Jump to content

Dr_Someone

PC Member
 • Content Count

  1,327
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

301

About Dr_Someone

 • Rank
  Gold Hunter

Recent Profile Visitors

1,964 profile views
 1. W Necramechu możesz wyposażyć dowolną z posiadanych broni archgun. Broń egzaltowaną Necramech ma swoją i tylko jej może używać.
 2. Doskonale Ciebie rozumiem. Też nie lubię "odwalać Chopina" na klawiaturze, dlatego tak, jak powiedział @[DE]Grzegorz : Inaros Prime zrobiony pod życie (ja akurat poszedłem na kompromis, ze względu na set gladiatorskich modów) i szybkostrzelna broń do kasowania baniek. Polecam Kuva Nukor (magnetic), który jednocześnie jest super do nakładania statusów i całkiem nieźle zabija każdą frakcję. Jeżeli w Nukorze, w slot exilus włożysz mod "Wyrzutnik magazynka", to dodatkowo zniknie problem z traceniem czasu na przeładowanie w przypadku grania w systemie broń biała/broń boczna. Do tego operator z zain
 3. Po aktualizacji Zew Tempestarii przestały wypadać okruchy riven z Eximusów. Godzina i więcej przetrwania na Ścieżce Stali nie dała mi ani jednego okrucha. Próbowałem na kilku misjach. Czy coś się zmieniło w kwestii zdobywania okruchów riven? Edit: Mam wrażenie, że błogosławieństwo szansy wypadnięcia surowców działa odwrotnie 😏 Kiedy zagrałem misję bez błogosławieństwa, to okruchy riven znowu zaczęły wypadać.
 4. Lodowe Mapy (tylko planeta, nie statek) np. Venus-E Gate. Mrozoliście rosną na klifach. Wypatruj ich na skałach przy urwiskach.
 5. Od pojawienia się nowego Railjacka jakoś dziwnie naliczane są punkty doświadczenia i Focus. Na przykład: na dowolnej misji Ścieżki Stali (ale nie tylko, na "normalnych" misjach proporcje są podobne), pierwszy podniesiony focus daje zawsze tylko 300-400 punktów. Następne już normalnie: 10-50 tysięcy, w zależności od poziomu wrogów i postępu misji. To jakiś bug, czy czegoś nie doczytałem?
 6. Nie bardzo wiem o co Tobie chodzi? 1) Złącze Marsa jest na Ziemi, a nie na Merkurym 2) Złącze Merkurego jest na Venus, a nie na Marsie 3) Na Marsie są złącza Phobos i Ceres 4) Jeżeli po zabiciu "typa" na złączu nie możesz uruchomić konsoli i masz tylko możliwość powrotu na Orbiter, to znaczy, że planetę za tym złączem masz już odblokowaną. Sprawdź dobrze mapę gwiezdną. Ps Jeżeli po każdym problemie/wątpliwości napotkanym w Warframe będziesz na nowo instalował całą grę, to Wesołych Świąt życzę 😀
 7. Żeby nieco uprościć skomplikowany wywód JohhnyBrawos: W każdej szkole są cztery pasywne umiejętności. Wszystkie są opisane tak samo: "passive", ale pamiętam, że w polskiej wersji dwie były kiedyś opisane jako "pasywna", a dwie jako "pasywna, związana ze ścieżką" (to jako ciekawostka :) ) Generalnie chodzi o to, że w każdej szkole, po wymaksowaniu danej umiejętności i przekazaniu odpowiedniej ilości punktów do "puli wolnych slotów", będziesz mógł dwa z tych pasywów "uwolnić", tzn. po wymaksowaniu i uwolnieniu będziesz mógł korzystać z nich nawet wtedy, kiedy masz wyposażoną inną ścieżkę fokus
 8. Przycisk "wyjdź" był dawniej tylko na misjach obrony i został zastąpiony obrazkiem Orbitera. Na pozostałych typach misji trzeba była zawsze wejść w strefę ewakuacji.
×
×
 • Create New...