Jump to content

Dr_Someone

PC Member
 • Content Count

  1,289
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

293

About Dr_Someone

 • Rank
  Gold Hunter

Recent Profile Visitors

1,741 profile views
 1. Jeżeli możesz zalogować się na stronę forum, to znaczy, że email i hasło są poprawne. W takim razie tylko support. O skrzynce pocztowej na niektórych polskich portalach nie będę pisał po raz setny.
 2. Dzięki. W końcu coś, czego nie wstyd umieścić na ścianie.
 3. Na misji Railjack wbij na pokład załogowca i usiądź za działkiem, które znajduje się na przedzie. Ot, całe mecyje.
 4. Nie było soczewek Lua i gracze radzili sobie z focus soczewkami Eidolon, a jeszcze wcześniej ze zwykłymi/większymi. To MR i dzienny limit focus determinuje czas potrzebny na wymaksowanie szkoły, a nie rodzaj soczewki. Przy 26-27 MR dzienny limit można nabić w 5-6 minut posiadając jedynie soczewkę większą, ewentualnie Eidolon.
 5. 1 - Możesz dodać wszystkie szkoły jakie są. Wystarczy, że zainstalujesz w broni/Warframe/Operatorze odpowiednią soczewkę. W każdym elemencie możesz mieć zainstalowaną inną i zdobywać punkty do kilku ścieżek fokus jednocześnie, ale moim zdaniem jest to mało efektywne, bo w ten sposób przez bardzo długi czas nie będziesz mieć rozwiniętej w zadowalającym stopniu żadnej ścieżki. 2 - Pula to nic innego, jak liczba punktów, które możesz wydać na rozwinięcie drzewka w każdej ze szkół. Nie inwestując w pulę, nie możesz wydawać punktów na umiejętności.
 6. Porównaj sobie: https://riven.market/list/PC/CritChance/Magistar Za 100-120 platyn można znaleźć dużo lepszego rivena do tej broni.
 7. Chodzi o Grineer Manic Pojawiają się na przykład podczas walki z bossem na Uran/Titania. W innych miejscach trzeba nieco poczekać, bo z reguły zjawią się dopiero w późniejszym etapie misji. Kiedy będzie się miał pojawić, to usłyszysz jego charakterystyczny śmiech (nie dotyczy misji na Titanii).
 8. Dr_Someone

  arkana

  Kredytów nie odzyskasz, ale arkana możesz sprzedać za platynę. Obecna wartość Arcane Strike to 5-7 platyn za sztukę. Możesz też dokupić jeszcze siedem i wymaksować arkanę do piątej rangi.
 9. Odpowiedź otrzymałeś z supportu. Tutaj oczekujesz innej? 🤔 Jeżeli masz/miałeś bana, to nikt, poza supportem, nie jest w stanie Ci pomóc.
 10. To zadanie jest dostępne w pokoju Kaczuszki. Musisz porozmawiać z tymi dwoma absztyfikantami przy stole.
 11. Starting price 3000 b/o 6000 Edit: c/o 5250 Look for me here or in the game. My time zone is CET
×
×
 • Create New...