Jump to content

Ps4 Uzay Drop Sorunsali Ve Biktirmasi Hakkinda

(PSN)mysteroux
 Share

Recommended Posts

İYİ GÜNLER TENNOLAR ve YÖNETİMSEL TENNOLAR ,

BİLİNDİĞİ GİBİ WARFRAME OYUNUNDA EN ÖNEMLİ DROP ALANLARI UZAYLARDIR. ANAHTARLARIN BU KADAR ZOR BULUNDUĞU BİR OYUNDA K3 HAYATTA KALMADA 2 SAAT BOYUNCA KALIP 6 C ROTASYONUNDA 6 ADET BO PRİME İLE BU BAŞARIYA ULAŞTIK. BUNUN BİR SORUN OLDUĞUNU VE TÜM OYNAYANLAR ÜZERİNDE ARTIK BİR BIKMAYA SEBEP OLUCAKTIR. ŞAHSEN BENİM BULUNDUĞUM KLANDA VE PSN ÜZERİNDEN ARKADAŞLARIMIN TAMAMINDA BİR BIKMA SÖZ KONUSU. 

AYRICA PRİME OLARAK SUNDUKLARINIZ İSE TAMAMIYLA BİR KISIR DÖNGÜ.. DROP LOKASYONLARI DEĞİŞTİYSE LÜTFEN BUNU YAYINLAYIN. İNSANLARIN EMEĞİNE SAYGISIZLIK YAPMAYIN. BURDA İNSANLAR BİR ŞEYLERE ULAŞMAK İÇİN UĞRAŞMAKTADIRLAR. UZAY ANAHTARLARINIZIN HİÇ BİRİNDEN BİRŞEY ÇIKMADIĞI İÇİN UZAY OYNAMAK DOLAYISIYLA OYUNU OYNAMAK ÇOK KEYİFSİZLEŞİYOR. TAMAM HER ŞEY KOLAYCA ÇIKARSA OYUNUN BİR KEYFİ KALMAZ AMA 2 SAAAT HAYATTA KALMA YAPIP 6 TANE BO PRİME BLUEPRİNT ALMAK DA NEDİR BUNA YÖNETİM CEVAP VERSİN LÜTFEN.. 

WARFRAME TÜRKİYE YETKİLİLERİNDEN BİZ OYUNCULAR OLARAK TALEBİMİZ , BU KONUNUN ÜZERİNE GİDİLMESİ. 

Ben şikayetçi değilim oyun zaten gelişim aşamasında siz gene iyisiniz benim zamanımda void yoktu sadece bir corpus gemisi vardı 

Ancak oyun gelişti ve 10 çeşit map geldi yani bundan şikayet edilmesi beni gerçekten üzüyor yakında yeni yerler gelecektir elbet second dreamla birlikte yeni şeyler örendik ne malum ilerde orokin leri bulmayacağımız veya  Hunhowun geldiği yerde item yapmayacağımız bana sorarsanız bu sadece zaman meselesi

Bide o bo prime bp leri tamamen şansa bakıyor şansızsanız bu adamalrın suçu değil ben volt prime bi bikerede yaptım geldiği zaman 

Bütün drop bölgelerine 1 kere girdim çıktı

Burda bizim klan 125 dk kalmış oyunun sonunda birinin bişiyden şikayet ettiğini görüyormusun ?

Edited by Rojhatboy

Ben şikayetçi değilim oyun zaten gelişim aşamasında siz gene iyisiniz benim zamanımda void yoktu sadece bir corpus gemisi vardı 

Ancak oyun gelişti ve 10 çeşit map geldi yani bundan şikayet edilmesi beni gerçekten üzüyor yakında yeni yerler gelecektir elbet second dreamla birlikte yeni şeyler örendik ne malum ilerde orokin leri bulmayacağımız veya  Hunhowun geldiği yerde item yapmayacağımız bana sorarsanız bu sadece zaman meselesi

Bide o bo prime bp leri tamamen şansa bakıyor şansızsanız bu adamalrın suçu değil ben volt prime bi bikerede yaptım geldiği zaman 

Bütün drop bölgelerine 1 kere girdim çıktı

Burda bizim klan 125 dk kalmış oyunun sonunda birinin bişiyden şikayet ettiğini görüyormusun ?

Arkadaşım senin oynadın pc versiyonu biz ps4 versiyonunda oynuyoruz senin oyun güncellemesi ile bizim oyun güncellemesi arasında dünya kadar fark var pc gelen güncellemem bize 5 ay sonra geliyor dikkatını çekerim şuan biz sizden 2 güncelleme gerideyiz 

Arkadaşım senin oynadın pc versiyonu biz ps4 versiyonunda oynuyoruz senin oyun güncellemesi ile bizim oyun güncellemesi arasında dünya kadar fark var pc gelen güncellemem bize 5 ay sonra geliyor dikkatını çekerim şuan biz sizden 2 güncelleme gerideyiz 

Update konusunda geri değilsiniz fix  konusunda gerisiniz oda şöle oluyor

Ps4 formatı daha değişiktir yani pc formatında oluşan bir hata ps4 te olmuyor veya tam tersi second dream size geldi çok yakında nezhada gelir ama önemli update konusunda en fazla 2 hafta geridesiniz okadar