Jump to content

Yeni gelen nerf adilmiydi ! ?

Hnossa
 Share

Recommended Posts

Anlamadığım biz müşteriyiz bizim düşüncelerimizin hiçmi değeri yok.

Tamam güçlü dersin nerf atarsın anlarım ama bu ne ya 
bless tek kişi %99 alıyor 2 kişi %75, 3 kişi %55, 4 kişi %45, 5 kişi %35 mesafesini düşürürsün anlarım 
ama kişi başı  bless bölüşülmesi nedir.
volt yapıp full formalarsın ultisi hiçbi işe yaramaz aynı kattaki düşmanlara işliyor sadece çok sacma
ayrıca enerji kalkanıda sürekli enerji yiyor. Volt'un başka nesi kaldı anlamsızca koşmasımı
Voltu yaptıktan sonra attığım formaların hepsini platla alıyorum platı da parayla 

excalibur için samuraymış kule deilmiş gibi saçma açıklamalar yapılmış 
Excalibur adında samurayıda ilkkez görüyorum o.O çok ironik

Armor olayını düzeltmiyorlar 150 lv ler bize tek atarken bi eximus heavy grinner öldürmek 150 lv de çok zor 
20 40 wave maximum oynıycaksak ne anlamı kalıyor armorun 
chroma vex armor - arcane barrier - arcane guardian kullanan birinin 150 lv eximus grinner den tek yediğini gördüm
madem bu kadar zayıfız neden elimizdekileri alıyosunuz !? 

augment nerflendiğini gördüm mod ya mod, mod nerflenirmi bu ne saçma davranış.
parça parça tek tek getirseler nerf'leri anlarım ama bu kadarı biraz aşırıya kaçmıyormu ?

uzun süredir bu oyunu oynuyorum Master Rank 21 olmuşum ama Master rank 4  karakterden bi farkım kalmıyor 
o kadar zaman harcama emek boşu boşunamıydı?

Bursalar yetmiyormuş gibi bide corpus maplarına Hyna HG diye bişey gelmiş zenukanın kankası
ne hikmetse 10 lv corpusların arasında beni öldürebiliyor niye çünkü ateş yağıyor tepemize 

zaten o olayıda anlamadım ember yanarmı ya sacma rezinstanslar modlar yapılıcagına 
passif olarak ember yanmaz frost donmaz volt elektrikten etkilenmez gibi şeyler olmalıydı

varı yoğu buz olan karakterin yanması çok saçma yada sürekli ateş cıkaran bi karakterin ateşten etkilenmesi.
madem o kadar yenilikcisiniz kubrow - kavat tabi oyuna eklenirse yeni gelicek update de gemide amaçsızca dolaşamazmı 
yada takım kurduğumuzda arkadaşlarımızın bizim gemimize çıkması gibi bişey yapılamazmı 
navigasyon'da değişiklik yapılıcaktı hala bekliyoruz.
Vauban geldi ama görev yok Vauban Prime - Akstilleto Prime - Fragor Prime bitti şimdi ne yapıcaz !? 
Kavatlar pet olarak eklense en azından daha fazla oyalardı bizi.
hiç olmadı git arkadaki 2 odadan birini tuvalet birinide misafir odası yap o bile bu yapılanlardan iyidir herhalde

Ayrıca nezha - wukonk 1 tane bile augment gelmezken banshee 4'üncü augmentini aldı.
oyun açıldığından beri banshee kimse umursamadı şimdi yeni gelen warframeler umursanmıyor.

Bazı değişiklikler için form açılması ve oylama yapılması gerekli bence zaten gemide tek başımıza dolanıyoruz üstüne
Yapılan değişiklikler bazen solo game oynuyomuş hissine kapılmamıza neden oluyor.
hiçkimse kusurabakmasın ama warframe ekibi bazı konularda çocukca cevaplar verip öyle davranıyor son zamanlarda.

Edited by Hnossa

aslında nerfin gelmesi gerekiyordu ama biraz fazla abartı olmuş tıpkı mag - excalibur - trinty nin ilk nerf yedikleri zamana benzedi 
daha sonra yaptıklarının hata olduğunu düşündüler ki nerfi geri çektiler daha doğrusu yumuşattılar.