Jump to content

yüklenme ekranında bekleme

Recommended Posts

arkadaşlar oyunda karakterimi bir 30 dk filan afk bırakınca tekrar oyuna dönüyorum ve markete atölye ye veya görsel olan herhangi bir şeye baktığımda resmini göstermiyor bende bundan anlıyorum ki bu karakter ışınlanmayacak çünki hep öyle oluyor aynı zamanda farklı bir warframe seçtiğimde görüntüsü bulanık gösteriyor normalde düzgün ama bu bahsettiğim şey olunca böyle oluyor extra olarak göreve girdiğimde yüklenme ekranında öylece kalıyor bunu sürekli yaşıyorum ve oyundan sürekli çıkmam gerekiyor daha önceden bu olay yoktu bunun modemin internet ayarlarını kendiliğinden değiştirme durumunda olması söz konusu olabilir mi ? khora geldiğinden beri böyle 

o kadar modemi restledim ayarlarını yaptım sabit ip yaptım dns ayarları yaptım bir türlü düzeltemedim önceden ne güzel orbiterde beklerdim uzun süre işimi halledip geldiğimde hallederdim şimdi mecbur oyunu kapatıyorum tekrar devam giriş yapmam gerekiyor sinir oluyorum

bu soruna çözüm bulsalar iyi olacak git gide oyundan soğumaya başladım 1 el oynuyorum sonra oyun öylece yükleme ekranında bekliyor sorunu ticket atarak çözmeyi denedim bir hata var olduğu belli diyorlar ama neden kaynaklandığını ve ne olduğu ile ilgili bir fikir sahipleri değiller video çekeceğim çekemiyorum giriyorum karakter afk geri geliyorum gemiden dışarı çıkamıyorum neden kaynaklanıyor anlamış değilim hiç hoş bir durum değil