Jump to content

Pixelatea

PC Member
  • Posts

    8
  • Joined

  • Last visited

Reputation

6

Recent Profile Visitors

202 profile views
  1. Witajcie Bezsenni! Na TennoCon 2021 ogłosiliśmy, że Przerywnik Gwiezdnego Szlaku 3 dobiega końca 28 lipca o godzinie 20:00 czasu polskiego. Po zakończeniu 3 Przerywnika Gwiezdnego Szlaku nastąpi przejście do Gwiezdnego Szlaku: Wybór Nory. To przywraca niektóre z ulubionych nagród Nory, ale także po raz pierwszy wprowadza nowy ekskluzywny Glif Yareli w Akcji i Efemerę Transmisji. Możesz wczuć się w Wybór Nory od 4 sierpnia o godzinie 20:00 czasu polskiego. Ochrona Duplikatów Trwa! Nagrody Przerywnika są czasami powtórzeniem poprzedniej serii Gwiezdnego Szlaku i chociaż nowi gracze mogą cieszyć się otrzymywaniem niektórych z tych nowych przedmiotów, chcemy nagradzać także powracających Bezsennych! Osiągniemy to, przyznając nagrodę w postaci 50 Kredytów zamiast wcześniej posiadanego przedmiotu. Nie dotyczy to przedmiotów, takich jak Gniazda Warframe'ów lub przedmiotów jednorazowego użytku (takich jak Forma), ale raczej posiadanych, unikalnych przedmiotów, takich jak poprzednie Kosmetyki Gwiezdnego Szlaku. Nadchodzące zmiany? Jak wspomnieliśmy w naszym poprzednim poście: https://forums.warframe.com/topic/1247630-nightwave-intermission-iii-is-now-live/, przesunęliśmy naszą uwagę z Gwiezdnego Szlaku na rozwój Nowej Wojny i wiele więcej w Warframe. Gwiezdny Szlak to regularny i niezawodny tor nagród dla Tenno na wszystkich poziomach doświadczenia. Graj i zdobywaj świetne rzeczy! Kontynuacja Wyboru Nory pozwoli nam zapewnić, że Nowej Wojnie poświęcimy uwagę, na jaką zasługuje. Nasz cel, aby wypuścić wersję jednocześnie na wszystkich platformach, pozostaje taki sam.
  2. Od teraz do 19 lipca, godz. 20:00 czasu polskiego, zaloguj się na dowolnej platformie, aby zrobić dwa Alarmy Darów Lotus dla zbudowanego Reaktora i Katalizatora Orokin oraz zdobądź Podwójne Kredyty! Dziękujemy za dołączenie do nas podczas TennoCon 2021! Cieszymy się, że w końcu otrzymaliście swoje pierwsze dogłębne spojrzenie na Nową Wojnę. Cieszyliśmy się, że zawędrowaliśmy ścieżką wspomnień z Panelem Sztuki, słuchaliśmy Dźwięków Systemu, zwiedzaliśmy wspaniałe Dojo i wiele więcej. Chcemy, aby świętowanie TennoConu trwało dalej z weekendową ekscytacją! Dzięki Tenno!
  3. When my kavat is set as active it appears as a normal kavat (Vasca / Smeeta Hybrid) - how it should be, but when I want to Regress his aging, his tail changes: My normal kavat: After regression: And there is more! When I want to age him up, he appears normal for a while but when I want to set another companion as active (Moa, Hound, Sentinel) his head and tail will change to these: He is fine on missions and during customization - he just appears like this when a Robotic Companion is set as active. Sometimes it also happens to my other kavats.
×
×
  • Create New...