Jump to content

Kiedy Aktualicacja 17 ?


AstroLord
 Share

Recommended Posts

W tą środę zapewne. Wtedy kończy się PA z Voltem.

Prime Access nie ma nic wspólnego z U17, to zupełnie oddzielna rzecz. Nie ma zasady, że każdy nowy PA musi być w nowym update-cie. Tydzień przed U17 powinniśmy dostać hype-strone, która będzie aktualizowana codziennie. Jak widać takiej strony jeszcze nie ma, więc nie w środę.

Link to comment
Share on other sites

Davestream się nie ogląda? wiesz że po to są aby je obejrzeć?

 

Parkour 2.0 (już wiem czemu excalibur nie ma skoku)

Może armory kubrowa

Nowi przeciwnicy

Raid nowy

Starzy kumple

Powrót J3-Golema (rozrósł się skurczybyk)

Pierwszy boss Archwing

Pewnie nowy Warframe (jak każdego update)

Nowe bronie (bez tego się nie obejdzie)

 

A w ogóle tytuł jest "Kiedy aktualizacja U17" a nie "Co w tej aktualizacji znajdziemy" więc nie spinaj bo PA jest bezpośrednio związany z datą aktualizacji.

Link to comment
Share on other sites

No i skończył się w Wtorek :)

No i? Aż takie to było ważne, że we wtorek a nie środę?

Jak dla mnie jego hełm przypomina maskę faraona, szczególnie z tą brodą. Ludzie twierdzą, że wygląda jak samuraj (albo że ta broda to rurka do oddychania). Carrier Prime przypomina skarabausza. Ash to Król Skorpion.

Link to comment
Share on other sites

No i? Aż takie to było ważne, że we wtorek a nie środę?

 

 

Teoretycznie nie. Ale nie ma potrzeby być się tak spiął... Rozluźnij się i uspokój :) Napisałem sobie od tak chyba mi tego nie zabronisz? No chyba że spóźniłeś się i nie kupiłeś poprzedniego access bo chciałeś to zrobić dzisiaj :) 

 

Ash wygląda dość dziwnie, ale szczerze nie o wygląd tu chodzi :) Co do Carira jak sądzicie będzie można mu dać skórkę para? 

Link to comment
Share on other sites

A nie Tyl Regor w 17.5?

Teoretycznie nie. Ale nie ma potrzeby być się tak spiął... Rozluźnij się i uspokój :) Napisałem sobie od tak chyba mi tego nie zabronisz? No chyba że spóźniłeś się i nie kupiłeś poprzedniego access bo chciałeś to zrobić dzisiaj :) 

Zachowywałeś się jakby fakt, że napisałem, że Volt kończy w środę a nie we wtorek jest taki śmieszny i xD xD xD xD. Jakbyś chciał tym faktem podbudować sobie ego.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...