Jump to content

Kupowanie Platyny Przez Telefon.


ZimnyCien
 Share

Recommended Posts

Kupuję platynę sporadycznie więc ucieszyło mnie gdy powróciła możliwość kupienia jej przez telefon. Kiedyś kupowałem przez DaoPay i wszystko szło gładko.

Teraz jest kilka opcji SMS i "dzwoniących", ale którą wybrać?

W niektórych ceny są kosmiczne z 2,5 euro robi się 25 PLN

Czy może mi ktoś powiedzieć którą metodę wybrać i jak to się odbywa?

Link to comment
Share on other sites

SMS pewnie znasz... takie jak we wszystkich grach, najlepsza na pewno. druga to raczej (nie próbowałem, pewnie nikt tu nie próbował) to w rodzaju "dzwonisz, klikasz odpowiedni przycisk: 1,2,3,4 etc. i tak dalej, postępując zgodnie z słowami tego bota z który'"rozmawiasz"'

Link to comment
Share on other sites

Trochę się nie zrozumieliśmy. 

 

Chodzi mi o jedną konkretną sprawdzoną opcję. Ponieważ jest do wyboru kilku usługodawców SMS (Boku / Zong / Fortumo / Onebip ) i ceny znacząco się różnią za taką samą ilość platyny jedni podają cenę około 3 PLN a inni żądają ponad 20 PLN.

 

Tak więc proszę o podanie konkretnego usługodawcy.

Link to comment
Share on other sites

Chyba najlepiej będzie gdy zobaczysz w jakiej ofercie jaki jest przelicznik i wybierzesz tą najtańszą. Wszystko zależy od serwisu. Kiedyś jak grywałem w "gry przeglądarka" obiło mi się o uszy, że z SMS większość zabierają pośrednicy a wydawca zgarniał jakiś niewielki procent wiec rekompensował sobie to droższymi SMSami.

 

 

ElitarnyDuch.  Ja do tej pory właśnie kupowałem platynę metodą "zadzwoń". Nigdy nie miałem z nią problemu. Jedynie kartę musiałem przekładać do starego telefonu bo z dotykowego nie dało się doładować(w trakcie rozmowy kod trzeba wstukać).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...