Jump to content

Sekretny Pokoj - Zepsute Przejscie


Minak
 Share

Recommended Posts

Dzisiaj podczas misji: Stalowy Meridian, General - Obrona Mobilna, nazwy nie pamietam, znalazlem ukryte pomieszczenie, i dobiegal z niego charakterystyczny dzwiek rzadkiego kontenera, ktory tam mozna bylo zobaczyc skanerem.

 

Strzelilem w wybuchowa beczke, czy co tam bylo w scianie (nie pamietam) i nastapila mala eksplozja, po czym przejscie sie niby troche otworzylo, jednak nie moglem sie dostac do srodka. Napisalem na czacie druzyny, ze znalazlem rzadki pojemnik i oznaczylem to miesce. Przyszly 2 osoby, jedna tak samo jak ja zatrzymala sie na scianie, natomiast druga, bez problemu przechodzila przez nia, weszla do srodka, zniszczyla pojemnik i podniosla loot.

 

O704y9u.png

 

Poza niecenzuralnymi slowami w takich chwilach zawsze przychodzi mi na mysl jedno popularne powiedzenie: Thanks DE

Link to comment
Share on other sites

Kto hostował czy nie przypadkiem osoba która mogła wejść do środka? Raz miałem podobną sytuacje. Nie mogłem przejść przez otwarte wrota na surwiwalu, niewidzialna ściana.

 

Zgłoś sprawę do suportu. Nikt nic innego Ci nie poradzi.

Link to comment
Share on other sites

Zgłoś sprawę do suportu. Nikt nic innego Ci nie poradzi.

Dafuq? Zglosze do supportu i co? Dadza mi zloty rdzen, booster na 30m i 30k kredytow? Chyba chodzi o to wlasnie by naprawili to tak by sytuacja sie nie powtarzala...

Link to comment
Share on other sites

Czlowieku ogarnij sie... Ten temat jest wlasnie zgloszeniem. Sabreur i Tomasz zajmuja sie polskim podforum i z cala pewnoscia sa czescia zespolu Digital Extremes. Moglbym w ostatecznosci zglosci to tutaj: https://forums.warframe.com/index.php?/forum/171-pc-beta-bugs/ jednak nie mam ochoty pisac tego po angielsku. Czemus w koncu to polskie forum ma chyba sluzyc? Do supportu moglbys napisac jakbys mial problem dotyczacy wylacznie twojego konta, moze problemu z platnosciami, czy czyms, ale nie o zwyklych bugach, po to sa wlasnie te fora.

Link to comment
Share on other sites

Mógłbyś rozwinąć myśl?

 

Postawisz Lokim ten swoj wabik na 1 gdziekolwiek (np. za sciana) i potem 3 mozesz sie z nim zamienic miejscami.

 

 

Dlatego chodzi się na takie misje lokim

 

Na Obrone Mobilna przeciw Pladze chodzi sie Lokim, spox.

Edited by Minakowski
Link to comment
Share on other sites

Jak kopiujesz tekst na tym forum to wklejaj go uzywajac ctrl+shift+v (wklejanie bez formatowania), bo ja aktualnie widze to:

GXRqyzq.png

 

Moze troche niedokladnie napisalem, trzeba go widziec (tak by pokazal sie pasek hp i tarczy) oraz nie moze stac w takim miejscu, w ktorym gracz by sie nie zmiescil. Jednak i tak wciaz daje to olbrzymie mozliwosci.

Link to comment
Share on other sites

Postawisz Lokim ten swoj wabik na 1 gdziekolwiek (np. za sciana) i potem 3 mozesz sie z nim zamienic miejscami.

 

 

 

Na Obrone Mobilna przeciw Pladze chodzi sie Lokim, spox.

 

Loki może nawet w ścianie się znajdować.

 

A czemu nie? radial disram i wio xD

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...