Jump to content
  • 0

sprint i skakanie nie dziala


se-th
 Share

Question

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

probowalem juz chyba wszystkiego ,podlaczalem druga klawiature ,kombinowlaem z innymi klawiszami ,reinstall gry itp.itd napisalem do supprtu ale zanim odpisza , to pewnie to troche potrwa.mysle ze moze ktos z graczy mial taki problem dlatego odezwalem sie tutaj

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
1 hour ago, fallenblk said:

[pc] mam taki maly problem a mianowicie , nie moge skakac i biegac w grze , podczas gdy na czacie klawisze shift i spacja dzialaja normalnie,mial ktos taki problem

Czat i gra to dwie, różne rzeczy. W/g mnie na 99% jakiś program działający w tle przejmuje Ci skróty klawiaturowe. Wiem, że są tacy gracze, którzy nie potrafią grać bez uruchomionej w tle przeglądarki z facebookiem, kilkoma stronami forum, skypem, programem do sreenshotów i pierdylionem innych aplikacji (z których - jak im się wydaje - muszą korzystać równolegle). Wyłącz wszystko poza samą grą i wtedy sprawdź.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

jak gram nie mam wlaczonych przegladarek itp rzeczy,i nie ma co przejac klawiszy czy czegos tam innego,problem mam ten od wczoraj,a od czasu updatu z TWW zaczelo cos dziac sie ze sprintem na archwingu raz dzialal raz nie,wczoraj dopadlo to co najgorsze czyli brak sprintu i skoku

Edited by fallenblk
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...