Jump to content
  • 1

~Ceny


xMichelle
 Share

Question

W handlu jestem nowy proszę o ceny za ile mogę sprzedać poniższe itemki (platyna) proszę o pomoc

 

Części

Bo prime ornameny -

ember prime helmet -

frost prime helmet -

larton prime barrel -

lex prime barrel -

orthos prime blade -

orthos prime handle -

wyrm prime carapace -

wyrm prime cerebrum -

 

Schematy

Boar prime blueprint -

mag prime blueprint -

larton prime blueprint -
 

Inne

Proof fragment -

 

Klucze

Capture

T1 -

T2 -

T3 -

Defense

T1 -

T2 -

T3 -

Mobile Defense

T1 -

T2 -

T3 -

Exterminate

T1 -

T2 -

T3 -

Survival

T1

T2

T3 

Sabotage

T1 -

T2 -

T3 -

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

Tutaj masz orientacyjne ceny. Co do kluczy to ceny zależą głównie od tego co z nich można wydropić. Te które dają szansę na najnowsze prime komponenty zwykle stoją lepiej od reszty. Ostatnio w cenie są T1C, T3MD, T3E, T4E ze względu na Scindo, Hikou, Nyxa i Bo. Ja osobiście wyżej cenię też wszystkie klucze Capture ze względu na szybkość i łatwość zrobienia takiej misji. Ich sprzedawanie jest właściwie nieopłacalne. Lepiej je samemu zrobić i sprzedać to co wypadnie.

Link to comment
Share on other sites

Tutaj masz orientacyjne ceny. Co do kluczy to ceny zależą głównie od tego co z nich można wydropić. Te które dają szansę na najnowsze prime komponenty zwykle stoją lepiej od reszty. Ostatnio w cenie są T1C, T3MD, T3E, T4E ze względu na Scindo, Hikou, Nyxa i Bo. Ja osobiście wyżej cenię też wszystkie klucze Capture ze względu na szybkość i łatwość zrobienia takiej misji. Ich sprzedawanie jest właściwie nieopłacalne. Lepiej je samemu zrobić i sprzedać to co wypadnie.

dzięki, cennik pomoże na pewno, dziś wpadła mi forma z pustki :D a miałem wyprzedać klucze aby kupić formę

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...