Jump to content

Archwing Prosze...


DoStEr
 Share

Recommended Posts

Czy tylko mnie boli że w archwingu jestem Corpusow do kolan niczym wróżka. I że "drzwi" są 3 razy większe ode mnie (nie są to przejścia dla statków). A drony które są moją 1/3 są teraz odemnie większe (chyba że to specjalne drony ale duży załogant Corpusy już nie)

Link to comment
Share on other sites

Drony to na pewno nie te same co załogowe, chociaż ewidentnie ta sama struktura. Drzwi (ale drzwi drzwi) zachowują proporcje (widać w pomieszczeniu z rdzeniem albo na obronie), a przejścia w szybach statku to nie drzwi :P Ale że załogant jest też wielki? Nie zauważyłem tego, lel :D Już lecę sprawdzić.

 

Edit:

Załoganci również bardzo wyraźnie zachowują proporcje. Poleciałem na eksterminację na Wenus, z pierwszej paczki wrogów wyeliminowałem wszystkie drony i podleciałem z tarczą Odonaty do crewmana. Tak samo wysoki jak frame :P

Edited by Raniu
Link to comment
Share on other sites

Drony to na pewno nie te same co załogowe, chociaż ewidentnie ta sama struktura. Drzwi (ale drzwi drzwi) zachowują proporcje (widać w pomieszczeniu z rdzeniem albo na obronie), a przejścia w szybach statku to nie drzwi :P Ale że załogant jest też wielki? Nie zauważyłem tego, lel :D Już lecę sprawdzić.

a może DE na tyle nielubi Corpusu że poprostu tylko skaluja ich tekstury/modele
Link to comment
Share on other sites

Fakt, że Grineer wydają się być bardziej zaawansowani technologicznie, nie? Mają satelity, podwodne wykopaliska, podwodne laboratoria, gigantyczne statki-niszczyciele, Kubrowy, zaraz również Kavaty i ciekawych bossów. A Corpus... Ma kamery i blokady w drzwiach >_<

Link to comment
Share on other sites

Fakt, że Grineer wydają się być bardziej zaawansowani technologicznie, nie? Mają satelity, podwodne wykopaliska, podwodne laboratoria, gigantyczne statki-niszczyciele, Kubrowy, zaraz również Kavaty i ciekawych bossów. A Corpus... Ma kamery i blokady w drzwiach >_<

ktos kiedys ładnie powiedział że "Corpus to gorsze dziecko". Załogantów powinno byc mniej i powinni miec egzoszkielety jakies bo przecież oni sie nie klonuja, ale to na osobny temat sie nadaje.

Co do samego Archwinga z corpusem to też mam takie duże wrażenie mojej mniejszosci

Link to comment
Share on other sites

Wrażenie mniejszości jest, bo FOV jest tak zorganizowany, żeby dużo było widać. Po zbliżeniu się do przeciwnika widać, że to tylko taka złuda :)

No a Corpusowi przydałoby się trochę miłości od DE...

złuda nie złuda ale czasem takie "wow ale to wielkie jest" sie powie zwłaszcza jak sie gra raz na ruski miesiac ;)
Link to comment
Share on other sites

Drony to na pewno nie te same co załogowe, chociaż ewidentnie ta sama struktura. Drzwi (ale drzwi drzwi) zachowują proporcje (widać w pomieszczeniu z rdzeniem albo na obronie), a przejścia w szybach statku to nie drzwi :P Ale że załogant jest też wielki? Nie zauważyłem tego, lel :D Już lecę sprawdzić.

Edit:

Załoganci również bardzo wyraźnie zachowują proporcje. Poleciałem na eksterminację na Wenus, z pierwszej paczki wrogów wyeliminowałem wszystkie drony i podleciałem z tarczą Odonaty do crewmana. Tak samo wysoki jak frame :P

Nie możliwe. Byłe 30 min temu na Archiwingu i byłem do kolan. Musisz podleciec jak najbliżej i go dotykać. Jeszcze jeśli chodzi o te drzwi. Jest mapa Corpusu co sie jest w statku i kończy się poza. Są tam korytarze do których żeby sie dostać trzeba zniszczyć szybę. Wieć chyba to jest zwykły korytarz.

Jutro aż ss zrobie.

Link to comment
Share on other sites

Kiedy porównywałem mojego Hydroida do crewmana to widziałem coś takiego:

 

jA0BeQi.jpg

 

Ale później spotkałem się z czymś takim:

 

aN7ACMI.jpg

 

I to było straszne D: Faktycznie coś jest na rzeczy. Oni są duzi ;-;

 

 

A co do drzwi, to mam kilka ujęć, zależnie od mapy są zrobione dobrze lub źle.

 

5xe9s6e.jpg

Te są okej, w hangarze z wielkimi wiatrakami.

 

sFOs130.jpg

Te są duże, w korytarzu na moście na powierzchni. Ale one to nie wygląda jak drzwi dla piechoty :s

 

ARs826i.jpg

A te z kolei tak. Są trochę duże, ale uważam, że są w miarę okej, załapują się jeszcze moim zdaniem na dobre proporcje. To jest w wysokiej (i głębokiej) wnęce w statku.

 

A teraz najlepsze:

dMfUNHJ.jpg

Drzwi na obronie. Na pierwszy rzut oka nie wygląda źle.

 

6KuqwL6.jpg

 

Na drugi wyglądają na okropnie wielkie XD

 

 

Podsumowując, nie jest źle. Poza mapą na obronie. Tam, w hangarze na środku, występują też te drzwi co we wnęce, ale rozmiarowo ujdą.

Link to comment
Share on other sites

Kiedy porównywałem mojego Hydroida do crewmana to widziałem coś takiego:

jA0BeQi.jpg

Ale później spotkałem się z czymś takim:

aN7ACMI.jpg

I to było straszne D: Faktycznie coś jest na rzeczy. Oni są duzi ;-;

A co do drzwi, to mam kilka ujęć, zależnie od mapy są zrobione dobrze lub źle.

5xe9s6e.jpg

Te są okej, w hangarze z wielkimi wiatrakami.

sFOs130.jpg

Te są duże, w korytarzu na moście na powierzchni. Ale one to nie wygląda jak drzwi dla piechoty :s

ARs826i.jpg

A te z kolei tak. Są trochę duże, ale uważam, że są w miarę okej, załapują się jeszcze moim zdaniem na dobre proporcje. To jest w wysokiej (i głębokiej) wnęce w statku.

A teraz najlepsze:

dMfUNHJ.jpg

Drzwi na obronie. Na pierwszy rzut oka nie wygląda źle.

6KuqwL6.jpg

Na drugi wyglądają na okropnie wielkie XD

Podsumowując, nie jest źle. Poza mapą na obronie. Tam, w hangarze na środku, występują też te drzwi co we wnęce, ale rozmiarowo ujdą.

Dobra robota :D. Nie przeszkadza to w rozgrywce ale mnie to boli :/ dzięki za ss :) ps te ostatnie wyglądają jak wrota do innego świata xd Edited by DoStEr
Link to comment
Share on other sites

Grinner to frakcja nastawiona głównie na niszczenie, podbijanie, zniewolenie i dużą produkcję klonów. Nic więc dziwnego ,że pod pewnymi względami są bardziej zaawansowani od corupsu, którego jedynym konkretnym celem jest wypracowanie jak największego zysku, a do tego nie zawsze potrzeba rozwiązań siłowych.

 

// na początku mojej gry miałem dość dziwny podział frakcji.

 

Grinner to takie ZSRR (rosja). Wygląd badziewny, sprzęt stary, ale mimo to dają rade.

Corpus to takie USA - wysoko rozwinięte systemy, zaawansowana technologia, wszystko czyste, mimo to i tak dostają po łebku i trzeba ich ratować.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...