Jump to content

Siła Trinity


(PSN)Radomek_PL
 Share

Recommended Posts

Eeech.. jeździcie po gościu jakby zrobił coś strasznego, a widać przecież, że chciał po prostu podzielić się swoim entuzjazmem z grania Trinity. Może nie jest to max możliwości Trinity i znaleźli by się inni, którzy są w stanie wytrzymać dłużej, ale nie ma co podcinać człowiekowi skrzydeł.

 

Wracając do tematu chętnie bym zobaczył na jakim buildzie to działa i z jakich arcane'ów korzysta. Zauważyłem, że duration jest tam niezbyt duże i ciekaw jestem dlaczego akurat taki wybór. W ogóle każde takie video zaczynałbym od builda bo wtedy jest o czym podyskutować.

Edited by Goblin_Wizard
Link to comment
Share on other sites

Jak Tenno zauważyli, nie powinieneś wklejać na forum tych samych tematów. Podlega to pod spam i można za to obskoczyć warna.

W przyszłości proszę tego nie robić. Zamykam ten temat.

 

@Radomek, otwieram ten temat, jednak nie zapomnij poprosić angielskich modów o zamknięcie tamtego.

W przyszłości postaraj się nie duplikować postów.

Edited by tocorro
Link to comment
Share on other sites

przepraszam wszystko dlatego że nie zauważyłem na początku że istniej polskie forum a zależało mi na polskim dlatego tak wyszło

Ten post powstał po to bo szukam osób które graja Trinity i chciały by się wymienić doświadczeniem mój bulid jest opracowany prze zemnie nie widziałem w sieci nigdzie takiego samego ,

Edited by tocorro
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...