Jump to content

Klan Cky - Rekrutacja / Wsparcie / Pomoc Dla Polskich Graczy


MaSuTaRo
 Share

Recommended Posts

Imię:Kamil

Wiek:18

Coś o sobie:Lubię jeść,pić C2H5OH, interesuję się chemią i biologią.

Skąd się dowiedziałem: z internetu, szukając klanu.

 

 

1 Dawid

2 21 lat

3 hmm pracuje i gram, gram i pracuje :D

4 z tego forum 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

1. Dawid

2. 26lat

3. Lubie browar i cycki. Pracuje a w wolnym czasiem gram.

4. Z kanału rekrutacyjnego warframe.

 

p.s: nie mam ts'a czekam do wypłaty aby zakupić jakieś słuchawki z miciem. Chyba, że w laptopie jest wbudowany mic to się odezwać mogę.

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię:Przemek
Wiek:19 lat
Kilka zdań o sobie: Skończyłem zawodówkę w wolnym czasie gram w gry komputerowe. Gdy jest nudno i nie chce mi się w nic grać (czasami są takie dni ) oglądam anime 

Skąd się o nas dowiedziałeś: szukałem osób do gry i znalazłem na internecie wasz klan

Link to comment
Share on other sites

 

Imię:Przemek

Wiek:19 lat

Kilka zdań o sobie: Skończyłem zawodówkę w wolnym czasie gram w gry komputerowe. Gdy jest nudno i nie chce mi się w nic grać (czasami są takie dni ) oglądam anime 

Skąd się o nas dowiedziałeś: szukałem osób do gry i znalazłem na internecie wasz klan

 

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

1. Mateusz

2. 21 lat

3. Gram nieregularnie, ale staram się zaglądać każdego dnia na kilka godzin, w kiońcu kredyty i mody same nie dropną. Student, który rzucił studia, no i szukam po prostu ekipy do ogarniania gry

4. Dowiedziałem się o Was na kanale rekrutacyjnym w grze

Link to comment
Share on other sites

1. Mateusz

2. 21 lat

3. Gram nieregularnie, ale staram się zaglądać każdego dnia na kilka godzin, w kiońcu kredyty i mody same nie dropną. Student, który rzucił studia, no i szukam po prostu ekipy do ogarniania gry

4. Dowiedziałem się o Was na kanale rekrutacyjnym w grze

 

 

Serdecznie Witamy i Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania.

Link to comment
Share on other sites

1. Adam

 

2. 23 lata

 

3. gram w warframe już od 9 aktualizacji i gram zwykle codziennie o ile nie każą mi zostać dłużej w pracy

 

4. słyszałem o waszym klanie już od bardzo dawna i chciałem do niego dołączyć

Link to comment
Share on other sites

1. Adam

 

2. 23 lata

 

3. gram w warframe już od 9 aktualizacji i gram zwykle codziennie o ile nie każą mi zostać dłużej w pracy

 

4. słyszałem o waszym klanie już od bardzo dawna i chciałem do niego dołączyć

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

1.Igor

 

2.14

 

3.Do warframa powróciłem niedawno po około 3 miesięcznej przerwie... Nwm czemu ale wydaje mi się że już kiedyś próbowałem do was dołączyć :) Pozatym jestem raczej człowiekiem dość cichym i lubiącym czasem poprzebywać samotnie

 

4.Dowiedziałem się owas z kanalu rekrutacji

Link to comment
Share on other sites

1.Igor

 

2.14

 

3.Do warframa powróciłem niedawno po około 3 miesięcznej przerwie... Nwm czemu ale wydaje mi się że już kiedyś próbowałem do was dołączyć :) Pozatym jestem raczej człowiekiem dość cichym i lubiącym czasem poprzebywać samotnie

 

4.Dowiedziałem się owas z kanalu rekrutacji

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię:Krzysiek
Wiek: 25

Kilka zdań o sobie: Świeżak, doświadczony w różnych grach MMO próbujący się w nowej grze i szukający pokierowania we właściwą stronę. Szybko się uczę i łapię nowinki. IRL mam pracę, lubię uprawiać sport i udzielać się społecznie.

4. Google.

Link to comment
Share on other sites

 

Imię:Krzysiek

Wiek: 25

Kilka zdań o sobie: Świeżak, doświadczony w różnych grach MMO próbujący się w nowej grze i szukający pokierowania we właściwą stronę. Szybko się uczę i łapię nowinki. IRL mam pracę, lubię uprawiać sport i udzielać się społecznie.

4. Google.

 

 

 

Serdecznie Witamy i Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania.

Link to comment
Share on other sites

 

Imię: Krzysiek

Wiek: 21

Kilka zdań o sobie: Nie lubię pisać o sb xD Ale jak muszę to: gram tylko w gry zespołowe, nie lubię nudy, gram bo sprawia mi to przyjemność 

Skąd się o nas dowiedziałeś? Strona Klanu

 

 

Witamy i zapraszamy na naszego TSa, by nasza Tenno ekipa poznała Cię trochę lepiej i spokojnie nikt nie zmusza Cię do pisania referatu;) A w grze komunikacja tylko głosowa więc nie musisz się martwić;)

Link to comment
Share on other sites

Imię: Michał
Wiek: 25
Kilka zdań o sobie: Z zawodu technolog robót wykończeniowych. Obecnie student 3 roku filologii polskiej na specjalizacji komunikacja społeczna i praca wydawnicza. Lubię sport, "chińskie bajki", smakowite jedzonko. Zainteresowania to: literatura, kinematografia, sztuki walki, rysunek.

Skąd się o nas dowiedziałeś?

Dałem znać na "regionalnym", chwilę potem napisał do mnie HikaruMugen.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Wiktor
Wiek:18
Kilka zdań o sobie:  Uczeszczam do Liceum do klasy profilu Matematycznym w roku szkolnym 2015/2016 będę zdawał maturke. Co tu dużo mówić już raz sie przedstawiałem, wiekszość klanu raczej mnie kojarzy :P 

Skąd się o nas dowiedziałeś? Miałem przyjemność gościć już w klanie ponad 2 miesiące, lecz z przyczyn prywatnych miałem mału czasu na granie, więc zostałem wyrzucony.

Edited by HoolandsHope
Link to comment
Share on other sites

 

Imię: Michał

Wiek: 25

Kilka zdań o sobie: Z zawodu technolog robót wykończeniowych. Obecnie student 3 roku filologii polskiej na specjalizacji komunikacja społeczna i praca wydawnicza. Lubię sport, "chińskie bajki", smakowite jedzonko. Zainteresowania to: literatura, kinematografia, sztuki walki, rysunek.

Skąd się o nas dowiedziałeś?

Dałem znać na "regionalnym", chwilę potem napisał do mnie HikaruMugen.

 

 

 

 

Imię: Wiktor

Wiek:18

Kilka zdań o sobie:  Uczeszczam do Liceum do klasy profilu Matematycznym w roku szkolnym 2015/2016 będę zdawał maturke.Co tu dużo mówić już raz sie przedstawiałem, wiekszość klanu raczej mnie kojarzy :P 

Skąd się o nas dowiedziałeś? Miałem przyjemność gościć już w klanie ponad 2 miesiące, lecz z przyczyn prywatnych miałem mału czasu na granie, więc zostałem wyrzucony.

 

 

Witamy i zapraszamy niektórych pierwszy raz, a innych ponownie na nasz serwer głosowy, by nasza ekipa mogła lepiej was poznać lub przypomnieć sobie;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...