Jump to content

Öğretebilecek Birisi Varsa ?

BountyyHunter
 Share

Recommended Posts

Merhaba , ben öncedende oynuyordum bıraktım hesabımı unuttum yeni açtım bugün indirdim ve 0 levelim  fakat level atlama vaktim geldi geçti nedense alıştırma yapamıyorum 24 saat demişti yarın 18.00 da açılacak neyse excalibur classıyım 9 level o oyunun temelini öğrendim gibi fakat bu silah olayını anlamadım insanlarda yaylar falan var anlamadım o olayı, olayları bana öğretebilecek varsa http://www.facebook....r.vendetta.hktn eklerse sevinirim.Benle oynayıp öğretecek birisi varsa çok sevinirim.

Bu oyunda asıl seviyeni ( isminin yaninda yazan ) gelistirebilmen için sürekli yeni warframeler yeni silahlar gelistirmelisin .

Warframeye 1 rank ( seviye ) atlattığın zaman 200 exp ( tecrübe puanı ) kazanirsin .

Herhangi bir silaha 1 rank ( seviye ) atlattığın zaman 100 exp ( tecrübe puani ) kazanirsin .

• 2 weeks later...

Genelde en sevdiğin silaha level 30 olduğunda Forma kullanarak resetlemen ve tekrardan level 30 yapman Mastery için en basit ve güvenilir yoldur.

Silahları 3 değişik hasar cinsine göre al.

Puncture > Grineer

Impact > Corpus

Slash > Infestation

İngilizcen varsa Wiki'yi biraz okursan daha iyi anlarsın.

• 3 weeks later...

Merhaba,

Benim frame in ranklerin hepsi 30 oldu. Master LVL puanına bakıyorum hiç artmıyor gibi. Frame veya silah alamıyorum platinim yok. O nedenle oluşturabilmek için kasıyorum. Forma ile polarize edeyim diyorum ama Forma platinle satılıyor galiba. Forma yı bir yerden düşürebilme şansı var mı oyunda?

• 2 weeks later...

Forumlardaki saçmalık seviyesi fazla yüksek. Formalanan hiçbişey ek mastery vermez. Warframe veya silah yapmak için önce marketten bluepriint alman sonra foundry de onları birleştirmen gerekir. 50 lik başlangıç puanını slot almaya harca, inventoryn limitli. Orokin catalsyt ve reaktör zaten aylık eventlerde bulunuyor. Başka sorun olursa forumdan mesaj at cevaplarım.