Jump to content

[PC] Rekrutacja do klanu Devils of Darknes [Rekrutacja Otwarta]


Maksell

Recommended Posts

„Ta rekrutacja to NIE jest żart i niezależnie od tego, jak bardzo chaotyczna i bezsensowna jest, proszę brać ją na serio. Winą za jej stan jestem obarczony ja.....bo jestem leniwy." Miłego czytania czy coś 😉

Rekrutacja: Otwarta

Ogólnie to jestem beznadziejny w pisaniu ogłoszeń....i w sumie pisze to tylko dlatego, że się nudzę. Mówiąc prosto nasz klan rekrutuje. Często i gęsto, bo prawie cały czas ktoś jest wywalany za nie obecność na grze i inne takie. Nie będę tutaj pisał jakoś poważnie, no i mało mnie obchodzi czy ktoś wyśmieje ten wpis. Ja tam tylko szukam porządnych graczy do mojego klanu. Na tę chwilę jesteśmy klanem Burzy, w miarę zgranym, mówię w miarę, bo są często problemy z pojedynczymi osobami, dlatego też na ich miejsce szukam innych.

Ostatnio bardzo trudno o dobrych graczy, dużo sezonowców jest, albo ludzi ze słomianym zapałem. Więc postuje tutaj z nadzieją, że wpadnie tu przypadkiem jakiś porządny gracz i to przeczyta.

NASZ KLAN SZUKA OSÓB:

-Z dystansem do siebie i innych

-Które mają zamiar pograć dłużej (nie trzeba nam kogoś na parę dni lub miechów góra, tylko stałych i w miarę swoich możliwości pomagających w budowie klanu).

-Możesz być noobem, możesz mieć mniej niż 16 lat lub więcej niż 25, mało nas to obchodzi, póki jesteś ogarnięty.

-Szukamy takich co lubią pogadać czasami, patrzą od czasu do czasu na czat w grze i na nasz discord (Który jest obowiązkowy, ale nie trzeba na nim używać mikro).

-Jak chcesz u nas być to musisz brać udział w eventach oraz stosować się do większości poleceń wysoko-postawionych osób w klanie. Nie dyrygujemy tobą bardzo, ale nie dajemy full wolnej ręki, bo to się mija z celem, tzn będziesz grać pewnie w WF żeby się dobrze bawić, my ci raczej w tym nie przeszkodzimy, ale będziemy bardzo zachęcać do przestrzegania pewnych zasad, bo nie chcemy żeby z nadmiaru 'wolności' wynikł całkowity chaos.

-Jesteśmy raczej otwarci na każdego....byle by nie uprzykrzał innym za bardzo życia swoją odmiennością czy coś, ktoś może mnie zjechać ostro za taki tekst...ale what ever.

OFERUJEMY:

-Rozbudowane dojo (w remoncie, jak jesteś weteranem to wiesz jak wrednie się stawia dekoracje w WF, może kiedyś to zmienią).

-Mamy NA TEN MOMENT, KIEDY PISZE TO OGŁOSZENIE prawie wszystkie badania broni (brak Ignisa Wraith) i prawie wszystkie pigmenty (jak chcesz do nas dołączyć tylko ze względu na badania to raczej wole cię nie poznać.....)

-Pomoc w misjach i wgl (na nasze możliwości oczywiście, radze też nie nadużywać, nie przepadamy za leniami na pełen etat).

-I inne takie rzeczy jak miła atmosfera itp.itd. (Chyba oczywistym jest to że jakby nie było u nas 'miło' to nikt by nie chciał tu siedzieć 😜)

-Od czasu do czasu jakieś konkursiki organizujemy to da się zgarnąć to i owo.

Pisz śmiało, mam nadzieje, że zawitasz w naszych szeregach. No i jakbyś chciał(a) wiedzieć więcej to pisz. 😛 
 

Mój nick w na grze to: Maksell

Miłego dnia! I mam nadzieje, że te 20 minut, które wykorzystałem na pisanie tego, na coś się przyda!

To jak chcesz do nas dołączyć to do mnie na priv na grze pisz lub tu zostaw komentarz czy coś 😛 .

(Nawet sporo wejść tutaj się pojawiło, ciekawie jak dla mnie 😜).

I jeszcze 1 jak jesteś osobą, która chce mi wytknąć jakieś błędy czy coś w tym stylu....proszę bardzo możesz to zrobić, może nawet się do tego odniosę albo nie, zależy.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...