Jump to content
Dante Unbound: Share Bug Reports and Feedback Here! ×

Prime Masters ( Magyar klán)


Slayn-PriMe-
 Share

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Jelenleg egy külföldi klánban vagyok tag. De nem túl aktívak, és a friss update-el szeretnék egy olyan csapatban lenni akik képesek elérni ott valamit.
MR10 vagyok, nem minden nap játszom, mivel dolgozom. De a délutáni/esti órákban általában aktív vagyok, de így is van 1-2 nap amikor nem.
Ha ezek nem zavarják a recruitereket, akkor szeretnék csatlakozni a klánhoz. TS, Discord van :) jah és irl 26 vagyok, ha ez számít akármit is :D 

Köszönöm :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
On 04/08/2016 at 5:19 PM, Slain-PriMe- said:

Prime Masters magyar klán tagfelvételt hirdet, szívesen segítünk kezdő Tennóknak fejlődni, minden fejlesztés megvan a Dojo-ban, szívesen látjuk a Magyar Tennokat ! :)

szia,szeretnék jelentkezni a klánba.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Helló, él még a tagfelvétel? Eddig egy külföldi klán tagja voltam, csak sajnos kevés az aktív tagja, ezért szeretnék váltani, és lehetőleg magyarra. MR12 napi 1-3 órát játszok de van hogy vannak pár napos kihagyások, ugye melózni is kell :D 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
On 8/4/2016 at 7:19 AM, Slain-PriMe- said:

Prime Masters magyar klán tagfelvételt hirdet, szívesen segítünk kezdő Tennóknak fejlődni, minden fejlesztés megvan a Dojo-ban, szívesen látjuk a Magyar Tennokat ! :)

hali nevem KingBech es csatlakozni szeretnek

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Heló, kb egy éve játszom a játékot, naponta 10-12 órát töltök itt, és eddig nem találtam semmi értelmes klánt, ebből kiindulva szeretnék hozzátok csatlakozni, mert bennetek látom az a potenciált, aminek a többi klán-ak is sugároznia kéne, remélem mint ti, mint én hosszú és tartós tagságot foguk ápolni.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...