Jump to content

Warframe Alerts Notifier


Nounameq
 Share

Recommended Posts

Generalnie dość nietypowy temat gdyż chciałbym was zapytać czy komukolwiek przydatne było by coś w pokroju informatora alertów w czasie rzeczywistym będącym aplikacją która swój byt ma jedynie w trayu. Działa to dokładnie jak na screenie poniżej gdy pojawia się jakiś nowy alert dostajemy komunikat w postaci powiadomienia. Pytam bo mógłbym to wrzucić w formie open source a w sumie nie widziałem niczego takiego jeszcze. Jak ktoś się chce przyczaić na coś albo wchodzić tyko wtedy kiedy coś mu mignie ciekawego może wydać się przydatnym rozwiązaniem.

9885ba12083a3c05787d64b8d80c1634.png

 

Sam kod pisany jest w c++ i dość dobrze obiektowo skonstruowany (bazuje na alertach z facebooka)

8eed6707d4c4e8b359cbb29da8a58b13.png

dla amatorów programowania w sam raz więc dodanie czegokolwiek to chwila moment :D
 
Co sądzicie o tym pomyśle? Nie wiem właściwie czy tego typu tematy są dozwolone ale nie jest to nic co mogłoby być potraktowane jako oszustwo.
Link to comment
Share on other sites

to nic co mogłoby być potraktowane jako oszustwo.

 

Ja korzystam z tego https://deathsnacks.com/wf/ i tego http://www.kingtaro.com/warframe/ ale gdyby było coś co pokazuje dymki z alertami w tray'u (plus opcjonalne powiadomienie dzwiękowe) to bardzo chętnie bym tego spróbował. A gdybym jeszcze mógł wybrać tylko te alerty na których mi zależy to w ogóle byłoby zajebiście.

Link to comment
Share on other sites

Są takie ale na telefony z systemem android.

Powiadomienia dźwiękowe : Tak

Wybranie tylko tych nagród które nas interesują: Tak

 

I jeszcze troche jest tych plusów ale nie chce mi się ich analizować.

 

"Warframe alerts" na androidzie (nie wiem jak z innymi np ios)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...