Jump to content

Nowe Glify i Wyświetlacze Społeczności - Siostry Parvosa!


(PSN)NAJNIR

Recommended Posts

104689313_WF_SistersOfParvos_NewsHeader_

W ramach celebracji aktualizacji Siostry Parvosa, zleciliśmy pięciu artystom społeczności stworzenie 3 nowych glifów i 2 nowych wyświetlaczy, które są teraz dostępne w grze!

Zdobądźcie te przedmioty osobno za Platynę, lub jako część pakietu grafik Sióstr Parvosa społeczności na Rynku w grze. Dostępne będą one też jako Nagrody w Kampanii Twitch rozpoczynającej się już wkrótce!

 

“Wyświetlacz Społeczności Yareli” stworzony przez Trash Frame

asig400FzyJOUpUcv_Nm3QRiW2GVBFAgdN5y5av8

„Tworzę materiały związane z Warframe od mniej więcej połowy 2015 roku, więc z dziwacznego nastolatka z gryzmołami Valkyr i Oberon w moich szkolnych notatnikach awansowałem na kogoś, kto dostał szansę na zaimplementowanie czegoś swojego do gry. To jest jak spełnienie marzenia. Moją ulubioną częścią było namalowanie wody!” -Trash Frame

 

“Wyświetlacz Społeczności Vala i Parvos” stworzony przez Finlaena

-XoSWSy2HyvM3FpSJqhSnux0dFvn13IOxSLkQbRQ

„Od dziecka fascynowały mnie dzieła religijne i ikonografia, począwszy od obrazów biblijnych od Mistrzów po posągi bóstw Greckich i Rzymskich. Eteryczna natura tego typu obrazów zawsze była dla mnie ogromną inspiracją i wiedząc, że Parvos Granum ma w Corpus niemal „mesjaniczną” reputację, chciałam spróbować to przekazać.” - Finlaena

 

“Glif Społeczności Gara Prime" stworzony przez SpaceWaifu

JACAmsoReCFiCLIxtb9jMcsBLE8eSIsK66bnvwoq

„Najlepszą częścią tworzenia tego dzieła jest to, że po tak długim okresie bycia częścią społeczności Warframe, w końcu mogłam dać coś graczom; a najtrudniejszą częścią było wymyślenie kompozycji, która pasowałaby do Gary Prime, pozostając przy tym wierną motywowi Warframe. Koniec końców, wykorzystanie wiedzy o grze, w którą tak długo grałam, pomogło mi pokonać tę przeszkodę. Nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę graczy korzystających z tego Glifu w swoich Orbiterach i poza nimi!" -SpaceWaifu

 

“Glif Społeczności Yareli" stworzony przez Joriale

_vT9U92_gFE2ns7kTT7ieGpiQwWEtkecfXn-dwqV

"Opisanie Yareli jako "Kawaii" przez Pablo podczas jej ujawnienia w Devstreamie natchnęło mnie co do projektu Glifu dla tej małej Warframe. Oczywiście, uwielbiam wszystko co urocze, więc zabranie się do tego nie było trudne. Co było najlepszą częścią tworzenia glifu Yareli? Nieskończone pomysły! Kocham projekt Yareli i jej wodne umiejętności. Dało mi to bardzo wiele możliwości tego, co narysować. Co z wyzwaniem? Mogłam stworzyć tylko pojedynczy Glif! Jestem wdzięczna wspaniałej osobie z zespołu Społeczności, która pomogła wybrać mi najlepszy!" -Joriale 

 

“Glif Społeczności Vala” stworzony przez FrostyNovaPrime

9vXU480r871k57kTew9tWDVn4qyjRAHXQ031H-Xo
 

“Vala wydała mi się silną i zdeterminowaną liderką od kiedy poznaliśmy ją w zadaniu Zew Tempestarii. Chciałam wykorzystać podziw, który towarzyszył jej misji pomszczenia swoich Sióstr. To niesamowite uczucie, kiedy coś, co stworzyliśmy trafia do gry, której społeczność może się tym nacieszyć tak, jak ja." - FrostyNovaPrime 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...