Jump to content
  • 0

Serwer


Readem
 Share

Question

Witam, chciałem się dzisiaj zalogować i mi pisało że serwer jest tym czasowo nie dostępny, proszę spróbować później, i jak przeszukałem forum i strone to nie znalazłem nic co by mogło wskazywać że to administratorzy odwołali czy jakiś błąd, i właśnie się was pytam czy wam działa normalnie? nie macie żadnych błędów przy laucherze?

Link to comment
Share on other sites

9 answers to this question

Recommended Posts

Jak logujesz się, to launcher (ten taki z przyciskiem PLAY, jakbyśmy się źle rozumieli) już ma gówno do gadania.

 

To są błędy w połączeniu z naszym niezawodnym serwerem Warframe, spróbuj się logować aż do skutku albo poczekaj z 10,20 minut... może godzinę (pierwsze wyjście szybsze)

Link to comment
Share on other sites

Po dzisiejszym Hotfix'sie najpierw mapa planet była niedostępna, a później to już w ogóle się zalogować nie szło.

 

Widocznie coś skiepścili. Zdarza się.

 

 

 

EDIT:
 

 

Dev is actively working as fast as possible to resolve this - we know what the issue is and are equipping all Mods to resolve as fast as humanly possible. Thank you and apologies!

 

 

 

Odpowiedź z Megatematu o awarii. Wiedzą o błędzie i naprawiają go.

Edited by Fenicis
Link to comment
Share on other sites

aha czyli po prostu czekać mamy? bo na stronie teraz się zalogować nie mogę, a laucher działa normalnie teraz, ale za to zalogować się nie mogę bo pisze mi ciągle jak bym złe hasło wpisywał a nie wpisuje ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...