Jump to content
  • 0

Zwiększenie Pamięci Ram


DarkowyTerror
 Share

Question

Witam,
Zauważyłem , że do warframe maksymalnie jest przepisane 1,5 GRam przez to nie mogę grać na równinach eidolon , raczej mogę , ale posiadając tylko 30 fps przez co to nie umila mi granie na eidolonach , a powiem , że równiny są bardzo dobrą mapą lub jak to tam się nazywa. Prosiłbym o jak najszybszą pomoc. Dziękuje ~ Darkowy

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

1,5 GB RAM nawiązuje do starszego konceptu gry. PoE (Równiny) podobnie jak i odnowiona sceneria Ziemii, wymagają większej mocy obliczeniowej zarówno GPU jak i CPU oraz RAM. Jeśli posiadasz tylko 1,5 GB RAM, to powiem szczerze, że to na obecne czasy poniżej standardu RAM. Nawet to prawidłowego funkcjonowania Windowsa zaleca się 2-4GB RAM, a przy tym warto doliczyć, iż gry potrzebują dodatkowo więcej RAM zazwyczaj. Warto też pamiętać, że Windows nadal pracuje (choć nieco mniej) w każdej grze, co za tym idzie, wciąż wymaga dostępu do tej pamięci RAM.

Przede wszystkim jeśli chcesz, aby ktokolwiek Ci pomógł, to podaj swoje specyfikacje komputera. Dopiero będzie można myśleć, gdzie tkwi dokładnie problem. Zalecam także podesłać Screen z Indeksem Wydajności Systemu (Komputer -> (PPM) -> Właściwości). To prosty, ale dostatecznie dobry sposób na sprawdzenie, z czym Twój komputer ma największe problemy względem wydajności.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

@DarkowyTerror pisze że na PoE gra zużywa 1,5GB RAM. Nie napisał ile ma RAM. Akurat tutaj RAM nie ma nic do rzeczy. Mam 16GB na pokładzie i na PoE HUD u mnie też pokazuje zużycie 1,5GB. 30FPS ma pewnie dlatego, że ma słaby sprzęt albo wręcz gra na zintegrowanej karcie graficznej.

@-DEVIL-WARRIOR- Indeks Wydajności Systemu zniknął z systemu Windows wraz premierą Windows 8.1. Oczywiście w Win10 też go nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...