Jump to content

Klan Pustelnia poszukuje pustelników warframe [rekrutacja zamknięta]


Teczowy_mis

Recommended Posts

Rekrutacja Zamknięta

Dobiliśmy setki

 

Klan jest klanem burzy i mamy obecnie 74/100 członków. Nie pytamy o wiek i rangę mistrzowską. Jedyne warunki członkostwa to kultura i logowanie przynajmniej raz w miesiącu. Kto się nie loguje bez powiadomienia przez dłużej niż miesiąc ryzykuje usunięcie. Klan ma wszystkie badania łącznie z pigmentami. Nie mamy jedynie ignisa wraitha, ale jeśli ktoś wbije 9 rangę pozwalającą na jego zrobienie  dostanie  w nagrodę ode mnie schemat. Klan nie ma discorda. Jest to celowe działanie gdyż nasza formuła jest skierowana do osób, które mogą nie chcieć się integrować. Nie ma obowiązku. Klan jest w sojuszu, który discord posiada i jeśli jest potrzeba pogadania można spotkać się tam na pogawędkę.

 

W sprawie rekrutacji proszę się zgłaszać tutaj lub w grze do gracza Rechthager. Ja jestem koło 18 codziennie bo robię mobilizację .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 6 months later...

Po okresie zawirowań związanych z moim ustąpieniem z funkcji wodza założyciela, Pustelnia wznawia rekrutację. Zapraszamy pustelników warframe do wstępowania. Miejsc mamy sporo bo na razie liczymy 74 na 100 możliwych miejsc.. Tak jak w pierwszym poście nie pytamy o wiek i rangę. Liczy się kultura i chęci do gry. Zgłoszenia najlepiej tutaj wystarczy "chcę przystąpić". 

Do zobaczenia w grze.

 

Edycja:

Powoj zaproszenie wysłane.

 

Jednocześnie ogłaszam, że dobiliśmy 100 graczy co jest maksymalną liczbą dla klanu burzy. W razie potrzeby będziemy dalej rekrutować w grze.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...