Jump to content

Nyx Absorpcja Animacja


Ain.Black
 Share

Recommended Posts

Hey.

Tak mnie ogólnie coś zastanawia. Dlaczego Absorpcja u Nyx nie wygląda tak jak na początkowym filmiku ?

Czyli tworzy wokół siebie taką okrogłą barierę, zbiera obrażenia po czym idzie fala uderzeniowa.

Tylko wygląda to w grze w taki specyficzny sposób, dosyć dziwnie.

Link to comment
Share on other sites

1. Jakim początkowym filmiku?

2. Pewnie dlatego że DE tak zrobiło

3. Nie wiem co kolega wyżej miał na myśli (przeczytałem oba posty 5 razy i jedyne co mi do łba strzeliło to multikonto)

4. To jest gra science fiction i tutaj wszystko wygląda dziwnie

5. Absorbcja wygląda tak że tworzy bańke (bez animacji :( ), sama nyx natomiast zaczyna medytować w powietrzu,  zbiera dmg a fala leci po zakończeniu korzystania ze skilla.

Link to comment
Share on other sites

3:05 

No tylko że... Absorpcja w grze wygląda właśnie tak, jak w trailerze. 

 

No wygląda tak z tym, że..

Przynajmniej u mnie - bez tej bańki zielonej.

Lewituje w powietrzu zbierając dmg, a na koniec wypuszcza tą falę. Wiadomo o co chodzi..

Coś takiego :

 

Link to comment
Share on other sites

No wygląda tak z tym, że..

Przynajmniej u mnie - bez tej bańki zielonej.

Lewituje w powietrzu zbierając dmg, a na koniec wypuszcza tą falę. Wiadomo o co chodzi..

Zmieniłeś kolor energii i kula nie jest zielona tylko ma inny kolor, na dodatek na 3 poziomie kula absorba jest sporych rozmiarów, więc pewnie dlatego jej nie widzisz, wyłączenie pewnych efektów w grze też ma wpływ na to czy widzisz tą kulę czy nie.

Link to comment
Share on other sites

A teraz rozumiem.

Czyli efekty Physx też mają znaczenie?

Niby gram na full detalach z tym, że mam kartę AMD.

Mój warframe Nyx ma bodajże 16+ poziom, a tak to nie wiedziałem, że poziom ma znaczenie do widzianych efektów :o

Jeszcze się uczę co i jak.

Link to comment
Share on other sites

A teraz rozumiem.

Czyli efekty Physx też mają znaczenie?

Niby gram na full detalach z tym, że mam kartę AMD.

Mój warframe Nyx ma bodajże 16+ poziom, a tak to nie wiedziałem, że poziom ma znaczenie do widzianych efektów :o

Jeszcze się uczę co i jak.

Nie, efekty physx to tylko takie dodatkowe cukierki, dla posiadaczy kart gforce, podobne efekty jak te z physx, zostały dodane jakiś czas temu do gry, więc i my posiadacze kart amd zbyt wiele nie tracimy. Jeśli masz wszystkie opcje graficzne włączone i ustawione na maksa, to jedynie zasięg w Nyx ma wpływ na to czy widzisz tą kulę czy nie, oczywiście maksymalny zasięg w Nyx to podstawa i nie masz co się martwić o to, że nie ma tej animacji, ponieważ ona cały czas jest, tylko że jest duża :)

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem :)

Wydawało mi się, że to może coś nie tak jest u mnie i w ogóle, w sumie jak mówiłem jeszcze poznaję grę.

Tak jak np używam tych sztyletów zadająych obrażenia [2] i ich nie widzę. To zakładam że potrzebna odpowiednia broń ta dodatkowa do nich.

Link to comment
Share on other sites

Nie, sztylety są zawsze widoczne, pewnie masz czarny kolor energii (albo jakiś ciemny), one są bardzo szybkie i zostawiają po sobie ślad, który też trwa krótko

 

Bronie w żaden sposób nie wpływają na efekty wizualne umiejętności warframe'ów (statystyki w niektórych wpływają)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...