Jump to content

Personalizacja


-SW-MOXxx.
 Share

Recommended Posts

Moim zdaniem powinni ulepszyc personalizacje Warframe i jego ekwipunku. Przykłądowo zmieniając kolor energii w broni powinno mieć to większy efekt niż2 diody na pistolecie, powinno zmieniać to kolor wystrzału wraz z żywiołami. Powiecie że ogień ma być np czerwony a lód niebieski? Sory Ember ma ataki ogniowe a możemy wybracjej kolor energii który ma wspływ na wszystko nie tylko diody na jej pancerzu i tak powinno być ze wszystkim, lub dodać osobno wybór koloru dla wystrzału i dla statusów. Ponadto zdażają się bugi wyświetlanie kiedy mamy np 2 kombinacje statusu np obr. żrące i wybuchowe wtedy nie ma w ogóle animacju wystrzału, tylko sam dźwięk. Osobiście nie wiem gdzie napisać do twórców na zasadzie podsunięcia pomysłu więc może tutaj sobie to wyczytająi przetłumaczą. PS jak macie jakiś link gdzie można sięz nimi skontaktować z pomysłąmi na nowe rzeczy dla Warframe to bardzo proszę o nie ;)

Link to comment
Share on other sites

Zalezy od broni ktora uzywasz. Jesli uzyjesz przyklad - Dera - to zobaczysz ze strzelasz kolorami swojej energi. Sa naprzyklad inne bronie jak boltor/prime ktore wydaje sie ze strzelaja kolorem ale niestety nie ~ to tylko efekt bron nie ma koloru pocisku ktory mozna zmienic.

Wszystkie bronie ktore strzelaja energia, jakims dymem/ogniem (ignis) mozna zmienic ich kolor.

Ja nie widzialem bugow z statusami obydwa statusy sa widoczne na przeciwniku - przyklad radiacja + ognien. Slabo to wyglada ale wyglada. Wedlug mnie nie powinno sie moc zmienic koloru statusow.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...