Jump to content
  • 0

Jackal Eximus Codex


Nirvy

Question

Dzień dobry. Mam problem z zeskanowaniem Jackal Eximusa. Lata temu udało mi się zrobić jeden scan, a teraz nie mogę zdobyć reszty. Czytałam poradniki i stosowałam się do znalezionych tam rad, ale być może coś źle zrozumiałam, bo wspominany Eximus nie chce się pojawić. Pytanie, czy jest to zbugowane, czy też nadal istnieje możliwość zeskanowania Jackal Eximusa. Jakoś nie nabieram chęci zrobienia 700 Thermi z nadzieją, że MOŻE się pojawi. Ktoś może mi pomóc go znaleźć?

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

Witaj!

Jedyne sensowne wskazówki jakie udało mi się znaleźć były zawarte w tym oto poście, osobiście nie wiem czy opisana tu metoda rzeczywiście działa i czy już przypadkiem nie próbowałaś tego sposobu. Wskazówki, które mogą pomóc w łowach:

  • Istnieje coś takiego jak Fracture Burp, te zjawisko występuje co około 5-15 sekund w zależności od ilości użytych kanistrów (im więcej kanistrów tym częściej). Jednym z efektów jest pojawienie się przeciwnika Eximus więc jest to potencjalne źródło poszukiwanego przeciwnika.
  • Nie niszcz nadajników Corpus, aby utrzymać wysoki poziom alarmu.

Są to niestety jedyne pomysły jakie przychodzą mi do głowy i jak to ze skanowaniem w Warframe bywa, trzeba mieć po prostu szczęście. Powodzenia!

 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedź. Niestety już próbowałam tej metody, używając dwóch kanistrów i czterech kanistrów. Jackal Eximus w ogóle nie chce się respić. Znajomi z gry zaczynają już uciekać z Discorda, kiedy tylko wspomnę o Jackalu. Czy ktoś w ogóle widział w tym roku tego Eximusa? Zostało jeszcze kilka dni Thermii i męczę ten temat nie mając nawet pewności, czy ten wróg jest w ogóle dostępny.

Jakąś godzinę po napisaniu tej odpowiedzi, wzięłam Limbo i poszłam pohasać po Thermii. Możliwe, że właśnie dzięki Twojej odpowiedzi stwierdziłam, iż nie ma wyjścia i trzeba po prostu próbować. Udało się! Jackal Eximus się spawni. Dwa kanistry starczą. Koniecznie musi się pojawić też Kyta Raknoid. Ja robiłam Thermię w obecności samego Exploter Orba więc może dzięki temu uzyskałam dosyć szybko najwyższy stopień alarmów.

Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...