Jump to content
  • 0

Support


AystoN
 Share

Question

Witajcie . Jakieś 3 dni temu napisałem do supportu ponieważ  sprzedałem coś co nie powinienem (ether daggers) . Oczywiście było to pewnie za czasu kiedy zaczynałem pewnie gre i stwierdziłem ,iż ta broń jest słaba statystycznie.

Innymi słowy misji powtórzyć nie moge ,a schematu nie ma jak odzyskać.

Z tego co widzę support jest przeciążony ( również nie widze problemu ) zasadniczo myślałem aby poczekać na wiadomość z tydzień ,a potem kombinować i pisać wiadomość po angielsku ...

Mimo to zauważyłem coś co zmusiło mnie do napisania tematu ,ponieważ nie wiem czy od razu nie zaczynać pisać wiadomości po angielsku.

Otóż robiąc zgłoszenie wyskakuje wam kiedy wiadomość utworzono ( w moim przypadku 3 dni) i "Ostatnia aktywność" z tego co wiem samemu takiej aktywności nabijać nie moge ,ponieważ robiąc to dla przykładu teraz (czas sie w ogóle nie zmienia)
Przejdę do meritum:

Ostatnia aktywność wskazuję iż ktoś oglądał mój temat 2godz ( bedzie ponad 2.30+ godz ,bo minut nie pokazuje) .Czyli ktoś wbił do tematu popatrzył i raczej nic nie zrobił.

Pytanie do was :
Rozpocząć pisanie po angielsku już teraz ,ponieważ zostałem olany (czy może niepotrzebnie szukam problemu ?)

 

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Chyba nie zostałeś olany. Ktoś już pisał, że miał taki sam problem. Odpowiedź się na pewno pojawi (prędzej, czy później), nie pozwól tej zmianie w aktywności cię zmylić :s Najlepiej poradzić ci będzie ciepliwie czekać.

 

A, i ten ktoś, kto zauważył w swoim tickecie to samo, dostał odpowiedź :)

 

PS:

Zaznaczę tylko, że to nie był polski support.

Edited by Raniu
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witajcie . Jakieś 3 dni temu napisałem do supportu ponieważ  sprzedałem coś co nie powinienem (ether daggers) . Oczywiście było to pewnie za czasu kiedy zaczynałem pewnie gre i stwierdziłem ,iż ta broń jest słaba statystycznie.

Innymi słowy misji powtórzyć nie moge ,a schematu nie ma jak odzyskać.

Z tego co widzę support jest przeciążony ( również nie widze problemu ) zasadniczo myślałem aby poczekać na wiadomość z tydzień ,a potem kombinować i pisać wiadomość po angielsku ...

Mimo to zauważyłem coś co zmusiło mnie do napisania tematu ,ponieważ nie wiem czy od razu nie zaczynać pisać wiadomości po angielsku.

Otóż robiąc zgłoszenie wyskakuje wam kiedy wiadomość utworzono ( w moim przypadku 3 dni) i "Ostatnia aktywność" z tego co wiem samemu takiej aktywności nabijać nie moge ,ponieważ robiąc to dla przykładu teraz (czas sie w ogóle nie zmienia)

Przejdę do meritum:

Ostatnia aktywność wskazuję iż ktoś oglądał mój temat 2godz ( bedzie ponad 2.30+ godz ,bo minut nie pokazuje) .Czyli ktoś wbił do tematu popatrzył i raczej nic nie zrobił.

Pytanie do was :

Rozpocząć pisanie po angielsku już teraz ,ponieważ zostałem olany (czy może niepotrzebnie szukam problemu ?)

 

Nie zostałeś olany, prawdopodobnie ktoś zerknął i przekazał polsko-języcznym DE. 

Nie pytaj ilu ich jest, bo oprócz Tomasza to nie wiem ilu z nich po naszemu potrafi mówić.

Poczekaj, na pewno dostaniesz odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ja tak miałem raz. Zgłaszałem jakiś bug czy coś i nie dostałem odpowiedzi. Okazało się, że jednak mi odpisali tylko, że wiadomość została wysłana od razu na mojego maila.

Z ciekawości sprawdziłem i dostałem mail ,mimo to nie uzyskałem odpowiedzi tylko

"Witaj AystoN,

Dziękujemy za podanie zlecenia!"

Prosimy czekać itp itd.

Zatem dziękuje wszystkim za odpowiedz( poczekam z tydzień i potem bede sie zastanawiał co dalej.)

Temat może zostać zamknięty.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...