Jump to content

[-STR-] -STRONGHOLD- & STRONGHOLD BLAST KATILIM BİLGİLERİ

-STR-COMMANDER

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

kardeşım 2 sene once bırak mısdım oyunu sımdı yenıden baslamay karar verdım baya degısmıs oyundakı ıtemlerım sağlam frots prıme ember prıme latron prıme dakra prıme car curt var yanı ama skayplı yada tslı gorev yapan uzay falan oyunda yardım edıcek bı clan arıyorum sıdersenız gele bılırım 

• 3 months later...
  • 7 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Klan başkanımız buraya zorla bişey yazmamızı istedi. Ben de yazacak bişey bulamadığımdan sizlere unlu kurabiye tarifi veriyorum; 

• 1 paket margarin (oda sıcaklığında, 250g)
  • 1 su bardağı pudra şekeri
  • Yarım su bardağı sıvıyağ
  • 1 paket kabartma tozu
  • aldığı kadar un

Un kurabiyesi için gerekli malzemeler iyice yoğurulup oldukça yumuşak bir hamur elde edilir (Verilen ölçüdeki un yeterli olmazsa biraz daha eklenebilir). Hamurdan ceviz büyüklüğünde parçalar koparılıp yuvarlanır, yağlı kağıt serilmiş tepsiye dizilir. Üzerine çizik atılıp önceden 180 derece ısıtılmış fırında 20 dk pişirilir. Un kurabiyeleri fırından çıkınca üzerine pudra şekeri elenir. Basit un kurabiyesi tarifini deneyeceklere şimdiden afiyet olsun.

2 dakika önce-STR-ChainWarden söyledi:

Klan başkanımız sizden bir daha zorla bişey yazmamızı istedi. Ben de yazacak bişey bulamadığımdan sizlere ünlü kurabiye tarifi veriyorum;

• (Oda sıcaklığında, 250g)1 paket margarin
  • 1 su bardağı pudra şekeri
  • Yarım su bardağı sıvıyağ
  • 1 paket kabartma tozu
  • aldığı kadar un

Un kurabiyesi için gerekli malzemeler iyice yoğurulup oldukça yumuşak bir hamur elde edilir (Verilen ölçüdeki un yeterli olmazsa biraz daha eklenebilir). Hamurdan ceviz büyüklüğünde dinle koparılıp yuvarlanır, yağlı kağıt serilmiş tepsiye dizilir. Üzerine çizik atılıp önceden 180 derece ısıtılmış fırında 20 dk pişirilir. Un kurabiyeleri fırından çıkınca üzerine pudra şekeri elenir. Basit un kurabiyesi tarifini deneyeceklere şimdiden afiyet olsun.

ehehhee :D

:conclave:    Çok Gezen Mi Bilir,Çok Okuyan mı?    :conclave:

Spoiler

ne alaka? Giriş cümlesi bulamadım boş verin :shocked:

:sentient:    Büyük Bir Dostluk,Kardeşlik Klanı   :sentient:

:community:  Gelin Sizde Bu Ailenin Bir Parçası Olun! :community:

:fist: STRONG ARMY :fist:

Bir düşman çok,yüz dost azdır.

-Hopi Kabilesi

• 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Merhaba , aradığınız kriterlerde bir oyuncu olmakla beraber oyunu iki buçuk haftadır oynuyorum. Bundan 2 yıl önce 200-250 saat kadar oynayıp bırakmıştım, bu kez ciddi şekilde oynayacağımdan emin olduğum için aktif ve yardımsever bir klan arıyorum. Discord kullandığınızı görmek de hoşuma gitti.

MR : 10             Yaş : 22

Oyun içi isim: Vastolavista

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...