Jump to content
  • 0

Mantis - Gdzie Dropić Części


Carcu
 Share

Question

Wie ktoś gdzie najlepiej dropić części do budowy Mantisa bo biegam po misjach dwa dni i nie mogę nic wydropić. Na wiki jest informacja że części lecą z rzadkich kontenerów na misjach z Orokin, Grineer i Corpus ale ja chyba mam pecha albo robię nie te misje bo nie potrafię tych kontenerów znaleźć. Gdyby ktoś potrafił pomoc to z góry dzięki. 

Link to comment
Share on other sites

12 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Z tego co napisali na wiki to na zwykłych misjach bardzo rzadko pojawia się jeden taki kontener, natomiast na misjach Trial może się pojawić nawet 6 w jednej misji. Mówiąc krótko, farmienie tego poza trialami nie ma sensu. Lepiej wyfarmić coś z części prime, sprzedać i kupić sobie Mantisa za platynę z marketu.

Edited by Goblin_Wizard
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Czyli wychodzi na to że ten statek to następna rzecz zrobiona dla ściągania kasy z graczy, niby idzie wydropić ale wszystkiego najlepszego dla tych co się tego podejmą. 

Co do tych misji Trial to chyba jest tylko jedna Prawo Pomsty i dotyczy Grineer a co z Orokin i Corpus ? gdzie to dropić na zwykłych misjach ?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

gdzie to dropić na zwykłych misjach ?

Jedyne jakie do tej pory trafiłem były w Void. Trzeba po postu odwiedzać secret rooms tam gdzie jest dużo kontenerów i większa szansa, że taki rzadki kontener się pojawi (chociaż ja akurat trafiałem je w takim zwykłym małym pokoiku z drzewem pośrodku i szafkami dookoła). Tak naprawdę to przydało by się żeby je było albo słychać z większej odległości, albo żeby na minimapie miały inną ikonę niż te zwykłe. W czasie normalnych misji i walki jest tyle różnych dźwięków, że wychwycenie tego lekkiego buczenia nawet jak się koło takiego kontenera przebiega nie jest łatwe (a słychać go z maks ~10m). Z kolei bieganie i oglądanie wszystkich kontenerów na misji jest cholernie nudne.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Udało mi się wydropic na tym zainfekowanym statku Corpus silniki do Mantisa na Eris / Acanth jak pomagalem robic ten nowy quest na Golema. Przypuszczam że trafiło mi się jak ślepej kurze ziarno  :-)

Może trzeba szukać tych części na misjach gdzie na danej frakcji jest plaga.

Edited by Carcu
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nie jest... Bp dropi z każdej skrzynki+part określony dla danej frakcji..  ale powodzenia, jak dziś zaczniesz dropić na raidzie to tak na styk przed U125 dasz radę...

 

Ruszcie czasem łbem... Cytat z wiki:

The blueprint can be purchased in the market for credits‍ 35,000. All parts (and the blueprint) drop from Reinforced or Rare Storage Containers. Avionics may be found in Orokin Storage Containers, while the Fuselage is inGrineer Storage Containers , and the Engines on Corpus Storage Containers.

Edited by ElitarnyDuch
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Wiesz, wiki też powiedziała mi, że seria Latronów ma wbudowany tłumik...

 

Wiesz, ostatnio to sprawdzałem (Latron Wraith) i o dziwo (pomimo że w grze ma NOISE: ALARMING) reakcja jest o wiele mniejsza niż na inne bronie. Nie wiem czy Latron jest w 100% cichy, ale coś jest na rzeczy.

Edited by Goblin_Wizard
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...