Jump to content

%75 Platinum İndirimi

Kalinav

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar, herkese iyi oyunlar. Bir sıkıntım var ve oyun içi sohbette doğru düzgün cevap veren olmadığı için forumda paylaşmak istedim. Günlük girişlerde platinum indirimi geliyormuş sanırsam ve bunların arasında %75 platinum indirimide varmış. Kaç haftadır bekliyorum bir şeyler satın almak için ama bir türlü gelmiyor. Belli zamanlarda mı geliyor? yoksa şans faktörü mü var biri açıklayabilir mi?

Bu bir şans meselesi size de gelmesi fakat unutmayın oyuna hiç plat harcamadan da oyunda bulunan tüm eşyaları elde edebilirsiniz. Yinede gelişiminiz hızlandırmak yada zevk için alacaksanız bu konuda tek bir halk efsanesi var. Oyuna uzun süre girmeyip tekrar giriş yaptığınızda %75 indirim geliyor diye. Gerçekten kendi başıma da geldi etrafımda yaşayanlar da oldu. Belki tamamen şansdır ve rastgeliyordur belki de oyunun '' geri dönen'' oyunculara sunduğu bir gizli ayrıcalıktır 🤔

• 1 month later...

Günlük Vergi ödülleri rastgeledir, ancak oyuncular Ustalık Sıralamalarını yükselttikçe daha sık nadir ve daha yüksek değerli eşyalar edinme şansı artar ve daha yüksek kademeler daha iyi ödüller alma şansına sahip olur. Her Ustalık Sıralaması artışı, artan nadir düşme şansına % 5 ekler.

https://warframe.fandom.com/wiki/Daily_Tribute

• 2 months later...
  • 9 months later...
On 2020-12-01 at 7:43 PM, Kalinav said:

Merhaba arkadaşlar, herkese iyi oyunlar. Bir sıkıntım var ve oyun içi sohbette doğru düzgün cevap veren olmadığı için forumda paylaşmak istedim. Günlük girişlerde platinum indirimi geliyormuş sanırsam ve bunların arasında %75 platinum indirimide varmış. Kaç haftadır bekliyorum bir şeyler satın almak için ama bir türlü gelmiyor. Belli zamanlarda mı geliyor? yoksa şans faktörü mü var biri açıklayabilir mi?

Dolar kuru, MR falan hikaye arkadaşlar tamamen şans meselesi. RNG dediğimiz olay. 50-100-150-200-250. gün gibi 50 nin katları olan günler haricinde, loot havuzundan rastgele bir ödül geliyor. Bu ödül %75 indirim de olabilir 120 oxium da. 50'nin katlarında ise sabit ödüller var. 

Detaylar için şöyle bir ingilizce kaynak mevcut: https://warframe.fandom.com/wiki/Daily_Tribute

Yani özetle tamamen bal :) 

• 4 months later...

Uzun süreli aralardan sonra 75% gelmesi çok sık karşılaşılan bir olay. Onun dışında tamamen şans işi. Haftada 2 tane 75% aldığım dönemde klandaki başka bir arkadaşım 2 aydır alamamıştı. Şans...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...