Jump to content

Dr_Someone

PC Member
 • Content Count

  1,244
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

286

About Dr_Someone

 • Rank
  Gold Hunter

Recent Profile Visitors

1,565 profile views
 1. Myślisz, że ktoś skorzysta z "szukajki"? Jesteś niepoprawną optymistką 😉
 2. Ta możliwość, to raczej chęć trafienia w gusta szerokiej społeczności graczy i nie doszukiwałbym się tutaj drugiego dna. Józek z Warszawy niekoniecznie musi lubić to samo, co Jose z Meksyku i o ile wygląd wrogów nie ma większego znaczenia, to w przypadku postaci którą "jesteśmy" już jest inaczej. Raczej nie grałbym siedem lat w grę, w której musiałbym się identyfikować z łysym, szczerbatym karłem o aparycji kazuara.
 3. Wiem, że dużo ludzi zgłasza ten problem, ale jak dotąd nikt nie udzielił odpowiedzi, czy tak ma być, czy to jakiś błąd?
 4. Tak. Od razu, kiedy zauważyłem zmianę zdublowanej misji zagrałem i wszystko było ok. Pozdrawiam.
 5. Dzisiejsze zadanie - zabij 150 przeciwników przy pomocy broni głównej. To że są dwa, to też bug chyba, ale ja o samym wykonaniu: w czasie misji pokazuje postęp, ale resetuje się co jakiś czas i zaczyna liczyć od zera. Po powrocie na statek zawsze mam 0/150. Ps Na ostatniej misji pokazało dwa razy, że zaliczyłem 150/150. Po powrocie na orbiter dalej zadanie niewykonane (0/150).
 6. I to jest właśnie jedna z wielu rzeczy, dla których nigdy nie zamienię peceta na konsolę 😉
 7. Jeżeli założyłeś z góry, że czyjeś opinie to "widzimisię" i nie będziesz ich brał pod uwagę, to skąd pomysł, na napisanie posta? Build, jak build. Jak Tobie pasuje, to ok. To jedyna odpowiedź, jaka w tej sytuacji przychodzi mi do głowy.
 8. W pewnym uproszczeniu wygląda to tak: Można mieć cztery syndykaty w dwóch układach: 1- Suda+Hexis+Meridian+Woal. Najpierw zdobywasz rangę Suda i Hexis grając z założonym dowolnym sigilem z tych dwóch syndykatów. Po osiągnięciu maxa zakładasz sigil Meridianu i grasz tylko z nim, levelując dodatkowo Woal. Jednak tutaj - jeżeli chcesz utrzymać pierwsze dwa na maks randze - jesteś ograniczony do wykonywania misji syndykatowych wyłącznie dla Meridianu. 2- Loka+Perrin+Woal+Meridian. Tak samo - najpierw Loka i Perrin z dowolnym sigilem, później Woal i Meridian z sigilem Woalu i misjami syndykatowymi wyłącznie dla Woalu. Moim zdaniem utrzymywanie czterech syndykatów jest mniej efektywne, niż trzech i ma sens wyłącznie w razie potrzeby posiadania większego wyboru misji syndykatowych, np. w celu odblokowywania rivenów (sam właśnie dlatego tak robię), jednak już zakupy od wszystkich czterech syndykatów są niemożliwe (czytaj pozbawione sensu). Lepiej wymieniać się darami z kimś innym. Jeżeli nie zawracasz sobie głowy rivenami, to pozostań przy trzech syndykatach Suda+Hexis+Meridian lub Loka+Perrin+Woal. Wówczas możesz grać z dowolnym sigilem i wykonywać misje oraz dokonywać zakupów we wszystkich trzech.
 9. Bywają i 20, 25-cio latkowie o umyśle i mentalności dziesięciolatka. Wspominam o tym, bo chyba był jakiś powód Twojej dygresji?
 10. Nie chcę być prorokiem, ale Modecom w zasadzie wyjaśnia sprawę. Zakładam, że nie masz możliwości rzetelnego sprawdzenia napięć (nie programami, ale miernikiem w odpowiednich punktach płyty głównej), więc to tylko gdybanie i pozostaje metoda prób i błędów. W każdym razie zacznij od zasilacza.
 11. Temperatury, albo napięcia. Zasilacz jakiej marki?
 12. Tak jest, niestety. Moim zdaniem nie ma co sobie zawracać głowy, bo są lepsze sztylety od tego. Wylewelować szybko i na śmietnik.
 13. Niezupełnie. Może myślisz, że to jest tak, że ktoś w DE kliknie sobie "dodaj" i już efekt pojawia się w grze? Tak to nie działa i wszystko wymaga pracy i czasu, a ja wolę, żeby pracowali nad czymś, co faktycznie może być pomocne, a nie tracili czasu na opracowywanie i implementację nieprzydatnych pierdół. Dlatego nie masz racji mówiąc, że "po prostu byście jej nie używali".
×
×
 • Create New...