Jump to content

Klan Cky - Rekrutacja / Wsparcie / Pomoc Dla Polskich Graczy


MaSuTaRo
 Share

Recommended Posts

Imię: Sławek

Wiek: 24

 

Witam!

 

Parę słów o sobie, więc, stary rpg'owiec, niedługo stuknie dekada jak się w tym wirtualnym bajzlu i w zasadzie nie chce mi się stąd ruszać. Przerabiałem sporo gierek mutli, na WF trafiłem przypadkiem i już 2-3 tygodnie siedzę. Cieszy mnie, ze społeczność gry nie jest jeszcze zdegenerowana jak w innych internetowych "przebojach" i to jest głównym czynnikiem, dlaczego w ogóle tutaj pisze. Najbardziej sobie cenie w takich grach normalną ekipę do wspólnego napieprzania(nie wiem czy powinienem wykropkować ;p), mam uczulenie na wszelkiej maści idiotów, gburów i ignorantów wszystko wiedzących najlepiej, z takiego otoczenia katapultuje się w trybie przyśpieszonym.

 

O klanie dowiedziałem się z tego forum.

 

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

kknik

34

mmoprg, i wszystko co się nawinie w sieci

z chatu gry

 

Imię: Sławek

Wiek: 24

 

Witam!

 

Parę słów o sobie, więc, stary rpg'owiec, niedługo stuknie dekada jak się w tym wirtualnym bajzlu i w zasadzie nie chce mi się stąd ruszać. Przerabiałem sporo gierek mutli, na WF trafiłem przypadkiem i już 2-3 tygodnie siedzę. Cieszy mnie, ze społeczność gry nie jest jeszcze zdegenerowana jak w innych internetowych "przebojach" i to jest głównym czynnikiem, dlaczego w ogóle tutaj pisze. Najbardziej sobie cenie w takich grach normalną ekipę do wspólnego napieprzania(nie wiem czy powinienem wykropkować ;p), mam uczulenie na wszelkiej maści idiotów, gburów i ignorantów wszystko wiedzących najlepiej, z takiego otoczenia katapultuje się w trybie przyśpieszonym.

 

O klanie dowiedziałem się z tego forum.

 

Pozdrawiam!

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Paweł

Wiek: 18

 

Parę słów o sobie: Dopiero zaczynam swoją przygodę z Warframe a jako , iż preferuje grę w grupie szukam klanu z którym mógłbym razem pograć.

 

O klanie dowiedzialem się z czatu w grze.

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Krystian

 

Wiek: 7 listopada będzie 18.

Kilka zdań o sobie: Kręcę poi (robię FireShow), gram na gitarze, biegam, jeżdżę na rolkach, jak i na rowerze, trenuje ju jitsu. Słucham: Rocka, Bluesa, Metalu, Pancku, i w sumie tego co mi wpadnie w ucho, nie pogardze też dobrą muzyką klasyczną. Co do gier najbardziej lubię gry które opierają się na pracy w zespole. Lubię pograć w gry typy FPS jak i MOBA.

 

Skąd się o nas dowiedziałeś: Kiedyś dawniej na czacie rekrutacyjnym napisalem czy ktoś by mnie nie przyjoł do klanu i odpisał mi MaSuTaRo.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Piotr
Wiek: 22
Kilka zdań o sobie: Troszke zdziwaczały i upierdliwy tym który lubi utrudniać życie innym strasznie nerwowy i porywczy zło wcielone, a tak serio to myśle że jestem całkiem sympatycznym typkiem :) 

Skąd się o nas dowiedziałeś? Oficjalne forum Warframe 

Edited by PYJOFANS
Link to comment
Share on other sites

 

Imię: Piotr

Wiek: 22

Kilka zdań o sobie: Troszke zdziwaczały i upierdliwy tym który lubi utrudniać życie innym strasznie nerwowy i porywczy zło wcielone, a tak serio to myśle że jestem całkiem sympatycznym typkiem :) 

Skąd się o nas dowiedziałeś? Oficjalne forum Warframe 

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Mateusz (nick: Zieltar)
Wiek: 21
Kilka zdań o sobie: Obecnie student i gracz, gry MMO nie mają przedemną tajemnic, gram 4fun.

Skąd się o nas dowiedziałeś?

To bardzo proste, zacząłem po prostu szukac polskiego klanu Warframe ;)

Link to comment
Share on other sites

Imię: Mateusz (nick: Zieltar)

Wiek: 21

Kilka zdań o sobie: Obecnie student i gracz, gry MMO nie mają przedemną tajemnic, gram 4fun.

Skąd się o nas dowiedziałeś?

To bardzo proste, zacząłem po prostu szukac polskiego klanu Warframe ;)

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Marcin; Nick: laboratominator

Wiek: 24

 

Kilka zdań o sobie: Casual player, aczkolwiek gram codziennie; student, żeglarz. Jestem fanem fps, więc wf jako mmo od razu wpadł mi w oko. Lubię grę zespołową, więc postanowiłem poszukać klanu. Posiadam mikrofon i TSa.

 

Skąd się o nas dowiedziałeś?: Wpadłem na polskie forum -> ciężko ten temat ominąć i jestem.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Marcin; Nick: laboratominator

Wiek: 24

 

Kilka zdań o sobie: Casual player, aczkolwiek gram codziennie; student, żeglarz. Jestem fanem fps, więc wf jako mmo od razu wpadł mi w oko. Lubię grę zespołową, więc postanowiłem poszukać klanu. Posiadam mikrofon i TSa.

 

Skąd się o nas dowiedziałeś?: Wpadłem na polskie forum -> ciężko ten temat ominąć i jestem.

 

Zapraszamy na naszego TSa, aby każdy mógł Cię poznać.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Przemek
Wiek: 17
Kilka zdań o sobie: Siemanko, chyba nie wiem co o sobie napisać... Powiedzmy, że lubię grać w gry komputerowe, interesuje się także płcią przeciwną, znaczy się kobietami ^^ oraz motoryzacją... jestem osobą bardzo spokojną, mało konfliktową... jeśli można tak to nazwać. Miało być kilka zdań a jest ich naprawdę mało, ale sądzę iż przebywające ze mną osoby potem ewentualnie wypowiedzą się.
Skąd się o nas dowiedziałeś?: O klanie dowiedziałem się kiedy znudziła mi się gra samemu, znaczy byłem w klanie ale tam nikt nie grał. Wiec postanowiłem poszukać jakiegoś innego, funkcjonującego klanu, w którym mógłbym się czegoś dowiedzieć i pograć w gronie innych graczy. Dowiedziałem się gdy wpisałem w googlach "Warframe klan" po czym któryś z linków pokazał mi właśnie CKY.

  1.  
Link to comment
Share on other sites

 

Imię: Przemek

Wiek: 17

Kilka zdań o sobie: Siemanko, chyba nie wiem co o sobie napisać... Powiedzmy, że lubię grać w gry komputerowe, interesuje się także płcią przeciwną, znaczy się kobietami ^^ oraz motoryzacją... jestem osobą bardzo spokojną, mało konfliktową... jeśli można tak to nazwać. Miało być kilka zdań a jest ich naprawdę mało, ale sądzę iż przebywające ze mną osoby potem ewentualnie wypowiedzą się.

Skąd się o nas dowiedziałeś?: O klanie dowiedziałem się kiedy znudziła mi się gra samemu, znaczy byłem w klanie ale tam nikt nie grał. Wiec postanowiłem poszukać jakiegoś innego, funkcjonującego klanu, w którym mógłbym się czegoś dowiedzieć i pograć w gronie innych graczy. Dowiedziałem się gdy wpisałem w googlach "Warframe klan" po czym któryś z linków pokazał mi właśnie CKY.

 

 

Zapraszamy na naszego TSa, aby każdy mógł Cię poznać.

Link to comment
Share on other sites

Imie: Paweł

Wiek: 31

Kilka zdań o sobie: Wrocilem do WF po dosc dlugiej przerwie. Gram w miare regularnie wieczorami i w weekendy, Przynajmniej na tyle na ile pozwalaja mi na to treningi na silowni. Jestem osoba raczej malo konfliktowa i ciezko mnie zdenerwowac.

Edited by Doomsong
Link to comment
Share on other sites

Imie: Paweł

Wiek: 31

Kilka zdań o sobie: Wrocilem do WF po dosc dlugiej przerwie. Gram w miare regularnie wieczorami i w weekendy, Przynajmniej na tyle na ile pozwalaja mi na to treningi na silowni. Jestem osoba raczej malo konfliktowa i ciezko mnie zdenerwowac.

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię:Jan
Wiek:18
Kilka zdań o sobie: Po pewnym czasie gry w warframe uznałem, że warto dołączyć do klanu w celu zwiększenia funu z gry

oraz by otrzymywać pomoc i odpowiedzi na pytania a także pomagać innym. Jestem osobą spokojną i myślę że mam dużo cierpliwości.

Skąd się o nas dowiedziałeś? Dowiedziałem się o klanie z czatu w grze

Link to comment
Share on other sites

Imię:Jan

Wiek:18

Kilka zdań o sobie: Po pewnym czasie gry w warframe uznałem, że warto dołączyć do klanu w celu zwiększenia funu z gry

oraz by otrzymywać pomoc i odpowiedzi na pytania a także pomagać innym. Jestem osobą spokojną i myślę że mam dużo cierpliwości.

Skąd się o nas dowiedziałeś? Dowiedziałem się o klanie z czatu w grze

 

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się

Link to comment
Share on other sites

Imię: Filip
Wiek: 18

Kilka zdań o sobie: Teoretycznie miły ale nie dla każdego lubię poznawać nowych ludzi, jak ktoś mnie zdenerwuje to umiem mu powiedzieć dlaczego to zrobił i żeby przestał :)

 

Skąd się o nas dowiedziałeś?: Grałem kiedyś w tym klanie przez około 1-2 miesiace, później miałem problemy z internetem i musiałem odejść :( po roku przerwy wracam do warframe 

 

A tu mały filmik o ile ktos pamieta ten rekordzik xD "xini 90 fal"  

 

Link to comment
Share on other sites

Imię: Bartek
Wiek: 26
Kilka zdań o sobie: Cześć. Wróciłem do gry w Warframe po prawie rocznej przerwie. Kiedyś grałem w tę grę dość sporo, od czasów kiedy była jeszcze w becie i dostęp do produkcji przez steama był jeszcze mrzonką. Niestety zawartość gry była wówczas uboga i niedostarczała za wiele frajdy. Pamiętam, że nawet występowały trudności ze stworzeniem party ze znajomymi, nie można było grać wspólnie. Trochę czasu minęło i Warframe się rozwinął, ale nadal granie samemu nie jest najlepszym rozwiązaniem i dużo więcej radości można pozyskać grając w drużynie. W Warframe'a grywam dość często, jak tylko czas pozwoli. Dobrze jest po pracy odprężyć się, grając w strzelankę, dlatego też szukam ludzi, z którymi można dobrze się bawić.

Skąd się o nas dowiedziałeś: Od kolegi.

Edited by Allinsar
Link to comment
Share on other sites

Imię: Bartek

Wiek: 26

Kilka zdań o sobie: Cześć. Wróciłem do gry w Warframe po prawie rocznej przerwie. Kiedyś grałem w tę grę dość sporo, od czasów kiedy była jeszcze w becie i dostęp do produkcji przez steama był jeszcze mrzonką. Niestety zawartość gry była wówczas uboga i niedostarczała za wiele frajdy. Pamiętam, że nawet występowały trudności ze stworzeniem party ze znajomymi, nie można było grać wspólnie. Trochę czasu minęło i Warframe się rozwinął, ale nadal granie samemu nie jest najlepszym rozwiązaniem i dużo więcej radości można pozyskać grając w drużynie. W Warframe'a grywam dość często, jak tylko czas pozwoli. Dobrze jest po pracy odprężyć się, grając w strzelankę, dlatego też szukam ludzi, z którymi można dobrze się bawić.

Skąd się o nas dowiedziałeś: Od kolegi.

Zapraszamy na nasz serwer głosowy w celu lepszego poznania się.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Michał
Wiek: 21
Kilka zdań o sobie: Student od października, nieczynny niestety od poniedziałku do piątku do godziny 16:00. Gram magiem, lvl 30, lvl ogólny 3. Przydaje się szczególnie gdy trzeba położyć wrogów [nawet trochę tych silniejszych] za pomocą przyciągania lub mogę nawet wznieść większość w powietrze i trochę ich uszkodzić - wiele graczy nie wykorzystuje okazji gdy mogą przez 2 sekundy walić w mocno uzbrojone postacie, dlatego między innymi szukam klanu - by grać efektywnie.

Skąd się o nas dowiedziałeś? : Wyszukiwarka google.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Michał

Wiek: 21

Kilka zdań o sobie: Student od października, nieczynny niestety od poniedziałku do piątku do godziny 16:00. Gram magiem, lvl 30, lvl ogólny 3. Przydaje się szczególnie gdy trzeba położyć wrogów [nawet trochę tych silniejszych] za pomocą przyciągania lub mogę nawet wznieść większość w powietrze i trochę ich uszkodzić - wiele graczy nie wykorzystuje okazji gdy mogą przez 2 sekundy walić w mocno uzbrojone postacie, dlatego między innymi szukam klanu - by grać efektywnie.

Skąd się o nas dowiedziałeś? : Wyszukiwarka google.

 

Zapraszamy na TSa, by klan mógł Cię lepiej poznać.

Link to comment
Share on other sites

Imię:Azzineth - Michał
Wiek:23
Kilka zdań o sobie: Zaczynałem grać w Warframe jeszcze kiedy gra była w wersji beta, nie spodobała mi się więc przestałem grać. Niedawno postanowiłem wrócić i coż... Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Postanowiłem spędzać więcej czasu na Warframe, jednak moi zajomi nie podzielają mojego optymizmu i zapału. Dlatego postanowiłem założyć klan, i gdy byłem w trakcie przeszukiwania kanału rekrutacyjnego, natknąłem się na reklamę Cky. Po przestudiowaniu zawartości strony, zmieniłem zdanie, porzuciłem (pusty, nawiasem mówiąc) klan i z nadzieją składam rekrutację do Cky. Co mogę powiedzieć o sobie? Cztery lata grania w League of Legends i niezliczone godziny grindowania "matsów" w World of Warcraft uczyniły ze mnie osobę cierpliwą i wytrwałą. Obecnie nie pracuję, co wkrótce się zmieni, jednak poluję na pracę, która pozwoli mi na wieczorne maniaczenie naprzemiennie w WF i LoL'a (nie chcę porzucać znajomych ;-))  Z powodu, iż jestem administratorem na średniej wielkości TeamSpeaku i w niedalekiej przyszłości planuję wraz ze starym znajomym reaktywację serwera Public-Ts3 (późniejszy PTS3.pl, 2-ci największy ts w Polsce), mogę mieć coraz mniej czasu na grę. Jednak przez najbliższe 3-5 miesięcy mogę w pełni poświęcić swój czas na rozwój klanu Cky i dobrą zabawę. Tyle o mnie, na resztę ewentualnych pytań odpowiem ustnie. Pozdrowienia

Skąd się o nas dowiedziałeś?: Jak wyżej, przeczytałem na kanale "rekrutacja"

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...