Jump to content

Dr_Someone

PC Member
 • Content Count

  1,206
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

279

About Dr_Someone

 • Rank
  Gold Hunter

Recent Profile Visitors

1,446 profile views
 1. Zmienić założyciela możesz tylko poprzez suport.
 2. Ja miałem kiedyś przypadek, że Stalker zrespił się w teksturach i już tam został. Nie było widać ani jego, ani jego mocy.
 3. @THeMooN85 Zgadzam się w stu procentach 👍 Niestety, w Kanadzie o "propagandzie sukcesu" nic nie wiedzą 😕
 4. Moim zdaniem, możliwość oceny czegokolwiek tylko w jedną stronę, tzn. plus albo nic, lub minus albo nic, wypacza system ocen w jakiejkolwiek dziedzinie. Myślę, że przyzwolenie na coś takiego ze strony administratorów forów można uznać za milczące przyzwolenie na - ogólnie pojęty - hejt. Mnie osobiście możliwość dania wyłącznie "plusa" kojarzy się z czasami słusznie minionymi i tzw. propagandą sukcesu.
 5. Każda broń będzie miała 60 pojemności na mody, po zainstalowaniu katalizatora, a biała broń, z wykorzystaniem moda postawy nawet 70
 6. Chodzi o to, że na chacie regionalnym próbowałeś znaleźć drużynę do gry. Do tego jest czat rekrutacyjny, tak samo, jak do handlowania czat handlowy. To nie jest jakiś stały ban, a po prostu ostrzeżenie, żeby używać zakładek czatów zgodnie z ich przeznaczeniem.
 7. Nie znam się, ale myślę, że nie wszystkie błędy są tak samo łatwe do usunięcia/znalezienia przyczyny.
 8. Zdarzyło mi się wpaść w tekstury po np. tąpnięciu sejsmicznego moa, po wybuchu i ostatnio po animacji ataku wręcz z ukrycia. To ewidentne błędy w teksturach w niektórych miejscach.
 9. Użycie Archwinga również naprawia tego buga. Nawet jak nie działają zbindowane klawisze, to wybranie archwinga przez "Q" działa zawsze.
 10. Jaka teleportacja? Ja mówię o przypadku, kiedy zabijasz niezaalarmowanego wroga atakiem z ukrycia. Kiedy nie jesteś dokładnie za jego plecami, a powiedzmy trochę z boku, wtedy animacja ataku przenosi ciebie za jego plecy. Mnie przeniosło za drzwi przy których stał "przyklejony plecami", z powodu błędu w teksturach.
 11. Chyba jednak nie gramy w tę samą grę. Ja mówię o zabójstwie "po cichu" niezaalarmowanego przeciwnika i ja nigdzie nie jestem "rzucany" przez system walki wręcz. Pisałem o błędzie tekstur (to chyba się kolizyjność nazywa?) Na przypadłości o których Ty piszesz są trzy rady: zmienić mod postawy, zmienić broń, albo wreszcie zmienić grę, bo po co się permanentnie stresować i narzekać na wszystko, zamiast dobrze się bawić?
 12. W czasie misji infiltracji zabiłem atakiem wręcz (Nikana) niezaalarmowanego wroga, który stał tuż przy drzwiach otwieranych konsolą.. Animacja ataku przeniosła mnie za te zamknięte drzwi do pomieszczenia, w którym innej konsoli otwierającej drzwi nie było. Przy braku możliwości wyjścia, skończyło się zerwaniem misji.
 13. Ja wiem, co oznacza słowo "poczwarka" w/g słowników i wiem również, jaka jest jego etymologia.
 14. Na "następnom" nie wysyłają wiadomości.
×
×
 • Create New...