Jump to content
Sign in to follow this  
[DE]Mag

Empireum: Aktualizacja 27.

Recommended Posts

c3c80f99d062c0d0f1950fe82d5a60f5.jpg

EMPIREUM: WZBICIE W POWIETRZE

Nadeszła Aktualizacja 27.

Przybyło Empireum - Twoja podróż Railjackem właśnie się rozpoczęła.

Chcemy tutaj odpowiedzieć na jedno proste pytanie: „Jak grać w Empireum?”

Jeśli ukończyłeś Zadanie „WZBIERAJĄCY PRZYPŁYW”, jesteś gotowy. Jeśli nie - dołącz do drużyny Tenno z gotowym Railjackiem, lub zacznij Zadanie samodzielnie.

Proxima Ziemi, Proxima Saturna i Proxima Woalu są możliwymi celami podróży, do których może się udać Twój Railjack dzięki tej Aktualizacji. Im dalej od Ziemi zabłądzisz, tym bardziej sprawy się skomplikują i poziom trudności wzrośnie - przygotuj siebie i swoją drużynę. Opanowanie Twojego Railjacka zajmie trochę czasu.

Empireum oferuje podstawy nowego systemu progresji - INHERENCJI, a także zupełnie nowe: Awionikę, Sprzęt i Surowce, które możesz zdobyć i znajdować. Ty i Twoja załoga musicie pozostać razem, by przeżyć.

To jest początek Empireum. Nadchodzi Wojna.

Czy Twoja Załoga jest gotowa?
Zespół Warframe

====

Witajcie i dziękujemy za wybranie lotu z Warframe Empireum! Poniższe notatki są Waszym podręcznikiem użytkowania i poradnikiem prowadzącym do sukcesu Waszego doświadczenia Railjacka. Podzieliliśmy kategorię notatek Empireum na 2 główne sekcje:

PRZED LOTEM, wszystko, co musicie wiedzieć, aby uzbroić swój statek do grofitu, oraz do RUTYN W CZASIE LOTU, jakich doświadczycie na pokładzie swojego Railjacka.

1. PRZED LOTEM:

Jeśli śledzicie rozwój Empireum, będziecie wiedzieli, że ta ambitna treść jest bardzo nastawiona na doświadczenie kooperacji. Jest całkowicie możliwe granie solo, ale trudność może być przytłaczająca. Większe wsparcie trybu Solo pojawi się w 2020 roku wraz z Inherencją Dowództwa (wyjaśnioną poniżej w sekcji INHERENCJI).

Ukończyliście "Wzbierający Przypływ”? Nadszedł czas, aby tchnąć życie w Wasze uśpione Railjacki. Wejdźcie na pokład Railjacka i udajcie się do Relikwiarza na rufie statku. Stąd możecie rozpocząć misję poszukiwania brakującego elementu, zanim możecie wyruszyć... powodzenia, Tenno.

e7df43e30fae45018dd1794f0ef4b48f.jpg

BADANIA
Konsola BADAŃ w Suchym Doku pozwala na dostęp do różnego ZBROJENIA i KOMPONENTÓW dla Waszego Railjacka w waszym Klanie. Badania będą obejmowały cały Klan, a gracze będą mogli Fabrykować ukończone Badania, aby zbudować je w Warsztacie dla swojego Railjacka.

Pierwsze MK każdego KOMPONENTU (Pola Osłon, Silnika i Reaktora) i ZBROJENIA (Wieżyczki Dziobowe, Wieżyczki Skrzydłowe i Artyleria) są dostępne do Badań. Po pełnym zbadaniu danej Klasy MK następna jest odblokowywana do Badań (Klasa MK 3 jest najwyższa).

SZCZĄTKI
KOMPONENTY i ZBROJENIE można również znaleźć podczas misji w formie SZCZĄTKÓW dawno zmasakrowanych Railjacków Starej Wojny. Te części SZCZĄTKÓW wymagają Napraw, aby przywrócić ich dawny blask, które możesz naprawić (jak we Warsztacie), lub natychmiastowo zamienić je z użyteczny sprzęt używając Drona Przyspieszonej Naprawy, którego możesz znaleźć w Rynku Gry.

Każda część SZCZĄTKÓW ma swój unikalny zestaw statystyk jak Efekty Statusu, Zwiększona Szybkostrzelność i wiele więcej. Jeśli uznasz, że te części SZCZĄTKÓW są niepotrzebne w Twoim Ekwipunku, możesz je ZŁOMOWAĆ na 2 różne sposoby:

1. ZŁOMOWANIE SZCZĄTKÓW przed Naprawą zapewnia Dirak, walutę do ulepszenia SLOTU AWIONIKI, lub samych Awionik (podobnie do Endo).
2. ZŁOMOWANIE SZCZĄTKÓW po Naprawie oddaje materiały rzemieślnicze użyte podczas Naprawy, jak Tytan i Węgliki.

SZCZĄTKI należą do ich poszczególnych Cechów -- Lavan, Vidar, and Zetki, które będą wspomniane w AWIONICE.

Możecie posiadać do 30 SZCZĄTKÓW w Ekwipunku. Każde nowe SZCZĄTKI będą automatycznie rozłożone na Dirak, tak więc zarządzajcie Ekwipunkiem i Naprawą jak najczęściej!

796bde5f2453a672ca1a11958d2db06c.jpg

KONFIGURUJ RAILJACKA
Konsola KONFIGURACJI RAILJACKA w Suchym doku jest kwaterą główną wnętrzności Waszego Railjacka i dla Waszego osobistego zestawu umiejętności, jako Tenno.

eeef52209194b897b001a02c4ca91920.jpg

KOMPONENTY:
Wyposażcie swój Railjack w pożądane Pole Osłon, Silniki i Reaktor! Tutaj możecie również Naprawić lub ZŁOMOWAĆ swoje KOMPONENTY SZCZĄTKÓW.

Pole Osłon: Określcie Pojemność Osłon swojego Railjacka i szybkość regeneracji/rozpadu.
Silniki: Decydują o maksymalnej prędkości, przyspieszeniu i zwrotności (prędkości obrotu) Railjacka.
Reaktor: Decyduje o pojemności Awioniki na Awioniki, oraz pojemności Energii Strumieniowej dla Umiejętności Taktycznych oraz Awioniki Bitewnej.

 

8edf6dfeabc51d3b6739b45ae8047b49.jpgZBROJENIE:
Wyposaż upragnioną Wieżyczkę Dziobową, Wieżyczki Skrzydła i Uzbrojenie Twojego Railjacka! Możesz tutaj również Naprawić lub ZEZŁOMOWAĆ znalezione SZCZĄTKI ZBROJENIA.

Wieżyczka Dziobowa: Wieżyczka Railjacka używana wyłącznie przez Pilota.
Wieżyczki Skrzydła: Wieżyczki umieszczone na bakburcie i sterburcie Railjacka obsługiwane przez pozostałych członków załogi.
Uzbrojenie: Uzbrojenie jest potężniejsze od Wieżyczek, ale ograniczone przez Municję, przydaje się w nieciekawych sytuacjach.

3b4f88d10ee552dd6d59289a6c3a5659.jpg

AWIONIKA:
Tym możecie wzmocnić główne funkcje Railjacka - AWIONIKA zawiera Awioniki, które wpływają na ogólną wydajność i destrukcyjny potencjał Railjacka!

Wszyscy gracze otrzymają 3 bezpłatne Awioniki, aby dać im przewagę w wyposażeniu swoich Railjacków:
Przegrody - Zwiększają Kadłub Railjacka!
Hiperostrzał - Zwiększa Obrażenia wszystkich Wieżyczek!
Splot Kadłuba - Zwiększa Pancerz Railjacka!

Ekran AWIONIKI jest podzielony na wiele sekcji:

STATYSTYKI: Pokazują sumę statystyk Railjacka po ze wszystkimi zainstalowanymi modami Awioniki, Komponentami i Zbrojeniem.

BITEWNE: Unikatowe systemy pokładowe Railjacka. Działają jak umiejętności Warframe, ale są charakterystyczne dla Railjacka.

ZINTEGROWANE: Pasywne wzmocnienia statystyk uzbrojenia, osłon i nie tylko.

TAKTYCZNE: Narzędzie awioniki czasu rzeczywistego do palących decyzji bitewnych.

ULEPSZANIE
Tak jak modowanie czegokolwiek w Warframe, Railjack posiada Pojemność Awioniki, która reprezentuje dostępne miejsce na Awioniki. Używając Diraku, waluty zdobywanej przez ZŁOMOWANIE lub wykonywanie misji Railjacka, możecie Ulepszać AWIONIKI na dwa sposoby:

1. SLOTY: Gniazda, w których znajdują się Awioniki. Każdy SLOT może zostać ulepszony Dirakiem 3 razy, co pozwoli na instalację mocniejszych Awionik.

2. AWIONIKI: Same Awioniki mogą zostać ulepszone za pomocą Diraku. Podobnie do znanych już Modów: im bardziej ulepszony jest mod, tym więcej kosztuje instalacja w SLOCIE.

CECHY
Poznajcie Cech Lavan, producentów wyposażenia dla Railjacka z czasów Starej Wojny. Specjalizując się w silnikach i osłonach, Cech Lavan skupiał się na dostarczaniu niezawodnej technologii niewymagającej dużego nakładu surowców. Ich sprzęt stanowił kręgosłup floty Orokin, lecz brakowało mu możliwości dostosowania do potrzeb elitarnych jednostek.

Poznajcie Cech Vidar, producentów wyposażenia dla Railjacka z czasów Starej Wojny. Cech Vidar skupiał specjalistów od materiałów, którzy zyskali sławę błyskotliwym równoważeniem wydajności i kosztów. Wytrzymałość ich kadłubów i elementów opancerzenia na wpływ ekstremalnych czynników zaskarbiła im lojalność jednostek wyspecjalizowanych.

Poznajcie Cech Zetki, producentów wyposażenia dla Railjacka z czasów Starej Wojny. Wyroby Cechu Zetki uznawano za najlepsze z najlepszych. Jednak ich wygórowany koszt w zasobach oraz wysokie zużycie energii oznaczały, że tylko najbardziej istotne dla floty statki mogły być wyposażone w technologię Zetki.


KOMPONENTY, ZBROJENIA oraz AWIONIKI Railjacka dzielą się na różne Cechy (Lavan, Vidar i Zetki) oferujące odmienne mocne i słaby strony. Dzięki temu możecie jeszcze bardziej dostosować ulepszenia Railjacka do własnych potrzeb. Wiele tych samych Awionik znajduje się w ofercie wszystkich Cechów. Na przykład OGNIWO ANODOWE posiadające 3 warianty: Lavan, Vidar oraz Zetki.

ZŁOMOWANIE może być także zrobione w AWIONICE na waszych Awionikach dla dodatkowego Dirak.

Nowe typy obrażeń i efektów statusowych Railjacka:
Przyglądając się opcjom KOMPONENTÓW, ZBROJEŃ i AWIONIK, zauważycie nowe typy Obrażeń i Efektów Statusowych. Te nowe rodzaje Obrażeń i Efektów Statusowych są unikatowe dla kosmicznych bitew, które stoczycie Railjackiem – tam w górze wydarzenia przybierają czasem szalony obrót!

Obrażenia Cząsteczkowe skutkują Efektem Statusu Rozdarcia:
   • Dziurawi kadłub w statku wroga. Pozwalając graczom zadawać zwiększone obrażenia.
Obrażenia Balistyczne skutkują Efektem Statusu Wstrząsu:
   • Wstrząsa załogą na pokładzie statku. Wróg ma ograniczone celowanie i obrażenia.
Obrażenia Plazmowe skutkują Efektem Statusu Dekompresji:
   • Przebijaj dziurami pancerz i osłony wrogiego statku. Zmniejsza ogólne wartości osłon/pancerza.
Obrażenia Zapalające skutkują Efektem Statusu Palące:
   • Kule przepalają kadłub statku zadając Obrażenia w czasie.
Obrażenia Jonowe skutkują Efektem Statusu Zakłócenia:
   • Tymczasowo blokuje kontrolę lotu wrogów.
Obrażenia Chemiczne skutkują Efektem Statusu Odurzenia:
   • Miesza w głowie wrogiego pilota. Wróg zacznie strzelać do każdego wokół nich.
Obrażenia Mroźne skutkują Efektem Statusu Unieruchomienia:
   • Kontrolki statku zamarzają powodując, że wrogi statek poleci naprzód aż do zatrzymania.

 

DOBRA:
Przygotujcie się na swoją misję, gromadząc zapasy w Suchym Doku! Korzystając z określonych Zasobów, możesz wytworzyć z wyprzedzeniem:

Rewolit
Narzędzie Omni wymaga Rewolitu do napraw uszkodzeń Railjacka powstałych podczas bitwy.

Energia Strumieniowa
Awionika Bitewna i Taktyczna korzystają z Energii Strumieniowej.

Ładunki Dome
Artyleria Dziobowa zużywa Ładunki Dome.

Municja
Municja jest wymagana do uruchomienia Uzbrojenia.

Te zasoby można również wytworzyć w Railjacku podczas zewu bitwy, zbierając składniki podczas misji (więcej o tym w sekcji KUŹNI SUROWCÓW), więc nie martw się, jeśli Twój portfel jest ciut pusty przed lotem.

INHERENCJA:
Ten system, oparty na punktach umiejętności, jest Twoją osobistą bazą dowództwa na pokładzie Railjacka! Inherencja decyduje o skuteczności Twoich osobistych umiejętności podczas lotu, jak obsługa artylerii, manewry Railjacka i wiele więcej! Każda Inherencja posiada maksymalną rangę 10; każda zwiększona ranga zapewni wzmocnienie odpowiednika specyficznej Inherencji. Koszt wzrasta co każde zwiększenie rangi Inherencji!

Każdy punkt Inherencji przyznaje 1500 Punktów Mistrzostwa. Po osiągnięciu 10 rang danej Inherencji, przyzna to 15 000 Punktów Mistrzostwa. Za kilka miesięcy, jeśli ukończycie 10 Rang w każdej Inherencji, zyskacie 60 000 Punktów Mistrzostwa!

Zdobywanie: Inherencja jest zdobywana przez wykonywanie misji Railjacka, oraz wykonywanie czynności pomagających w ukończeniu misji: naprawy, walka z abordażem, itp.

Jak wydać: Inherencja jest ogólną walutą, którą można użyć, aby aktywować dowolne moce Railjacka. Inherencję można ulepszyć w Suchym Doku lub z Menu Profilu w Twoim Orbiterze.

TAKTYCZNE
Skoncentruj się na pełnym Polu Bitwy. Ulepszone umiejętności taktyczne, jak wycofanie się do Railjacka, unikatowe opcje rozmieszczenia załogi i wiele więcej.

PILOTAŻ
Nawiąż więź z Railjackiem: Ulepszone umiejętności pilota, manewry jak Unik i Drift, redukcja obrażeń z asteroidami i wiele więcej.

ARTYLERIA
Odblokuj zabójczą moc swojego Arsenału. Ulepszone umiejętności artyleryjskie w stosunku uzbrojenia Railjacka, dostęp do Wyrzutni Archwinga i wiele więcej.

INŻYNIERIA
Napraw uszkodzenia, karmiąc machinę wojny. Ulepsz umiejętności inżynieryjne, aby zwiększyć wydajność tworzenia przedmiotów podczas zwarcia.

DOWÓDZTWO* (2020)
W nadchodzącym rozszerzeniu Empireum dostępna będzie Inherencja Dowództwa, która zwiększy wydajność waszej załogi Railjack.

* Kiedy Inherencja Dowództwa zostanie wprowadzona do gry w 2020 roku, zaoferujemy również szansę na zresetowanie waszych umiejętności Inherencji, tym samym zwracając wam wszystkie wydane punkty Inherencji do ponownej edycji swoich umiejętności, jak tylko zechcecie po dodaniu Dowództwa.


PERSONALIZACJA:
Doprawdy najważniejszym i najistotniejszym elementem Railjacka jest personalizacja! Tutaj możecie wybrać kolor poszycia i wnętrza Railjacka, nadać mu spersonalizowaną nazwę, pasującą do bitwy, ozdobić wybranym Glifem, nałożyć skórkę Railjacka, jeśli nienawidzisz Jar Jar Binksa, i wybrać stopień wizualnego „Zużycia”! Kije i kamienie nie złamią kości Tenno, ale kosmiczna pustka będzie oceniać Wasze modowe wybory FashionFrame.

53b3d51caa3f0597ef2aa68b4111205e.jpg

REGIONY MISJI RAILJACKA
PROXIMY: ZIEMI, SATURNA I WOALU.

Pojawia się nowy asortyment misji w regionach PROXIMY planet i przestrzeni kosmicznej.

Jeśli nie macie Railjacka lub chcecie dołączyć do innej załogi, możecie to zrobić za pomocą przełącznika „Dołącz do Załogi” na Mapie Gwiezdnej. Jeśli chcecie użyć własnego Railjacka, możecie utworzyć załogę i poprowadzić misję, uruchamiając ją z Nawigacji w swoim Railjacku.

Możecie wejść na pokład Railjacka z samego Suchego Doku, przez konsolę dostępu w głębi Orbitera (tuż obok Kwater Osobistych), lub dzieki i opcji "Wejdź na Pokład Railjacka" w Menu dostępnym z Orbitera (Opcja "Powróć na Orbiter" jest także dostępna z pokładu Railjacka!).

PROXIMA ZIEMI:
Proxima Ziemi jest początkowym regionem Empireum. Doświadczycie tutaj starych i sprawdzonych misji Eksterminacji, z dodanymi Szczególnymi Miejscami, oferującymi dodatkowe wyzwanie. Będziecie tutaj mogli zdobywać istotną Awionikę i Zasoby, aby stać się potężniejsi. Cała Zdobyta Biegłość będzie liczyć się do PUNKTÓW INHERENCJI, co pozwoli Wam na postęp w wybranej dziedzinie Inherencji - możecie się wyspecjalizować, lub robić wszystko po trochu! Decyzja należy do Was.

1. WOLNY LOT - Polecamy zacząć od tego. Tryb wolnego lotu pozwalający na przećwiczenie latania / abordażu / i nie tylko. Nie zdobywacie tutaj Biegłości.

CIEŚNINA SOVER
GROMADA POSIT
STACJA MINHAST
SATELITY PHANGHUL
ŚWIĄTYNIA IOTA
PASY JEX
GROMADA OGAL
PAS KORMS
PAS RIAN
GROMADA BENDAR

PROXIMA SATURNA: Wymaga 3 RANGI INHERENCJI w dowolnej kategorii.
Po ukończeniu wszystkich węzłów Proxima na Ziemi, wy lub członkowie waszej załogi mogą mieć wystarczająco Punktów Inherencji, by odblokować PROXIMA SATURN. Odnajdziecie tam lepszy sprzęt oraz misje bardziej skomplikowane niż Eksterminacja. Powodzenia!

GROMADA MORDO
SPOCZYNEK KASJO
USKOK VILA
USKOK SPIRO
USKOK NODO
PRZESMYK LUPAL
GROMADA VAND

PROXIMA WOALU: Wymaga 7 RANGI INHERENCJI w dowolnej kategorii.
PROXIMA WOALU to tajemniczy region. Tylko najlepsi przetrwają, a to, co znajdą, zmieni wszystko na zawsze.

RYA
FLEXA
PUNKT GIAN
POLE WOJENNYCH FORTELI
SIEĆ NSU
MOGIŁA GANALENA
CHMURA H-2
CHMURA R-9

 

2. RUTYNY PODCZAS LOTU


Podczas gdy szał bitwy wiruję poza sterburtą waszego Railjacka, w środku będzie wiele do zrobienia, aby nie tylko utrzymać integralność waszego Railjacka, ale i także zapewnić przetrwanie waszej Załodze!

Trzy Wieżyczki znajdują się na pokładzie Twojego Railjacka. Jedna na miejscu pilota i dwie z lewej i prawej strony sterburty. Każda Wieżyczka jest również wyposażona w Uzbrojenie dla waszych niszczycielskich przyjemności. Railjack ma także 6 śluz awaryjnych, które prowadzą w kosmos za pośrednictwem Archwinga. W kierunku górnej części rufy znajduje się Katapulta Archwinga, do której będzie miał dostęp Strzelec z 3 Rangą Inherencji!

ABORDAŻ
Czasami walka pojawia się na Twoim progu, Tenno! Wrogie Kapsuły Abordażowe przebiją Twojego Railjacka, z których wrogowie wyleją się do wnętrza. Ich zadaniem jest spowodowanie największej ilości obrażeń Railjackowi, powodując ciągłe pożary i zamęt w załodze. Odbicie abordażu ma kluczowe znaczenie dla zdrowia Twojego Railjacka!

MENU TAKTYCZNE: Warunek wstępny - Inherencja Ranga 1
Rozbudowa Menu Taktycznego jest oparta na podstawie Twojej Inherencji Taktycznej! Naciśnięcie domyślnego klawisza „L” uaktywni Taktyczne menu, które umożliwi możliwość wysyłania rozkazów Twojej załodze w czasie rzeczywistym.

Zdolności Taktyczne Railjacka
Znajduje się na ekranie Menu Taktycznego, tutaj można skorzystać z dostępnych Awionik Taktycznych Railjacka, które były zamontowane w Suchym Doku. Zdolności te wpływają na całego Railjacka, takie jak Kamuflaż Pustki. Chociaż te Zdolności Taktyczne mają czas odnowienia, nie czerpią one z puli Energii Strumieniowej Railjacka.

Minimapa, Statystyki Drużyny i Zadania
Pokazana na wstępie minimapa przedstawia Waszą własną. Naciśnięcie domyślnego klawisza „TAB” spowoduje przesunięcie widoku między drużyną i ich lokalizacją na minimapie. Tutaj zobaczysz także ich parametry witalne, nazwę lokalizacji i opcję zdalnej aktywacji Mocy ich Warframe'ów! Jeśli wszystko (dosłownie) stoi w ogniu, lub twoja pula Energii Strumieniowej Railjacka jest wyczerpana, możesz zaproponować drużynie odpowiednią reakcję, do której Cy łaskawie ich zobowiązuję.

Zdalne Moce Warframe'ów
Menu Taktyczne pozwala na zdalną aktywację Mocy Warframe’ów znajdujących się w Twojej Drużynie! Widzicie osaczonego Wykonga na pokładzie wrogiego wahadłowca? Uaktywnijcie zdalnego Niebiańskiego Bliźniaka u jego boku!

Zdalna aktywacja Mocy Warframe’ów wymaga Energi Strumieniowej z puli Railjacka, więc używaj ją z głową! Gracze z najwyższą Rangą Taktyczną Inherencji zauważą zmniejszony koszt Energi Strumieniowej i skrócony czas odnowienia.

bd7186916946ca1a301520a2ca9d9111.jpg

POŻARY I WYRWY W KADŁUBIE
Gdy Railjack odniesie obrażenia, pożary wybuchną na wielu poziomach pojazdu! Wyposażając Omni ze Sprzętu, które jest automatycznie przekazywane Wam podczas wsiadania do Railjacka, możecie zacząć gasić pożary!

Jeśli nie zdążysz ugasić wszystkich pożarów w pośpiechu, nastąpi Wyrwa w Kadłubie! Wyrwy kadłuba są przedstawione na minimapie jako ikony czerwonego płomienia w przeciwieństwie do zwykłych pożarów, które są pomarańczowe. Wyrwa w Kadłubie to poważna sprawa, a Cy nie przesadza, gdy mówi, że nastąpi krytyczna awaria. Po całkowitym zgaszeniu pożarów i Wyrw w kadłubie zdrowie Railjacka zostanie przywrócone! Jeśli wyrwy w kadłubie nie zostaną zgaszone w określonym czasie, misja zakończy się niepowodzeniem.

Omni jest zanikającym zasobem i wymaga amunicji zwanej Rewolit. Rewolit można wytworzyć na EKRANIE DOBRA w Sychym Doku, lub na pokładzie Railjacka w czasie rzeczywistym (patrz w sekcję KUŹNIA SUROWCÓW).

 

KUŹNIA SUROWCÓW
W dolnej części Railjacka znajduje się Kuźnia Surowców! Podobnie do EKRANU DÓBR w Suchym Doku, możesz stworzyć Rewolit, Energię Strumieniową, Ładunki Dome, oraz Municję podczas misji! Koperniki, Diody Kubiczne, Węgliki i Pustrele zebrane w trakcie misji są bezpośrednio przypisywane do tego ekranu i kwalifikują się do Kucia!

Wszystkie Surowce zdobyte w misjach Railjacka, które nie będą zużyte podczas potyczki/w Kuźni zostaną Wam przyznane po pomyślnym zakończeniu misji!

NOWE SUROWCE
Surowce Railjacka są rozrzucone w ogromnej pustce niekończących się gwiazd! Będą one niezbędne, aby ulepszyć technologię Twojego Railjacka:

Isos
Kondensatory Akrux
Prątki Gallos
Kommy
Trachony
Brakoid
Kesslery
Fresnele
Tytan
Absencjum
Asteryt

NOWE NAGRODY:
Oprócz wyżej wymienionych Zasobów, czekają na Was nowe i znane nagrody w misjach Railjack:

SZCZĄTKI (KOMPONENTY I UZBROJENIE)
• KOMPONENTY i ZBROJENIE z czasów Starej Wojny nadal jest obecne jako SZCZĄTKI w regionach PROXIMA. Znajdźcie je i naprawcie, aby z nich skorzystać! Możecie je naprawić, wnosząc wkład zasobów, np. w Warsztacie, ale w Suchym Doku lub natychmiast za pomocą Drona Przyspieszonej Naprawy.

AWIONIKA (BITEWNA, WMONTOWANA, TAKTYKA)
• AWIONIKI są kluczem do Ulepszenia Waszych Railjacków. Zdobądźcie je, aby zwiększyć ofensywne, defensywne i taktyczne możliwości! Mogą być one ulepszone przy użyciu DIRAKA. Awioniki wypadają z wrogów Railjacka w kosmosie - zniszcie ich, aby uzyskać Wasze Awioniki!
• Ponad 60 Awionik jest już dostępnych - znajdźcie je wszystkie, Tenno!

OKRUCH RIVEN
• Wprowadzony w Aktualizacji 26: Stara Krew, przynieś 10 z nich do Palladino do zamiany na Riven! Ograniczony do 1 Rivena na tydzień.

SCHEMAT FORMY
• Gracze często prosili o alternatywną ścieżkę, aby uzyskać Schematy Formy. Schematy Formy można znaleźć w nagrodach Railjack!

DIRAK
• Dirak jest potężnym Zasobem, który uczyni Wasze Awioniki i Railjacka potężniejszymi. Użyjcie go, aby ulepszyć Sloty i Awionikę swojego Railjacka!

KUVA
SCENY FOTOBUDKI
I WIĘCEJ TAJEMNIC W RAMACH VEIL PROXIMA

Im głębiej zapuścisz się w nieznane, tym większa nagroda!

Oto i koniec przewodnika Railjacka! Życzymy bezpiecznej i przyjemniej podróży!

NOWE PRZEDMIOTY DELUXE

be49c12799a3638f3020014df298e603.png

EXCALIBUR: SKÓRKA ZATO
Ten jest naprawdę wolny, kto nie ma nic do stracenia. Ta Skórka Excalibura ucieleśnia koczowniczego, nieugiętego ducha tych, którzy nazywają swoim domem każdy świat.

NIKANA: SKÓRKA OKU
Ta Skórka Nikany jest odą do pięknego, przedwcześnie zakończonego życia. Skórka charakterystyczna dla Excalibura Zato.

KOLEKCJA EXCALIBUR ZATO
Wędruj po świecie, nie wiąż się z nikim. Kolekcja Excalibura Zato zawiera Skórkę Excalibura Zato, Sugatrę Zato i Skórkę Nikany Oku.

EXCALIBUR ZATO: ZESTAWY ANIMACJI
Zarówno zwinne, jak i dumne animacje Excalibur Zato są dostępne do kupienia na Rynku w grze! Animacje można wyposażyć na dowolnym wybranym przez siebie Warframe'ie.

KOLEKCJA ZATO DLA OPERATORA
System jest Twój dzięki tej kolekcji kosmetyków dla Twojego Operatora, zainspirowanych Excaliburem Zato. Zawiera Oculus Zato, Kolczyki Zato i Akcesoria Twarzy Zato.

NOWA ODSIECZ TENNO

QUELLOR
Quellor był standardowym wyposażeniem załóg Dex Railjacków za Starej Wojny, sięgając do najwcześniejszych, poprzedzających Sigma statków. Szybkostrzelny karabin szturmowy z pojemnym magazynkiem, Quellor to wszechstronny koń pociągowy.

PENNANT
Stalowy sztandar załóg Railjacka Starej Wojny, Pennant był nieoceniony w neutralizacji intruzów.

50b11cebca71479dfcbbed29eeaace7d.jpg

NOWE KOSMETYKI

RAILJACK: SKÓRKA CABALLERO
Podbij przestworza z tą dumną Skórką dla Railjacka.

RAILJACK: SKÓRKA SUNGEM
Przygotuj się na nalot z tą nowoczesną Skórką dla Railjacka.

PISTOLET: SKÓRKA ZUNDI
Ta niezwykła skórka została stworzona jako hołd, ponieważ żaden oręż Zundi nie przetrwał czasów Starej Wojny. Solidny, charakterystyczne i imponujące echo przeszłości.

SUGATRA SERII SIGMA
Sugatra tradycyjnie zaczepiona do broni załóg Railjacków Starej Wojny.

ZESTAW PANCERZA: SERII SIGMA
Hartowany Pancerz Serii Sigma był uznawany za strój bojowy załogi Railjacka w czasie Starej Wojny.

PARAZON: SKÓRKA SERII SIGMA
Ten model Parazona był podarowany pierwszej załodze Warframe'ów Railjacka.

SYANDANA SERII SIGMA
Ta Syandana była znakiem honoru i częścią munduru załogi Warframe'ów Railjacka.

KAVAT: ZBROJA SERII SIGMA
Powłoka bitewna ery Starej Wojny dla pokładowych maskotek, zwierząt-opiekunów, oraz atakujących bestii.

WIELKI PAKIET EMPIREUM
Ta ogromna paczka zawiera wszystkie kosmetyki serii Sigma: Zestaw Pancerza, Zestaw Pancerza Kavata, Sugatrę oraz skórkę Parazon. Zawiera także skórkę pistoletu Zundi, karabin Quellor oraz dwuręczną Nikanę Pennant. Zawiera także 3-dniowy Wzmacniacz Biegłości i Kredytów.

RAILJACK: SKÓRKA CABALLERO

Podbij przestworza z tą dumną skórką dla Railjacka.
 

RAILJACK: SKÓRKA SUNGEM

Przygotuj się na nalot z tą nowoczesną skórką dla Railjacka.

044893cefb72e902c6b0f8a17ef1761e.jpg

NOWE PRZEDMIOTY NA RYNKU

DIRAK
Używane do ulepszania Slotów i Awionik Railjacka.

c01704f2c31be551ad281ae9ae7e36f9.jpg

DRON PRZYSPIESZONEJ NAPRAWY
Ten przedmiot jednorazowego użytku natychmiast naprawia uszkodzonego Railjacka w Suchym Doku.

4d0359c94df65997d823546b4b522b51.jpg

ZESTAW AWIONIK LAVAN
Ten Zestaw Awioniki prezentuje asortyment Awioniki Cechu Lavan.

ZESTAW AWIONIK ZETKI
Ten Zestaw Awioniki prezentuje asortyment Awioniki Cechu Zetki.

ZESTAW AWIONIK VIDAR
Ten Zestaw Awioniki prezentuje asortyment Awioniki Cechu Vidar.

ZMIANY ARCHGUN:

Zrównoważyliśmy Archguny tylko w trybie Archwing, Archguny używane w walce atmosferycznej (naziemnej) nie zostały zmienione. Podwodny Archwing używa teraz Waszej broni tak samo jak Archwing na otwartych lokacjach.


Archguny w trybie Archwing:
• Wszystkie bronie wiązkowe Archwinga zostały przekształcone w pociskowe w kosmosie
• Zwiększono dystans opadu 200-400 do 300-600
• Zwiększono minimalny opad obrażeń z 10% do 50%
• Zwiększono prędkość pocisków Ayangi Kuvy w kosmosie

Zmiany Dyspozycji Riven:
Święta nadeszły szybciej! Początkowo te zmiany były planowane w powiązaniu z wydaniem Ivary Prime, ale zakradło się do Empireum, więc oto one! Dla tych, którzy opuścili nasz poprzedni Riven Workshop, jest to nasz pierwszy raz równoważący dyspozycje na broń zamiast na rodzinę broni, ponieważ ta funkcja została dodana wraz z aktualizacją Starej Krwi. Sprawdźcie najnowszy DevWorkshop, aby dowiedzieć się, w jaki sposób dokonaliśmy tych zmian.


BRONIE GŁÓWNE

Spoiler

Acceltra: 1 -> 0.8
Argonak: 1.2 -> 1.25
Boar: 1.34 -> 1.4
Boltor: 1.05 -> 1.2
Boltor Telos: 1.05 -> 1.1
Boltor Prime: 1.05 -> 1.1
Braton: 1.2 -> 1.3
Braton-MK1: 1.2 -> 1.35
Braton Vandal: 1.2 -> 1.25
Burston: 1.3 -> 1.4
Cernos: 1.15 -> 1.25
Cernos Rakta: 1.15 -> 1.2
Cernos Prime: 1.15 -> 1.2
Daikyu: 1.3 -> 1.25
Dera: 1.3 -> 1.35
Dread: 1.2 -> 1.25
Fulmin: 0.8 -> 0.65
Glaxion: 1.25 -> 1.3
Gorgon: 1.3 -> 1.4
Gorgon Wraith: 1.3 -> 1.35
Grakata: 1.15 -> 1.25
Grakata Prisma: 1.15 -> 1.2
Grinlok: 1.25 -> 1.3
Hek: 0.95 -> 1.1
Hek Vaykor: 0.95 -> 1
Hema: 1.25 -> 1.3
Ignis: 0.55 -> 0.6
Karak: 1.28 -> 1.35
Komorex: 1 -> 1.1
Lanka: 0.8 -> 0.9
Latron: 1.3 -> 1.4
Latron Wraith: 1.3 -> 1.35
Lenz: 0.9 -> 0.95
Nagantaka: 1.2 -> 1.25
Opticor Vandal: 1.05 -> 1
Paris: 1.3 -> 1.35
Paris-MK1: 1.3 -> 1.4
Penta: 1.3 -> 1.35
Quanta: 1.35 -> 1.4
Rubico: 0.65 -> 0.7
Simulor: 1.1 -> 1.2
Simulor Synoid: 1.1 -> 1.15
Snipetron: 1.25 -> 1.3
Soma: 0.85 -> 1
Soma Prime: 0.85 -> 0.95
Stradavar: 1 -> 1.05
Strun: 1.35 -> 1.4
Strun-MK1: 1.35 -> 1.45
Supra: 0.8 -> 0.9
Supra Vandal: 0.8 -> 0.85
Sybaris: 1.05 -> 1.2
Sybaris Dex: 1.05 -> 1.15
Sybaris Prime: 1.05 -> 1.1
Tenora: 1.05 -> 1.1
Tetra: 1.45 -> 1.5
Tiberon: 0.85 -> 0.9
Tigris: 0.55 -> 0.65
Tigris Sancti: 0.55 -> 0.6
Vectis: 0.8 -> 0.95
Vectis Prime: 0.8 -> 0.85
Vulkar: 1.4 -> 1.45
Zhuge: 1.15 -> 1.2

BRONIE BOCZNE

Spoiler

Afuris: 1.39 -> 1.45
Akbolto: 0.8 -> 0.95
Akbolto Telos: 0.8 -> 0.9
Akbolto Prime: 0.8 -> 0.85
Akbronco: 1.25 -> 1.35
Akbronco Prime: 1.25 -> 1.3
Akjagara: 0.9 -> 0.95
Akjagara Prime: 0.9 -> 0.85
Aklex: 0.8 -> 0.9
Aksomati: 1.2 -> 1.25
Akstilletto: 0.5 -> 0.6
Akstilletto Prime: 0.5 -> 0.55
Akvasto: 1.2 -> 1.25
Angstrum: 1.3 -> 1.35
Arca Scisco: 1 -> 1.05
Ballistica: 1.1 -> 1.2
Ballistica Rakta: 1.1 -> 1.15
Ballistica Prime: 1.1 -> 1.15
Bronco: 1.35 -> 1.4
Castanas: 1.35 -> 1.4
Cyanex: 0.85 -> 0.8
Cykron: 1.15 -> 1.2
Detron: 1 -> 1.1
Cestra Podwójna: 1.3 -> 1.35
Toxocyst Podwójny: 1.3 -> 1.35
Furis-MK1: 1.35 -> 1.4
Gammacor: 0.95 -> 1.05
Gammacor Synoid: 0.95 -> 1
Gaze: 1 -> 0.9
Hikou: 1.05 -> 1.2
Hikou Prime:1.05 -> 1.15
Hystrix: 1.1 -> 1.15
Knell: 1.2 -> 1.25
Kulstar: 1.25 -> 1.3
Lato: 1.35 -> 1.4
Lex: 1.05 -> 1.15
Lex Prime: 1.05 -> 1.1
Marelok: 0.95 -> 1.05
Marelok Vaykor: 0.95 -> 1
Ocucor: 1.1 -> 1.15
Pandero: 1 -> 1.05
Plinx: 1.1 -> 1.15
Pyrana: 0.65 -> 0.7
Pyrana Prime: 0.65 -> 0.6
Rattleguts: 0.75 -> 0.7
Sicarus Prime: 1.1 -> 1.2
Sonicor: 1 -> 1.05
Spectra Vandal: 1.46 -> 1.4
Spira: 1.15 -> 1.2
Stubba: 1.3 -> 1.35
Tombfinger: 0.7 -> 0.65
Gremlin Podwójny Prisma: 1.2 -> 1.15
Viper Podwójny: 1.41 -> 1.45
Tysis: 1.51 -> 1.45
Vasto: 1.35 -> 1.4
Viper: 1.35 -> 1.4

Optymalizacje:
• Zoptymalizowano protokoły sieciowe by poprawić tworzenie rozgrywek, prezencję oraz zaproszenia do gry w pewnych regionach Europy Wschodniej bez otwartego dostępu do internetu.
• Zoptymalizowano zacięcia przy dołączaniu do popularnych kanałów Czatu (np. Region) gdy posiadano dużą ilość Znajomych, lub gdy należy się do dużego Klanu.
• Dokonano mikro-optymalizacji efektów Oberona Prime.
• Dokonano niewielkiej optymalizacji i poprawki potencjalnych awarii renderowania.
• Dokonano mikrooptymalizacji zarządzania pamięci, by zaoszczędzić kilka MB na dużych poziomach. 
• Dokonano mikrooptymalizacji omijania AI.
• Dokonano mikro-optymalizacji renderowania.
• Naprawiono wyciek pamięci, który mógł wystąpić, gdy widoczne były niektóre rodzaje świateł.
• Naprawiono powolny wyciek pamięci, który zmniejszałby wydajność w misjach jak Rzeź Sanktuarium.
• Naprawiono brakujące tekstury na nodze Zakażonego Starożytnego. 
 
Dodatki ogólne:
• Dodano dwa nowe Wyzwania:
   • Ja tu teraz dowodzę - Przejmij stery wrogiego statku zdobytego w czasie misji Railjacka.
   • Ze Słońca - Zestrzel 100 wrogów, lecąc Railjackiem.
 
Ogólne zmiany:
Jeśli chcesz, możesz teraz jeździć na barkach w Suchym Doku!
• Czas odrodzenia się Raknoida Mite między wylęgami będzie się teraz zwiększać jeśli wentylacje Orba Wyzysku nie zostaną ruszone w celu rozwiązania problemu niekończącego się nadużywania odrodzenia.
• Poprawki algorytmu dynamicznych sprzedawców (Hok, Ticket, itp.) by zagwarantować równą częstotliwość pojawiania się przedmiotów. 
• Zmniejszono opóźnienie kontroli uniwersalnego Mgnienia podczas używania kontrolera oraz naprawiono nieprzypisywanie klawisza Mgnienia automatycznie.
 
Poprawki:
• Naprawiono możliwość rozpoczęcia misji Wzbierający Przypływ przed ukończeniem Drugiego Snu, jeśli ustawisz ją jako aktywną misję z Okna Stanu Świata.
• Naprawiono niemożność zainstalowania Cefalona Cy w Suchym Doku po zainicjowaniu misji Wzbierający Przypływ będąc w Dojo.
• Naprawiono utratę funkcjonalności podczas próby modyfikacji Parazona na Orbiterze innych graczy.
• Naprawiono Licze Kuvy mające zdolność koncentracji wiewiórki, gdy są otoczeni przez Czerwie Nidusa.
• Naprawiono nieopodatkowanie Kuvy w ekranie Rezultatów misji.
• Naprawiono panel "Następnego Celu" Okna Stanu Świata kierującego graczy na Złącze Mars->Ceres przez Złączem Mars->Phobos.
• Naprawiono blokowanie 100% obrażeń przez Gwardzistów Grineer.
• Naprawiono możliwość nałożenia efektu status wzniesienia na przeciwników jak Świadomi, przez co odtwarzali dziwne animacje, jako że nie byli zaprogramowani by powstawać ze stanu ragdoll.
• Naprawiono nieteleportowanie się Widm Uzdrawiających Starożytnych do gracza na Równinach Eidolon i Orb Vallis. Według zgłoszenia: https://forums.warframe.com/topic/1142784-specter-bug/
• Naprawiono niepojawiającą się u klientów konsole hakowania Cewkonapędu.
• Naprawiono efekt przeładowania Vitruwian w zadaniu Wyrzeczenie sprawiający, że efekty "Zużycia" Orbitera migały jak światła.
• Naprawiono niepasujący stan zużycia podłogi z resztą Orbitera kiedy "Zużycie" jest ustawione na minimalną wartość. 
• Poprawki związane z niedopasowanymi Efektami Żywiołów gdy używano Skórki na Zaw - pewne problemy dopasowania pozostają.
• Naprawiono domyślnie otwieranie się skórki Miecza i Tarczy Astreos podczas ładowania do misji.
• Naprawiono przenikanie Syandany Cumulus przez liczne Warframe'y.
• Naprawiono ściśnięty w pewnych językach tekst interfejsu Licza Kuvy, gdy ten się odradza.
• Naprawiono obszary kolizji w ścianie Arsenału Orbitera.
• Naprawiono wyświetlanie ścieżki podczas próby dodania Przyjaciela na świeżo stworzonym koncie. Według zgłoszenia: https://www.reddit.com/r/Warframe/comments/e2fj2w/broken_text_string_when_new_accounts_add_a_friend/
• Naprawiono błąd skryptu podczas usuwania Cysty.
• Naprawiono pojawianie się łupu pod podłogą w pomieszczeniach Gazozo.
• Naprawiono dziurę w geometrii jaskini Równin Eidolon. Według zgłoszenia: https://old.reddit.com/r/Warframe/comments/e6ll1a/small_hole_in_the_twin_horns_cave_of_the_plains
• Naprawiono wiele dziur w pomieszczeniach Fortecy Grineer i Asteroidy Grineer.
• Naprawiono błąd skryptu umiejętności pasywnej Wieczny Inarosa.
 
Pominięta Zmiana:
• Mnożnik obrażeń Sfery Strzałek Vaubana skaluje się teraz do średniego poziomu przeciwników w zasięgu.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...