Jump to content

Problem z najnowszą aktualizacją


KrissIzi

Recommended Posts

Witam, mam problem z aktualizacją, kiedy ją pobrałem pierwszy raz zauważyłem, że gdy pobieranie się skończyło zaczęło się ono na nowo. Spróbowałem aktualizować to kilka razy ale nadal nic.

A więc spróbowałem odinstalować i zainstalować grę z oficialnej strony. Gra pobrała się bez problemu jednak gdy zaczęła się aktualizacja, to po jej zakończeniu pasek postępu cofnął się do początku i po około 1000 mb wyskoczył mi komunikat o uszkodzonym pliku. Proszę o szybką odpowiedz jeśli to tylko możliwe. Z góry dziękuje

Link to comment
Share on other sites

Witam, mam w zasadzie dosłownie podobny problem, tyle że pobrałem aktualizacje "Serce Deimosa", grałem chwile w warframe, gdzieś tak z godzinke po czym wyszedłem z gry, gdy chciałem odpalić ją ponownie załączył mi się komunikat że nie mam miejsca na dysku, faktem było że go nie miałem, wiec usunąłem gre która zajmowała mi dość sporo miejsca, gdy mogłem już odpalić warframe a dokładnie launcher doszedł mnie komunikat o aktualizacji która zajmowała przeszło 7gb, co mnie zdziwilo, wiedziałem że jest jakaś aktualizacja, ale powinna być dość mała, problem jak kolegi wyżej, zostawiłem komputer na noc żeby mi się pobrało, za każdy razem jak odpalam warframe, aktualizacja zaczyna się na 6,1gb pozostałej zawartości do pobrania, nie wiem o co chodzi.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...