Jump to content

Dr_Someone

PC Member
 • Posts

  1,329
 • Joined

 • Last visited

Reputation

301

Recent Profile Visitors

2,014 profile views
 1. Po co podbijasz tego posta bez przerwy? Napisałeś go tak, że nie wiadomo czy to ma być zgłoszenie błędów, czy sugestie zmian. Tak, czy siak, napisałeś go w niewłaściwym dziale.
 2. W Necramechu możesz wyposażyć dowolną z posiadanych broni archgun. Broń egzaltowaną Necramech ma swoją i tylko jej może używać.
 3. Doskonale Ciebie rozumiem. Też nie lubię "odwalać Chopina" na klawiaturze, dlatego tak, jak powiedział @[DE]Grzegorz : Inaros Prime zrobiony pod życie (ja akurat poszedłem na kompromis, ze względu na set gladiatorskich modów) i szybkostrzelna broń do kasowania baniek. Polecam Kuva Nukor (magnetic), który jednocześnie jest super do nakładania statusów i całkiem nieźle zabija każdą frakcję. Jeżeli w Nukorze, w slot exilus włożysz mod "Wyrzutnik magazynka", to dodatkowo zniknie problem z traceniem czasu na przeładowanie w przypadku grania w systemie broń biała/broń boczna. Do tego operator z zainstalowanym "Magus naprawy" i robi się lekka, łatwa i przyjemna rozgrywka, podczas której levele wrogów 250+ nic nie znaczą.
 4. Po aktualizacji Zew Tempestarii przestały wypadać okruchy riven z Eximusów. Godzina i więcej przetrwania na Ścieżce Stali nie dała mi ani jednego okrucha. Próbowałem na kilku misjach. Czy coś się zmieniło w kwestii zdobywania okruchów riven? Edit: Mam wrażenie, że błogosławieństwo szansy wypadnięcia surowców działa odwrotnie 😏 Kiedy zagrałem misję bez błogosławieństwa, to okruchy riven znowu zaczęły wypadać.
 5. Lodowe Mapy (tylko planeta, nie statek) np. Venus-E Gate. Mrozoliście rosną na klifach. Wypatruj ich na skałach przy urwiskach.
×
×
 • Create New...