Jump to content

Klan Cky - Rekrutacja / Wsparcie / Pomoc Dla Polskich Graczy


MaSuTaRo
 Share

Recommended Posts

Imię: Paweł

Wiek: 26 lat

 

1. Oczywiscie w miare mozliwosci bede wspierał klan

2. Zapaleniec

3. sobota niedziela

4. 18-3,4 nad ranem

5. mieszkam z zona na wlsnym nie posiadam jeszcze dzieci . jestem osoba pracujaca. Zazadca rolny (stanowisko)

co moge wiecej powiedzic o sobie to wyjdzie z czasem ciezko mi teraz calego siebie strescic w paru slowach

Link to comment
Share on other sites

Imię: Paweł

Wiek: 26 lat

 

1. Oczywiscie w miare mozliwosci bede wspierał klan

2. Zapaleniec

3. sobota niedziela

4. 18-3,4 nad ranem

5. mieszkam z zona na wlsnym nie posiadam jeszcze dzieci . jestem osoba pracujaca. Zazadca rolny (stanowisko)

co moge wiecej powiedzic o sobie to wyjdzie z czasem ciezko mi teraz calego siebie strescic w paru slowach

 

Witam i zapraszam na TSa.

Link to comment
Share on other sites

Przemek, 19 lat

 

1.W miarę możliwości

2.Zapaleniec

3. Praktycznie codziennie

4. 20-1 nad ranem

5. W tym roku zaczynam studia, mój staż w warframe nie jest jeszcze zbyt duży, ale szybko się uczę i umieć pracować zespołowo. Wczesniej sporo grałem w Lola i Duel of Champions

Link to comment
Share on other sites

Przemek, 19 lat

 

1.W miarę możliwości

2.Zapaleniec

3. Praktycznie codziennie

4. 20-1 nad ranem

5. W tym roku zaczynam studia, mój staż w warframe nie jest jeszcze zbyt duży, ale szybko się uczę i umieć pracować zespołowo. Wczesniej sporo grałem w Lola i Duel of Champions

 

Zapraszam do rozmów na TSie.

Link to comment
Share on other sites

Imię : Piotr

Wiek : 16 lat 

A) Tak jestem w stanie poświęcić swój wolny czas na eventy by wspomódz klan

B) Myślę że zapaleniec

C) Najaktywniejszym graczem jestem w dniach : Sobota , Niedziela , Piątek 

D) W tygodniu od 15:00 a w weekendy od 11:00 

E) Lubię gry on-line dużo myślę że poświęcam na nie czasu :D

Link to comment
Share on other sites

cóż jednak sprawy nabrały dość ciekawego układu, mianowicie debata event czy patch w ten weekend i chyba wychodzi na to, że patch... wypuszczono trailer z drobnymi informacjami odnośnie nowego patcha... w pierwszych słowach padł tekst.. "idziemy zobaczyć scota i steava w ostatnich godzinach patcha 10..."

 

Co na filmiku:

- nowe - moim zdaniem cudowne - UI

- Prime Mag

- necros, pokaz jego talentów, bardzo podoba mi się 1 2 3 i 4 ;] 4 w szczególności.. przywołanie clonów wcześniej zabitych mobów.. to jest baardzo ciekawa zagrywka na długie defensywy.. fear jako CC oraz dodatkowy loot z ciał mobów.

- nowa mroczna fajna lokacja,

- syrvival kompletnie inny niż znany z eventu - dzieje się na całej mapie, trzeba się przemieszczać, moby się generuja w trakcje tak samo jak pody z dodatkowym tlenem - może być ciekawie.

- nowe mody, ponad 20 nowych modów...

- 2 sentinele, pokazany został "Carrier" do którego możemy zapakować dowolną broń z innych sentinelów, będzie "wssysał" dropa z mobów :D

- nowe bronie w tym 3 bronie infestów do dojo,

- nowy boss, tweekniety golem z którego będzie dropic necrosik

Edited by Dreed
Link to comment
Share on other sites

Wreszcie warframy i bronie będą miały opisy w grze. Ps co to za statystyka/parametr ARENA ??

 

patch10.jpg

 

poza tym nie mogę się doczekać :)

 

Właśnie tylko kiedy on będzie w ten weekend ?? było by zajebioszczo :)

Edited by MacDante
Link to comment
Share on other sites

na to wychodzi, że patch w ten weekend, bo nie ma eventu... ale patch 10 nie będzie kompletny, nie będzie w nim tego na co najbardziej czekam a mianowicie systemu DMG i Armora w nowym wydaniu, nie pojawi się pierwszego dnia patcha 10, nie jest jeszcze gotowy.. po tym też wnoszę, że patch 10 będzie dziś/w ten weekend a zmiany armorowe pokażą się za tydzień lub jako ninja patch po 3-4 dniach.

 

Nie wiem co może oznaczać parametr arena.. jest on sam w sobie dziwny xx/xxx czyli co? Min i Max DMG?

 

Do tego wszystkiego dochodzą takie informacje jak:

 

najbardziej ważna rzeczy w ostatnich zmianach 4 warframów które potrzebują przeróbki według graczy + mój komentarz:

  • Vauban’s Bastille struggles on higher level areas where you’re surrounded by 40+ tough enemies who can one shot kill you. The feedback is semi-split as people are withholding judgment until the damage system tweaks come.

        Dla mnie jest to chore, sprowadzanie do roli stopera tylko jednego warframea, a co z taka postacią jaka jest NYX? Vauban potrzebował by trochę innych zmian do tego by był ciekawszym stopperem, może i faktycznie 12 mobów nie jest największą liczbą ale nie ma co wracać do czasów gdy horda mobów leciała jeden skill i moby były bezbronne... polityką DEVsów miała być akcja sprowadzania innych warframów do życia i użyteczności publicznej a nie stawianiu na kilku z nich i koniec.

  • Ember’s damage needs to be buffed to compensate for her low armor and she doesn’t have crowd controlling power anymore.

         Acha czyli co ? zabrali jej najlepszy skill do tankowania więc muszą jej dać jeszcze więcej DMG bo już swobodnie nie może biegać między mobami jak wcześniej? To ma być kaster suportujący zza pleców tanków zadając obrażenia a nie single runner NUKE Power warframe.

  • Mag’s Pull, although very powerful, makes enemies fly in absolutely random directions. The old Pull allowed for a better melee experience.

           Tutaj się trochę zgodzę, moby latają jak i gdzie chcą, a fajnie było je ściągać w jedno miejsce chociażby dla uzyskania fajnego wybuchu novej ;D

  • Nyx’s absorb needs to go through walls and Shade needs to stop using cloak while Absorb is active.  Psychic Bolts hit walls, disappear and need more damage.

        Znikająca Nyx kiedy jej skill ma przyciągać uwagę jest faktycznie nie do końca fajne, dmg nie przechodzi przez ściany co czyni go ubogim AoEkiem w porównaniu do innych. Nie wiem czy boostowanie jedynki w większą liczbę dmg nie będzie zbyt OP.

  • Trinity’s Blessing ability to allow for longer invulnerability while casting is much appreciated.

      Ludzie chyba szukają sposobów by rekompensować sobie zmiany z nieśmiertelnych na śmiertelnych :P

 

 

 

Jak mówiłem Armora 2.0 nie zobaczymy w patchu 10 na początku:

The Armor 2.0 / damage system is taking longer than expected and will not be in day 1 of Update 10. Know that we have not stopped working on it, it just simply isn’t ready for Update 10.

Edited by Dreed
Link to comment
Share on other sites

Imię:Oskar - SmerfLux


Wiek:15


 


1. Czy jesteś w stanie poświęcić swój wolny czas na ewenty organizowane przez twórców gry aby wspomóc klan w zdobywaniu nagród i pięciu się w rankingu (docelowo mają odbywać się co 2 tygodnie)?


2. Jakiego rodzaju graczem jesteś (niedzielny, od czasu do czasu, zapaleniec, żyję aby grać)?


3. W jakich dniach jesteś najaktywniejszym graczem?


4. W jakich godzinach najczęściej siadasz do gry?


5. Kilka słów o sobie?


1.tak


2.żyje aby grać


3.cały tydzień


4.16


5.Lubie grać na komputerze :D mam siostre ,lubie grać w kosza 


Link to comment
Share on other sites

  • Imię: Patryk

 

  • Wiek: 18

 

 

A. Czy jesteś w stanie poświęcić swój wolny czas na ewenty organizowane przez twórców gry aby wspomóc klan w zdobywaniu nagród i pięciu się w rankingu (docelowo mają odbywać się co 2 tygodnie)?

 

- Jasne zawsze pomoge jeśli trzeba.

 

B. Jakiego rodzaju graczem jesteś (niedzielny, od czasu do czasu, zapaleniec, żyję aby grać)?

 

- Określił bym siebie bardziej jako " zapaleniec" niż "od czasu do czasu".

 

C. W jakich dniach jesteś najaktywniejszym graczem?

 

- Pewnie jak większość graczy, najbardziej jeestem aktywny w weekend , chociaż w tygodniu nie stronię od gier.

 

D. W jakich godzinach najczęściej siadasz do gry?

 

Bardziej wieczoreem , niż rankiem. Średnio 18 - 22.

 

E. Kilka słów o sobie?

Jestem uczniem w technikum i lubię zabijać wolny czas grając. Czasem jak najdzie ochota przeczytam książkę. Oglądam anime i czytam mangę.

Link to comment
Share on other sites

 

  • Imię: Patryk

 

  • Wiek: 18

 

 

A. Czy jesteś w stanie poświęcić swój wolny czas na ewenty organizowane przez twórców gry aby wspomóc klan w zdobywaniu nagród i pięciu się w rankingu (docelowo mają odbywać się co 2 tygodnie)?

 

- Jasne zawsze pomoge jeśli trzeba.

 

B. Jakiego rodzaju graczem jesteś (niedzielny, od czasu do czasu, zapaleniec, żyję aby grać)?

 

- Określił bym siebie bardziej jako " zapaleniec" niż "od czasu do czasu".

 

C. W jakich dniach jesteś najaktywniejszym graczem?

 

- Pewnie jak większość graczy, najbardziej jeestem aktywny w weekend , chociaż w tygodniu nie stronię od gier.

 

D. W jakich godzinach najczęściej siadasz do gry?

 

Bardziej wieczoreem , niż rankiem. Średnio 18 - 22.

 

E. Kilka słów o sobie?

Jestem uczniem w technikum i lubię zabijać wolny czas grając. Czasem jak najdzie ochota przeczytam książkę. Oglądam anime i czytam mangę.

 

 

 

Zapraszamy na TSe, pogadamy, pogramy :)

Link to comment
Share on other sites

Klimat tego dnia był ponury i nie chodzi tu tylko o pogodę czy zjawiska atmosferyczne tylko raczej o fakt co się działo z całą ferajną żołnierzy.

Nowi rekruci byli totalnie spięci jak spinki u pudla. Siedzieli na krzesełkach w pierwszym rzędzie i nerwowo rozglądali się czy na nich nie patrzę. Tak to straszne ewidentnie mnie unikali. Miałem wrażenie że ktoś za moimi plecami gada jakiś głupoty na mój temat i psuje moją nieskalaną reputację.

 

- uwaga idzie, ciszej bo usłyszy, udawajcie że was nie ma, on nas pozabija... - ciche szepty docierały do moich uszu spośród całego harmidru i rozmów. Gdy szedłem przez salę. Poczułem jakby wszystkie oczy były skierowane na mnie, ale w momencie gdy ja spoglądałem w kierunku obserwatorów odwracali bezczelnie wzrok.

 

- No na co się gapisz!! - warknąłem do pierwszego lepszego rekruta. Skulił się odwrócił głowę dziwna niebieska poświata znikła pod białą czapką.

 - p.p.p... przepraszam proszę Pana nie, chciałem... - tylko ledwie słyszany szept było mi dane słyszeć z jego kierunku. Zatrzymałem się. Zlustrowałem. Był młody ale wyglądał jak gigantyczna szafa, jego głos całkowicie nie pasował do jego gabarytów. A prawa nogawka spodni była dwa razy szersza niż lewa. Mam nadzieję tylko że szybkość przyrostu tkanki mięśniowej nie wpłynęła na szybkość ubytku tkanki mózgowej.

 

- Jakbyś nie chciał to byś się nie patrzył. - spojrzałem na niego i po raz kolejny warknąłem

- przepraszam proszę Pana. - jeszcze raz przelęknionym głosem korzył się jak baran prowadzony na rzeź błagający o darowanie życia. Co mu trzeba przyznać mimo mojego nastawienia był bardzo grzeczny.

Co jest z tymi nowymi? Wyglądają jak twardziele za zachowują się jak dzieci.

 

Rozejrzałem się po sali. Odnalazłem najodleglejszy i najbardziej odosobniony zakątek sali. Oczywiście wogóle mnie nie zdziwiło, że siedział tam Żniwiarz. Podszedłem, przywitałem się, wziąłem łyk NeuroMutaguna76.

 

- wyglądasz dziś strasznie ponuro - zagaiłem.

 

Spojrzał tylko na mnie i zaczął się ze mnie śmiać.

 

- Może i wyglądam na PONUREGO, ale przynajmniej nie śmierdzę jak Ty - gromki śmiech po raz kolejny rozniósł się po pomieszczeniu i ewidentnie dotarł do tej części sali gdzie było więcej Tenno, gdyż zobaczyliśmy kilka nie przychylnych spojrzeń w naszym kierunku.

- Co ja mówię! O przepraszam śmierdzi to kupa - ponury spadł ze śmiechu z krzesełka i zaczął tarzać się po podłodze.

 

- Co robicie? - spokojny głos Aesarda, który właśnie przysiadł się do nas, zmienił ton śmiechu Ponurego na totalnie obłąkańczy.

 

Spojrzałem na niego, za jego plecami pojawiła się kolejna osobistość.

 

 - O widzę że jakaś imprezka się szykuje - PanQuini nonszalancko przysiadł się także do naszego stolika.

 

- O .. HAHAHA ... naw... HAHAHA... się nie HAHAHA ...przyw... HAHAHA - Ponury leżąc na podłodze w spazmach śmiechu próbował sklecić jakieś zdanie, wskazujac palcem w kierunku przybyłych, ale mu nie wyszło.

 

Spojrzałem na Quiniego i na Aesarda. Obaj mieli twarze utytłane w jakiejś mazi. Parsknąłem śmiechem, tak ze na stolik wyplułem połowę zawartości przełykanego napoju i także zacząłem się śmiać.

 

- HA! HA! HA!...  Ponury może i śmierdzę jak kupa, ale chłopaki wyglądaj z tą kupą na twarzy jeszcze gorzej. - Riposta zakończyła się tym co zwykle. Obaj z ponurym popłakaliśmy się ze śmiechu, totalnie ignorując fakt, że jesteśmy główną atrakcją na sali.

 

Nagle ponury przestał się śmiać. Zrobił to tak jakby przed chwilą wogóle się nie uśmiechał.

 

- a Ty Dante przeglądałeś się dziś w lusterku? - stoicka wypowiedź Ponurego wzbudziła w nim kolejną spazmę śmiechu.

 

Odruchowo pogładziłem nieogoloną twarz, a na moim ręku zobaczyłem resztki jakiegoś brązowawego śluzu...

 

Czerwona lampka, zaświeciła się w sali zwiastując wejście naszego wodza. Przestaliśmy się śmiać jak ręką odjął.

 

- Witam, wszystkich na zebraniu, włączam nagrywanie. - nacisnął na czerwony przycisk, archaicznego urządzenia z częściowo startym nadrukiem "K.SP.RZAK".

- Dziś poruszymy kilka ważnych dla nas spraw. - wskazał na stojącego obok niego DREEDA.

- Przygotowałem sobie notatki.... a tak już mam. - Dreed zaczął odczytywać pognieciony kawałek kartki.

- Tematem dnia jest "TROLOWANIE i KUPA". Tylko nie bierzcie tego do siebie - uśmiechnął się.

- DON'T FEED THE TROLLS! - któryś z zebranych Tenno krzyknął. Szkoda że użył syntezatora zmieniającego głos.. ale i tak go odnajdę.

 

Spojrzałem na Ponurego. On na mnie. Wiedzieliśmy co mamy robić...

 

- don't smell the S#&$... - ja przynajmniej powiedziałem to na głos

 

Ciekawe, dlaczego wszyscy po zebraniu dziwili się że nas na nim nie było....

Edited by MacDante
Link to comment
Share on other sites

Imie Franek - Mirar

Wiek 15

1. Czy jesteś w stanie poświęcić swój wolny czas na ewenty organizowane przez twórców gry aby wspomóc klan w zdobywaniu nagród i pięciu się w rankingu (docelowo mają odbywać się co 2 tygodnie)?

Tak

2. Jakiego rodzaju graczem jesteś (niedzielny, od czasu do czasu, zapaleniec, żyję aby grać)?

W tygodniu(poniedziałek - piątek) gam po 2 godziny max po 20/19 a w  weekendy to zależy jak mogę i mam chęci czasem 3 godziny czasem 8 chociaż większość wieczorów jak siedzę w domu spędzam grając.

3. W jakich dniach jesteś najaktywniejszym graczem?

Piętek,Sobota,Niedziela

4. W jakich godzinach najczęściej siadasz do gry?

W tygodniu po 19 w weekendy rożnie ale po 19 powinienem być zawsze

5. Kilka słów o sobie?

Chodze do trzeciej gimnazjum jestem populranie zwanym gimbusem. Interesuje się grami,czytałem kiedyś sporo mang i oglądałem anime teraz już tak mnie to nie ciągnie.

Link to comment
Share on other sites

Nowy EVENT!!!

 

tylko dal tych co mają zmysł muzyczny :/

 

 

Get ready for a jam session Tenno!

New Taiko Drums have been put in the Dojo, and we want to hear your best creations.



A video contest will start September 27th 2013, so get practicing!



Rules:
Video cannot exceed 20 seconds
Music must be made by the Taiko Drums only
Only videos will be accepted (no music clips/files)
Up to 8 Tenno can be “in the band”
One submission per person
All songs must be in 1 take (no mash ups or compilations)

A separate thread will be opened September 27th 2013 for submissions (do not post them in this thread!)



Let’s get creative Tenno

Prizes TBA.

 

https://forums.warframe.com/index.php?/topic/105649-taiko-drums-band-practice/

Link to comment
Share on other sites

Dante.. o tym było wiadomo już od 14 września ;] chętnych jakoś nie widziałem w klanie... dodatkowo nie wiem czy chętni będą mieli ochotę wybudować ów bębenki .. każdy bębenek to wydatek:

Kredyty - 5000   x8 = 40.000

Złom - 3000 x8 = 24.000

Rubedo - 2000 x8 = 16.000

Obwody - 1000 x8 = 8.000

Neurody - 1 x8 = 8

 

Bębnów jest 8 także rachunek prosty jak widzisz.

 

Jeśli znajdą się chętni to się ustawi w odpowiednim pomieszczeniu ów Bębny i ów chętni sobie je zbudują. Ja osobiście nie mam drygu muzycznego by zajmować się komponowaniem czy wymyślaniem tego i owego.

 

Macie chyba trochę czasu, aczkolwiek nie podali terminów końcowych.. pomyślcie i się skontaktujcie :)

Link to comment
Share on other sites

Przy 50ciu osobach to tak wiele? Ja mogę sfinansować ze 2 bębenki bez problemu.

PS: uważajcie którą stroną stawiacie je, bo na którymś ze zdjęć na forum są one odwrotnie ustawione : )

 

Elementy dekoracyjne stawia ten kto ma ochotę pobawić się w dekoracje etc. Nikt nie będzie wymagał od Klanowiczów by dokładali na elementy nieużytkowe i/lub niewymagane do dalszego rozwoju Dojo/Klanu.

 

 

Między innymi dlatego w Klanowym Dojo po ścianach nie wiszą sztandary, stoją donice z kwiatkami i inne duperele... - głównie dlatego, iż te dekoracje są "nieme" nie ma na nich nic związanego z naszym klanem, chociażby emblematy klanowe, elementy na których np. można by napisać Nick gracza, który zajął wysokie miejsce w evencie etc... nic co by wyróżniało cokolwiek. Dlatego zdecydowaliśmy się na postawienie elementów dekoracyjnych tylko związanych z eventami, tj. statuetki za zajęte miejsca w eventach, coś co dla przypadkowego przechodnia będzie jakąś informacją.

 

Jeśli ktoś ma marzenie i chciałbym np. w dojo zrobić pokój buddy czy inne ciekawe rzeczy, też da się to zrobić, zrobi się odpowiednie miejsce na takie rzeczy i klanowicz/e sobie takie rzeczy zbudują.

Edited by Dreed
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...