum'a

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Adrian

 

Wiek: 17

 

Kilka zdań o sobie: Lubię sporty, interesuję się muzyką i komputerami jestem dowcipnisiem i co jeszcze 188cm wzrostu, 70kg wagi, blondyn. xD

 

Skąd się o nas dowiedziałeś: Sprawdzałem polskie klany w Warframe i trafiłem na was ^^

Link to comment
Share on other sites

 

Imię: Maciej

Wiek: 20

Kilka zdań o sobie: leniwy gracz , lubię whisky i whiskey , lubie dobre towarzystwo

Skąd się o nas dowiedziałeś? byłem tu już wcześniej

 

 

 

Imię: Adrian

 

Wiek: 17

 

Kilka zdań o sobie: Lubię sporty, interesuję się muzyką i komputerami jestem dowcipnisiem i co jeszcze 188cm wzrostu, 70kg wagi, blondyn. xD

 

Skąd się o nas dowiedziałeś: Sprawdzałem polskie klany w Warframe i trafiłem na was ^^

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Bartosz

Wiek: 19

Coś o sobie:

* Moja aktwywność w grze jest duża, ale nie umiem poświecać całego czasu jednej grze.

* Aktułalnie za pare dni bede miał wakacje wiec czasu na gre bede miał wiecej.

* Na komputerze siedze gdzieś tak ok. od 14 do 22.

* Nie jestem zbyt gadatliwy dopuki kogos bardziej nie poznam.

* Bardzo lubie ogladać anime i rozmawiac o nich.

Dowiedziałem sie o Klanie na czacie rekrutacyjnym w Warframe

Link to comment
Share on other sites

Imię: Bartosz

Wiek: 19

Coś o sobie:

* Moja aktwywność w grze jest duża, ale nie umiem poświecać całego czasu jednej grze.

* Aktułalnie za pare dni bede miał wakacje wiec czasu na gre bede miał wiecej.

* Na komputerze siedze gdzieś tak ok. od 14 do 22.

* Nie jestem zbyt gadatliwy dopuki kogos bardziej nie poznam.

* Bardzo lubie ogladać anime i rozmawiac o nich.

Dowiedziałem sie o Klanie na czacie rekrutacyjnym w Warframe

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię:Adam

Wiek:32l.

Kilka zdań o sobie...hmmm....pogadamy zdanie o mnie samo z czasem przyjdzie:)

O klanie doszukałem się na stronie w necie,bo szukam klanu z team speak i spoko ekipy do grania

Serdecznie Witamy i Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Bartek
Wiek: 17 lat
Kilka zdań o sobie: Jestem z Lublina, aktualnie chodze do liceum, gram o różnych porach dnia. W warframe grałem po raz pierwszy w 2013 roku wraz ze znajomym i teraz wróciłem. Gram jeszcze w Defiance oraz sporo czasu poświęciłem na gre SMITE.

Skąd się o nas dowiedziałeś? Po tym jak stwierdziłem, iż fajnie by było wrócić do gry zaczołem szukać polskiego team-speaka i trafiłem na was.

Link to comment
Share on other sites

 

Imię: Bartek

Wiek: 17 lat

Kilka zdań o sobie: Jestem z Lublina, aktualnie chodze do liceum, gram o różnych porach dnia. W warframe grałem po raz pierwszy w 2013 roku wraz ze znajomym i teraz wróciłem. Gram jeszcze w Defiance oraz sporo czasu poświęciłem na gre SMITE.

Skąd się o nas dowiedziałeś? Po tym jak stwierdziłem, iż fajnie by było wrócić do gry zaczołem szukać polskiego team-speaka i trafiłem na was.

 

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię:Dawid
Wiek:28
Kilka zdań o sobie: Lubie warframe za klimat, lubie biegac po voidach i zbierac skarby w ukrytych pokojach, lubie(kocham) anime, sci-f, fantasy (ah !!)

filmy (oh!). Jestem w miare (troche) normalny, niesmialy (tak 28 lat i niesmialy, proby leczenia nie wypalily), zyje (to wazne!), gram kiedy chce ale jak mam z kim grac to gram duzo (ale jesc, pic, wyjsc z psem trzeba i posladki rozruszac).

Skąd się o nas dowiedziałeś? Z forum warframe.(dokladnie z tego topicu)

 

Jestem na tsie  ale wyglada na to ze o 3 w nocy juz spicie (to nic poczekam )  :)

Edited by Gallvaira
Link to comment
Share on other sites

 

Imię:Dawid

Wiek:28

Kilka zdań o sobie: Lubie warframe za klimat, lubie biegac po voidach i zbierac skarby w ukrytych pokojach, lubie(kocham) anime, sci-f, fantasy (ah !!)

filmy (oh!). Jestem w miare (troche) normalny, niesmialy (tak 28 lat i niesmialy, proby leczenia nie wypalily), zyje (to wazne!), gram kiedy chce ale jak mam z kim grac to gram duzo (ale jesc, pic, wyjsc z psem trzeba i posladki rozruszac).

Skąd się o nas dowiedziałeś? Z forum warframe.(dokladnie z tego topicu)

 

Jestem na tsie  ale wyglada na to ze o 3 w nocy juz spicie (to nic poczekam )  :)

 

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

1. Bartek

2. z 25

3. coś o sobie hmm lubie się obijać i ostatnio to w sumie więcej oglądam niż gram ale jako że udało mi się zorganizować jakiś internet na którym mogę pograć w warframe tak więc jestem po rocznej przerwie :)

4. z tego forum

Link to comment
Share on other sites

1. Bartek

2. z 25

3. coś o sobie hmm lubie się obijać i ostatnio to w sumie więcej oglądam niż gram ale jako że udało mi się zorganizować jakiś internet na którym mogę pograć w warframe tak więc jestem po rocznej przerwie :)

4. z tego forum

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie! Mam na imię Michał mam 17 lat, pochodzę z Łodzi, o Klanie dowiedziałem się, piszać na Chacie i zostałem zaproszony do napisania kilka słów o sobie. A więc lubię oglądać filmy, szczegołnie z R.D.Juniorem, ale innymi też nie gardze, lubię czytać. Gram w warframe już jakiś czas przed wprowadzeniem dmg 2.0

 

Link to comment
Share on other sites

Witajcie! Mam na imię Michał mam 17 lat, pochodzę z Łodzi, o Klanie dowiedziałem się, piszać na Chacie i zostałem zaproszony do napisania kilka słów o sobie. A więc lubię oglądać filmy, szczegołnie z R.D.Juniorem, ale innymi też nie gardze, lubię czytać. Gram w warframe już jakiś czas przed wprowadzeniem dmg 2.0

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...