Jump to content

Sohbet Baglantısı Kurulamadı

Rilemonix
 Share

Recommended Posts

Her oyun bitiminde yada birine bişey yazdığım zaman yada oyun esnasında....Sohbet bağlantısı kurulamadı . Varolan bir bağlantı uzaktaki bir ana bilgisiyar tarafında zorla kapatıldı . Erro10054 hatası veriyor ve ilk olarak yazdığım karışı tarafa iletilmiyor daha sonra sohbet bağlantısı tekrar kuruldu diyor ancak ozaman yazdıklarım gidiyor . Sürekli bunu yaşıyorum ve tekrar bağlantı kurmasını bekliyorum . Yardımcı olurmusunuz nasıl çözerim bu sorunu ??

• 1 month later...

benimde problemim udp hatası alıyor olmam... 2 gün öncesine kadar oyunu pc ye kurup sorunsuzca oynadım ( internet cafeden oynuyorum ) ama bu 2 gündür ne oldu ise oyuna girdiğim  halde clan arkadaşlarım beni online olarak göremiyorlar ama klandan yazışabiliyoruz lakin ne parti kurabiliyorum kimse ile nede kimse benimle kurabiliyor...herkes bende çevrim dışı ve bende onlarda  böyleyim... oyunu D den sildim cafeciden izin aldım C ye yeniden yükledim gene birşey değişmedi... bu sorunla nasıl başa çıkıcaz bizde bilmiyoruz. Cafeci ben modem şifresini vermem portlara da dokunmam dedi...yokmu buna bir çözüm extra indirilen bir program felan ?