Jump to content

Dr_Someone

PC Member
 • Posts

  1,363
 • Joined

 • Last visited

Reputation

305

Recent Profile Visitors

2,302 profile views
 1. Szukaj na czacie rekrutacyjnym w grze. Na polskim forum jest dość mała aktywność graczy.
 2. Dawno nie robiłem soczewek na warsztacie, ale u Ciebie to wygląda jakoś dziwnie. Schemat jest opisany jakby już był zrobiony. Prawidłowo to chyba powinno wyglądać tak:
 3. Mój klan założył kolega, który dość szybko przestał w ogóle grać w Warframe. Po jakimś czasie doszliśmy do wniosku, że sytuacja, w której aktywni członkowie nie mają dostępu do rangi wodza-założyciela jest mało wygodna i napisaliśmy prośbę o zmianę do suportu. DE przypisało rangę założyciela do jednego z aktywnych graczy, ale nie do tego wskazanego przez nas. Naprawdę nie wiem, czym kierowali się przy wyborze, ale jak widać, zmiana jest możliwa.
 4. Być może niepotrzebnie go wymieniłeś. Skoro wiedziałeś już, że to jest riven do Vectisa, to trzeba było go odinstalować, wyjść z arsenału, wejść ponownie w arsenał i zainstalować rivena. Po lewej stronie zobaczyłbyś zmianę statystyk. To dość toporny sposób dowiedzenia się czegoś o tym modzie, ale mogłoby się np. okazać, że ma całkiem niezłe staty i warto pisać do suportu.
 5. Żeby to zrobić, musisz postępować dokładnie tak samo, jak wtedy, gdy nabijałeś punkty do szkoły, którą masz wymaksowaną. Zrobić na warsztacie soczewki z tej drugiej, zainstalować je w Warframe/Operatorze/broniach i ponownie nabijać punkty focus na misjach. Dopiero po odblokowaniu kolejnej szkoły będziesz mógł ją aktywować zamiennie w menu Operatora. I tak z każdą z pięciu szkół po kolei, bo niestety, wszystkie są przydatne 😄 Powodzenia i wytrwałości życzę.
 6. Jeżeli pytasz, czy można wycofać punkty z jednej szkoły, żeby przekazać je do innej, to nie ma takiej możliwości. Musisz najpierw opanować i rozwinąć następną szkołę, a później używać naprzemiennie każdej z tych, które opanowałeś. Poszczególne szkoły aktywujesz w menu operatora/Fokus.
 7. Możliwość walki z Kullervo mam wyłącznie wtedy, kiedy wybiorę misję Kullervo Hold, tę która kosztuje 5 kleszczy patosu. Na innych misjach, na spiralach na których powinien się pojawiać, krzesło na którym siedzi gość z którym trzeba pogadać jest puste i nie ma jak rozpocząć konfrontacji. Próbowałem już chyba wszystkiego: czekałem (jak radził ktoś na anglojęzycznym forum), teleportowałem się i wracałem, zarówno pieszo, jak i na "koniu" i nic. Domyślam się, że nie jest to jakiś częsty błąd (sądząc po ilości tematów na forach), ale jednak u mnie występuje notorycznie.
×
×
 • Create New...