Jump to content

Klan Cky - Rekrutacja / Wsparcie / Pomoc Dla Polskich Graczy


MaSuTaRo
 Share

Recommended Posts

Livestream #17 - najważniejsze informacje!

- Wspominki z pierwszych wersji Warframe, dwa ciekawe screeny:

stary arsenał:
lUQz3ix.png

stary widok z gry:
TeW3JHT.png

Zapowiadane nowości:

- nowy typ przeciwnika (prawdopodobnie robot-pies Alada w Korpusie)
- nowy typ broni białej - bat/bicz, w wersji Infested oraz Korpus
- nowa broń biała podobna do Orthosa w wersji Grineer
- nowy shotgun/działo, który po przyładowaniu strzału zmniejsza rozrzut pocisków

33Zd7Bn.png

 

Różności:

- program Founder kończy się dziś, tj 01.11.2013 r.

- zmiany w walce z bossem: Sargas Ruk posiada miotacz ognia, nowy wygląd i strategie
p5aJqeX.png

- Inwazje, tryb gry z ostatniego eventu, powróci do gry

- Skrzynka odbiorcza ma być używana do otrzymywania wiadomości od postaci fabularnych

- balans Przyciągnięcia/Pull'a Maga w toku

- Handel: wymiana modów, kluczy do voidów, części warframe'ów oraz broni w wersji 1.0, budynek w dojo służący do handlu:
j7rQTfx.png

- prace nad fizyką szalików w toku

- Kodeks: aktualnie uzupełniany przez przedmiot używany będąc w ukryciu i naznaczaniu celów zanim podniesiony zostanie alarm, analiza celów, nie zabójstwa

- rozróżnienie podczas łączenia graczy na weteranów oraz nowych, by łączyć graczy którzy chcą osiągnąć podobny cel w misji

- Koncept arty:

Dżungla
siJVpEG.png

Statek Fomorian
YWNFFfP.png

Stocznia Grineer 1
6eiyALi.png

Stocznia Grineer 2
3YHojJr.png

 

- Nowe skórki do warframe'ów!

 

Rhino FTW!

1YxrL9J.jpg

 

Frost

VmMwnIx.jpg

 

Nyx

mTB4uH9.jpg

 

Mag

aa51eEp.jpg

 

Loki +10 do trollingu

YLBL5lT.jpg

 

Excalibur, klasyka

uXT6RW4.jpg

 

Ember

bT4qyo7.jpg

 

Banshee bling bling edition

QMQpbcS.jpg

 

paskudny Ash jest paskudny

tYDIhmU.jpg

Edited by Patrynio
Link to comment
Share on other sites

Imię: Konrad

Wiek: 26



1. Jak najbardziej (brałem aktywny udział w 5/6 eventach)

2. zapaleniec

3. Pt Nd

4. Wieczorne (czyt. od 20 do 2 nastepnego dnia)

5. Ok skróce nieco posta, jestem świetnym graczem i lubie dobre towarzystwo, a tych co chcą mnie lepiej poznać zapraszam do wspólnej gry. 

Edited by moonfallen
Link to comment
Share on other sites

Imie: Kamil

 

Wiek: 26

 

1. Tak bardzo chetnie poswiece swoj czas na ewenty i poswiecilem juz z 3 razy

 

2. weekendowym

 

3. Piatek do niedzieli

 

4. w tygodniu od 8 do 4 rano nastepnego dnia a od piatku do niedzieli tak 14 do 4 rano nastepnego dnia

 

5. mysle ze juz wiekszosc ludzi mnie poznala i miej wiecej wiedza jaki jestem .

Link to comment
Share on other sites

Imię: Adam

Wiek: 17

1. Mogę poświęcić czas oczywiście jeśli czas na to pozwoli.

 

2. Gram codziennie od 1 do 3 godz.

 

3. Cały tydzień

4. W tygodniu od 15 do 18.

5. Uprawiam kajakarstwo, to tyle .

 

Witam i zapraszam na nasz serwer klanowy Team Speak 3. Namiary podane w głównym poście tego tematu.

 

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Imię: Dominik

Wiek: 15 lat

 

1. Tak

2. Gram w dni robocze około 3-5 h , a w weekendy moge cały dzień ;-)

3. Gdy mam wolne (sobota , niedziela)

4. dni robocze - 15-20 , a gdy mam wolne to 10-24 ;-)

5. Jestem fanem piłki nożnej oraz uczęszczam do klubu piłkarskiego soła oświęcim ;-)

Edited by PresensY
Link to comment
Share on other sites

- Co się dzieje ? - Z chęcią bym to powiedział gdyby nie kawałek skarpetki czy jakiejś innej szmaty  wepchnięty w moje usta, uniemożliwiający mi jakąkolwiek konwersację.

Z drugiej strony nawet ucieszyłem się że to tylko skarpetka, chłopaki śmiali by się niemiłosiernie z faktu że cokolwiek trzymam w ustach.

 

Dwóch typków w zbrojach Tenno, ciągnęło mnie po schodach, trzymając sztywno pod ręce, dodatkowo skrępowane ciasnymi kajdankami. Nie mogłem się ruszyć. NIe potrafiłem rozpoznać modelu zbroii agresoorów, ale były inne. Miały także całkowicie inne zdobienia. Czyszby zostały wyprodukowane nowe modele, a ja jeszcze o tym nie wiem ?

 Czułem jakby w moich żyłach buzowała jakaś nieznana toksyna uniemożliwiająca podjęcie mi jakiejkolwiek fizycznych działań. Próbowałem się skupić na otoczeniu, ale jedyne co zobaczyłem to własne bezwładne nogi i stopy uderzające w kolejne stopnie nieznanych mi schodów. Próba podniesienie głowy, także nie zakończyła się pozytywnym sukcesem.

 

- Nch Gahz Kur Tygar'k  - jeden z tych co mnie prowadził prawdopodobnie zagadał do tego drugiego. Cholera to był jezyka korpusu! Zdrajcy ? Przydałby się wbudowany translator neuronowy aby przetłumaczyć to co mówią, musze pomyśleć o takiej zabawce w momencie gdy jestem pozbawiony pancerza.

- Kegher tuger'a Nech szka'de - Kolejny dość metalicznie brzmiący dźwięk dotarł do mojej jaźni. Tym razem to był ten drugi Tenno i także porozumiewał się w języku korpusu.

 

Żołnierze szli labiryntem korytarzy, ciągnąc mnie jak jakiś worek śmieci. Cały czas rozmawiali w swoim języku nie zwracając na mnie uwagi. Nic nie rozumiałem. Opuściliśmy budynek, Ale napewno nie byłą to moja kwatera, w której poprzedniego wieczora zasnąłem!

Mimo bezwładu ciała czułem zimno, które zaczęło mi dokuczać na zewnątrz. Zbliżaliśmy się do jakiegoś statku, huk silników zagłuszał otoczenie, a jego moc generowała fale śmieci i piasku uderzające o wszystko i zasłaniające mi i tak już marny widok. Błysnęło światło reflektora. W jego blasku zobaczyłem majestatycznie zbliżający się cień.

 

- Tenno witamy na pokładzie - Usłuszałem mimo huku, jego komputerowo zsyntezowany głos. Udało mi się unieść delikatnie głowę, by zobaczyć kolbę FLUXA mknącą w moim kierunku.

- O kur...  

 

..cdn...

Edited by MacDante
Link to comment
Share on other sites

O czym się mówi (Community Hot Topics) - 04.11.2013.

Handel:
- przedmioty kupione za platynę nie będą mogły być użyte do handlu
- do wymiany potrzebny będzie Stoisko handlowe w dojo
- wymiana ograniczona do przedmiotów o takiej samej jakości (rzadki za rzadki)
- aktualna wersja przewiduje wymianę modów oraz części składowych

Praca zespołowa i wrażenie współpracy:
- system reputacji ma poprawić interakcje między graczami
- bonusy związane ze wzajemnym pozytywnym ocenianiem się graczy

Problemy z łączeniem się graczy:
- praca nad poprawieniem problemów podczas łączenia się graczy, w tym "sesja pełna', czarny ekran, "sesja niedostępna"
- wewnętrzne próby replikacji tych problemów w celu znalezienia przyczyn
- wysyłanie EE Logów przez graczy do Wsparcia Technicznego jest bardzo pomocne

Balans w Solo:
- biorąc pod uwagę fakt, iż część graczy ma drewniany internet, a Voidy III mają wysokie zbyt poziomy przeciwników dla początkujących graczy, zostanie wprowadzony 'balans', czyt: kolejne ułatwienia.

Ostatni event - Gradivus Dilemma:
- event przyniósł masę konstruktywnej krytyki na forum
- gracze zadowoleni byli z Inwazji oraz wyborem nagród po misji, jednak 100 misji konieczne do wykonania najwyższego progu nagród uznano za zbyt monotonne
- dlaczego gracze, którzy wspierali Korpus nie dostali broni Korpusu? ponieważ po evencie, podzieliłoby to społeczeństwo graczy. Obie strony domagałyby się tej drugiej broni, ze względu na to, że druga strona już je ma. Dzięki temu, że tego nei zrobiliśmy, mamy broń, którą możemy nagrodzić graczy w późniejszym terminie.

Inwazje:
- Devsi oczekują konstruktywnej krytyki na forum odnośnie Inwazji
- Czy chcecie, by ten tryb został w grze na stałe, czy Infested również powinni dołączyć do tego trybu, czy chcecie by niektórze mapy były losowo atakowane i tqa frakcja która wygrywa, zostaje tam (przykład Grineer atakują Cyath, wygrywają, na Cyath są Grineer)

Aktualizacja odnośnie nowych Grafik Logowania:
- Wkrótce, prawdopodobnie pod koniec listopada
- projekty, które wygrały konkurs na grafiki logowania:

Autor: Casardis (zestaw ilustracji, które mają się zmieniać płynnie)
lApD1rK.jpg
5pmKDZG.jpg
wgBZDnH.jpg
4c8Yctw.jpg
h6iXylf.jpg
XL2pGTP.jpg

Autor: 9Hopper
xfHt5Aw.jpg

Autor: FireTempest
Xf2b3iU.jpg

Edited by Patrynio
Link to comment
Share on other sites

Może to i droga oficjalna, ale Chce się zaciągnąć, 

Piotr

lat 23

Tak, mogę poświęcić wolny czas

Zapaleniec

Poniedzialek-Piątek z wyłaczeniem środy

19-24

Torunianin, wpółtworzący Copernicon, ale jeszcze mam duuużo czasu wolnego!

Witam!

Jeśli dalej jesteś zainteresowany dołączeniem do CKY to zapraszam na nasz serwer klanowy TS3 w celu wzajemnego poznania się (ty nas jak i my ciebie).

Pozdrawiam!

Edited by ArtoXxX
Link to comment
Share on other sites

Imię: Grzegorz

Wiek: 27

 

1. Czy jesteś w stanie poświęcić swój wolny czas na ewenty organizowane przez twórców gry aby wspomóc klan w zdobywaniu nagród i pięciu się w rankingu (docelowo mają odbywać się co 2 tygodnie)?

Mój wolny czas jest w 100% uzależniony od pracy i znajomych, czyli jeśli nie pracuję i nie imprezuję to jak najbardziej można na mnie liczyć.

 

2. Jakiego rodzaju graczem jesteś (niedzielny, od czasu do czasu, zapaleniec, żyję aby grać)?

To pytanie w pewnym sensie nawiązuje do pkt. 1-ego. Ile mam czasu to gram, ale też nie za wszelką cenę. Czasy gdy zarywałem nocki, żeby wypunktować jakiś event nocą, już minęły.

 

3. W jakich dniach jesteś najaktywniejszym graczem?

W wolnych od pracy.

 

4. W jakich godzinach najczęściej siadasz do gry?

Zakładając, że już mam ten wolny dzień nie zaplanowany spotkaniami z przyjaciółmi, to od rana do nocy. Jednak nie non stop, bo nie chcę aby gra mi się szybko przejadła i znudziła.

 

5. Kilka słów o sobie?

Poprzednie 8 lat spędziłem w grze Lineage 2 od privów, przez high rate, na oficjalu kończąc. Mimo iż jest to gra najbardziej rozbudowana z gier MMORPG na świecie, to jednak mi się przejadła, osiągnąłem wszystko i powstało pytanie "Co dalej?" Wcześniej jeszcze kilka lat spędziłem przy CS'ie 1.5 i 1.6 - gra powiedział bym kultowa, ale też ile można biegać po tych samych mapach z tymi samymi ludźmi? Zaczęła się więc wędrówka po grach wszelakich, próbowałem chyba już każdego gatunku gier i gatunek FPS z domieszką RPG pasują mi najbardziej. Tak zatrzymałem się (mam nadzieję, że na dłużej) przy WarFrame.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Grzegorz

Wiek: 27

 

1. Czy jesteś w stanie poświęcić swój wolny czas na ewenty organizowane przez twórców gry aby wspomóc klan w zdobywaniu nagród i pięciu się w rankingu (docelowo mają odbywać się co 2 tygodnie)?

Mój wolny czas jest w 100% uzależniony od pracy i znajomych, czyli jeśli nie pracuję i nie imprezuję to jak najbardziej można na mnie liczyć.

 

2. Jakiego rodzaju graczem jesteś (niedzielny, od czasu do czasu, zapaleniec, żyję aby grać)?

To pytanie w pewnym sensie nawiązuje do pkt. 1-ego. Ile mam czasu to gram, ale też nie za wszelką cenę. Czasy gdy zarywałem nocki, żeby wypunktować jakiś event nocą, już minęły.

 

3. W jakich dniach jesteś najaktywniejszym graczem?

W wolnych od pracy.

 

4. W jakich godzinach najczęściej siadasz do gry?

Zakładając, że już mam ten wolny dzień nie zaplanowany spotkaniami z przyjaciółmi, to od rana do nocy. Jednak nie non stop, bo nie chcę aby gra mi się szybko przejadła i znudziła.

 

5. Kilka słów o sobie?

Poprzednie 8 lat spędziłem w grze Lineage 2 od privów, przez high rate, na oficjalu kończąc. Mimo iż jest to gra najbardziej rozbudowana z gier MMORPG na świecie, to jednak mi się przejadła, osiągnąłem wszystko i powstało pytanie "Co dalej?" Wcześniej jeszcze kilka lat spędziłem przy CS'ie 1.5 i 1.6 - gra powiedział bym kultowa, ale też ile można biegać po tych samych mapach z tymi samymi ludźmi? Zaczęła się więc wędrówka po grach wszelakich, próbowałem chyba już każdego gatunku gier i gatunek FPS z domieszką RPG pasują mi najbardziej. Tak zatrzymałem się (mam nadzieję, że na dłużej) przy WarFrame.

Witamy!

Jak na razie najładniej napisany post rekrutacyjny GJ!

 

A jako, że formalności zostały załatwione, teraz pozostaje nam tylko spotkać się na TSie i grać :)

Link to comment
Share on other sites

Prime Time #8 - ciekawe fanarty : )

Dwa arty, które mi szczególnie przypadły do gustu:

 

Berserker w wersji męskiej: (autor: RedSkittlez)

Berserk_manga.jpg
true_berserker_warframe_by_mrrumbles-d6t
źródło: https://forums.warframe.com/index.php?/topic/128388-true-berserker-warframe-update-071113/

 

Loki Prime: (autor: kingpin08)
loki_prime_by_mnstrptrskrn-d6sdj2s.jpg
źródło: https://forums.warframe.com/index.php?/topic/127344-loki-prime/

 

 

Pozostałe fanarty, wraz z wynikami konkursu na strzał w głowę Vectisem możemy znaleźć tutaj: (spoiler: fotki z konkursu są bardzo słabe)

https://forums.warframe.com/index.php?/topic/129089-thank-you-for-watching-prime-time-episode-6/

Edited by Patrynio
Link to comment
Share on other sites

arty fajne, ale dobrze że na tych streamach nie ma nic ciekawego, aczkolwiek może kiedyś ala AFK platyne się wygra :P .. bo nie dość że późno to jeszcze nic ciekawego.. żeby jeszcze można było z nimi zagrać jak grają - się pokazać wypromować :P - a tak to sami z concuil grają ;/

 

 

ciekawe czy dostaniemy coś na nasze święto niepodległości... USA mieli, Francuzji mieli... ciekawe :P

Edited by Dreed
Link to comment
Share on other sites

Niestety za tego bersekera to ktoś powinien dostać bana (nie mówię o Tobie, tylko o tym kto go wrzucił). Jest to kopiuj wklej z mangi o nazwie berseker. Nawet się ta osoba nie natrudziła, żeby to jakoś przerobić.

 

Ale Loki fajny.

 

Jakieś emblematy z orzełkiem? :D

Link to comment
Share on other sites

Niestety za tego bersekera to ktoś powinien dostać bana (nie mówię o Tobie, tylko o tym kto go wrzucił). Jest to kopiuj wklej z mangi o nazwie berseker. Nawet się ta osoba nie natrudziła, żeby to jakoś przerobić.

 

Ale Loki fajny.

 

Jakieś emblematy z orzełkiem? :D

co do berserkera, to w poście napisał, że to z mangi : )

Link to comment
Share on other sites

Niestety za tego bersekera to ktoś powinien dostać bana (nie mówię o Tobie, tylko o tym kto go wrzucił). Jest to kopiuj wklej z mangi o nazwie berseker. Nawet się ta osoba nie natrudziła, żeby to jakoś przerobić.

 

Ale Loki fajny.

 

Jakieś emblematy z orzełkiem? :D

 

Tograk luzy rajtuzy :P czytać źródła a potem krzyczeć:P

 

"

Remember guys: This frame design was done for fun i have no quarrel with there being a female berserker or it's design.

Guts from berserk by kentaro miura, it's a what if he turn-up in Warframe."

Link to comment
Share on other sites

Ask Me Anything, czyli zapytaj mnie o co tylko chcesz z Devsami z dnia 07.11.2013 - najważniejsze informacje.

- chęć wprowadzenia systemu eventów, które będą się odbywały częściej
- Damage/Armour 2.0 zapowiedziany na U11
- gracze domagają się liczników pokazujących czas trwania skilla, Devsi nie wykluczają takiej opcji
- bardziej rozwinięty system walki bronią wręcz nadchodzi
- od marca, zespół pracujący nad grą powiększył się z 14 osób do 100.
- więcej Frame'ów o roli wsparcia (support)
- priorytetami są aktualnie Armour 2.0 oraz system eventów
- bonusy za granie po cichu
- nie ma planów dodania wierzchowców (chlip chlip, ujeżdżanie strusiów RIP)
- U11 jeszcze w tym roku, nie ma dokładnej daty
- nowy hełm Novy zostanie dodany w nieodległej aktualizacji
- handel zaplanowany na U11, ale żadnych obietnic
- jeśli zostaną dodane te same Frame'y  o innych płciach, będą one miały swoje własne skille, nie będzie to tylko podmiana skórki
- nowe "coś" z Korpusu Wkrótce™

- były dyskusje wśród zespołu na temat zmiany wersji Prime Warframe'ów/broni na skórki, ale póki co zostaną one osobne od wersji zwykłych
- brakuje entuzjastów Kot-Frame'a, ale ta garstka która jest nie da spokoju DE dopóki nie dodadzą go
- U11 doda opcję "wybierz najlepszego hosta"
- zmiana w systemie ponownego rzucania skilli, by np rzucić ponownie skórkę Rajno, może wprowadzić problemy z balansem (chodzi tu o to, że nie można odnowić skóry nawet kiedy pozostało na niej 1dmg, trzeba czekać aż straci się całą by ponownie rzucić skill)
- nie będzie systemu aukcyjnego z prawdziwymi pieniędzmi
- Steve lubi ananasy, Rebecca lubi jagody, Scott nie lubi warzyw poza marchewkami, a Sheldon lubi jabłka

źródło: http://www.twitlonger.com/show/n_1rrai1o

Edited by Patrynio
Link to comment
Share on other sites

Marcin

 

Marcin

20 lat

A - tak

B - zapaleniec

C - sobota, niedziela

D - od pon-pt po 16 do około 23 bo pracuje a na weekendy caly czas online również nocą

E - gram od jakiś 2 miesięcy, jak trzeba zawsze pomoge jak dam rade

 

No to zapraszamy do zapoznania się z nami na ts-ie :D

Link to comment
Share on other sites

Imię: Daniel
Wiek: 16

1. Czy jesteś w stanie poświęcić swój wolny czas na eventy organizowane przez twórców gry aby wspomóc klan w zdobywaniu nagród i pięciu się w rankingu (docelowo mają odbywać się co 2 tygodnie)?

Tak, mogę poświęcić swój czas.

2. Jakiego rodzaju graczem jesteś (niedzielny, od czasu do czasu, zapaleniec, żyję aby grać)?
Zdecydowanie zapaleniec, żyję aby grać.

3. W jakich dniach jesteś najaktywniejszym graczem?
W czasie wolnym od szkoły.

4. W jakich godzinach najczęściej siadasz do gry?
Dni powszednie po południu, weekendy praktycznie cały czas.

5. Kilka słów o sobie?
Jestem graczem początkującym, dopiero zaczynam zabawę z Warfame, chętnie przyjmę pomoce oraz rady w trakcie gry z góry przepraszam za nie wiedzę w trakcie gry szybko postaram się nadrobić. Sporadycznie gram także w LoL'a i Diablo 3. Ćwiczę bjj oraz moja pasją jest informatyka w ogólnym znaczeniu.




 

Edited by Showtek
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...