Jump to content

Renk paketi Sorunu

Houyoung_Prime

Recommended Posts

Merhabalar;

Kısa süre önce marketten 75 plat karşılı satın aldığım (Klasik Renkler) paketinde bulunan siyah renk artık mevcut değil.

Daha önce bir çok silah ve Warframe üzerinde kullandığım renk yeniden farklı bir üründe kullanmak istediğimde orada değil.

Yerine gri tonlarında farklı renkler bulunmakta.

Neden beyan edilerek satılan bir ürün üzerinde herhangi bir bildirim yapılmadan değişiklik yapılıyor.

Konu hakkında sizlerden yardım ve bir açıklama bekliyorum.

İyi çalışmalar dilerim...!

değişiklik yapılmadı ve ayrıca kimse beyan ederek satmıyor sen orada ne görüyorsan o değiştirilmesi imkansız bahsettiğin renk paleti hep öyleydi üzerinde siyaha yakın tek renk var siyah hiç bir zaman yoktu paletlerin içerikleri birbirinden farklı bu yüzden oyunda sadece 2 palette siyah var fear ve duman renkleri tavsiye istersen bundan sonra paket halinde al daha ucuz ve daha fazla renge sahip olursun fırtına paketi tavsiyemdir.

1 hour ago, -Cosmos-Ali said:

değişiklik yapılmadı ve ayrıca kimse beyan ederek satmıyor sen orada ne görüyorsan o değiştirilmesi imkansız bahsettiğin renk paleti hep öyleydi üzerinde siyaha yakın tek renk var siyah hiç bir zaman yoktu paletlerin içerikleri birbirinden farklı bu yüzden oyunda sadece 2 palette siyah var fear ve duman renkleri tavsiye istersen bundan sonra paket halinde al daha ucuz ve daha fazla renge sahip olursun fırtına paketi tavsiyemdir.

Syn. -Cosmos-Ali mevcut renk paketindeki Siyah ile boyanmış Warframe ve silahlarım mevcut. Bir değişiklik olmasaydı ben bu rengi nereden bulmuş olabilirim. Örneğin Excalibur Umram'ı bu renge boyamışım fakat şu an yeniden bir ayrıntısını boyamak istediğimde sadece gri var. Her neyse ilginiz için teşekkürler. Anlıyorum ki bu yolla bir sonuca varamayacağım.

dostum bu oyunda senin dediğin şeyin olması İMKANSIZ değişiklikler her zaman söylenir ayrıca her silahta ve warframe de hatta petlerde renklerin farklı durduğunu fark etmiş olman gerek burada herhangi bir sorun yok yani her renk farklı durur bahsettiğin şeyin gerçekleşmesi bir çok oyuncuya plat iadesi demek bu oyunu yıllardır oynuyorum her türlü şeyi takip ederim ve bu yolla bir sonuca varamayacağın gibi ticket ile de sonuca varamayacağını düşünüyorum

On 2021-01-10 at 5:32 PM, -Cosmos-Ali said:

dostum bu oyunda senin dediğin şeyin olması İMKANSIZ değişiklikler her zaman söylenir ayrıca her silahta ve warframe de hatta petlerde renklerin farklı durduğunu fark etmiş olman gerek burada herhangi bir sorun yok yani her renk farklı durur bahsettiğin şeyin gerçekleşmesi bir çok oyuncuya plat iadesi demek bu oyunu yıllardır oynuyorum her türlü şeyi takip ederim ve bu yolla bir sonuca varamayacağın gibi ticket ile de sonuca varamayacağını düşünüyorum

Sorun çözüldü SYN: -Cosmos-Ali İlginize ve alakanıza teşekkürler. İyi günler.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...