Jump to content

Nowi Strażnicy?


AstroLord
 Share

Recommended Posts

Strażnik support - coś jak jakieś boosty bonusy. Ja tu chyba wymieniam mody dla strażników niż samego strażnika.

Przykłady - Strażnik zwiększa prędkość (coś jak volt) gdy coś tam nam sie stanie.

- Strażnik napełnia energię (oczywiście zależne od tego jak mod jest wymaksowany) o tyle % gdy ulegnie ona wyczerpaniu

- niech nasz strażnik działa jak shield osprey i zwiększa tarcze o % zależne od wymaksowanego moda.

Strażnik bombard/tank - broń rakiety wolne i silne(launcher) może taki ogris. i niech rzuca tymi energy orbami i niech rzuca wrogów na kolana.

Jeszcze jakieś pomysły, podzielcie sie waszymi pomysłami.

 

Powodzenia tenno

Link to comment
Share on other sites

Teoretycznie jest mod dla strażników uzupełniający Ci tarczę, gdy ta spadnie do zera - prawdziwy ratunek, gdy go potrzebujesz, a Shield Osprey'a możesz przyzwać jako widmo (bodajże z syndykatu Suda), daje on wtedy tarczę i skutecznie ostrzeliwuje wrogów (jak ten dron wyskakujący z Fusion Moa, jeśli nie zabijesz go dostatecznie szybko)

 

Odnośnie bombarda, jeśli chcesz mieć strażnika, który powali wrogów - zrób to co ja. Kup strażnika "Carrier" i zmodyfikuj jego strzelbę "Sweeper" na maksymalną prędkość ataku i szansę na status, a następnie skombinuj obrażenia tak, aby najwięcej było typu "Wybuch". Ktokolwiek podejdzie, ten zaraz się przewróci. Nieraz ocaliło mi to skórę od walczących wręcz, skradających się od tyłu Skorpionów.

 

 

EDIT: Mój sposób na Carriera-dręczyciela, jeśli jesteś zainteresowany.

 

49550c7089d198bf.jpg

Edited by Fenicis
Link to comment
Share on other sites

ale mam już ten mod co uzupełnia tarcze tak to ratuje życie ale chodzi o to aby było więcej modów i więcej strażników więcej broni, framów wszystkiego bo to co jest obecnie jest już troche nie wystarczające mam już świetne bronie dobrych framów troche platyny ale nom uciekł mi proto excal.

Po prostu mam trochę niedobór. I powiedz jak się otrząsnąc od tej gry bo gram już pół roku sie oderwać nie moge. HELP. ps dzięki za sweepera.

Link to comment
Share on other sites

ale mam już ten mod co uzupełnia tarcze tak to ratuje życie ale chodzi o to aby było więcej modów i więcej strażników więcej broni, framów wszystkiego bo to co jest obecnie jest już troche nie wystarczające mam już świetne bronie dobrych framów troche platyny ale nom uciekł mi proto excal.

Po prostu mam trochę niedobór. I powiedz jak się otrząsnąc od tej gry bo gram już pół roku sie oderwać nie moge. HELP. ps dzięki za sweepera.

Ale ty wiesz, że Warframe jest w wersji BETA? Edited by ElitarnyDuch
Link to comment
Share on other sites

 

EDIT: Mój sposób na Carriera-dręczyciela, jeśli jesteś zainteresowany.

 

49550c7089d198bf.jpg

 

Widzę w wybuch skoczyłeś :) Mój nieco inaczej bo wole jak strzela tylko gdy hakuje konsole lub kogoś podnoszę :)

 

Ten z lekkim stunem:

 

2507zb8.jpg

 

No i bardziej na odrzucenie przeciwnika...

 

2uppdgx.jpg

Edited by Krolek69
Link to comment
Share on other sites

Budowałem mojego strażnika z myślą o tym, by bronił mnie przed wrogami skradającymi się od tyłu, zwłaszcza denerwujący melee. Gdy słyszę, że strzela mój strażnik, lubię się odwrócić i zobaczyć powalonego przeciwnika. Na prawdę ratuje to skórę, gdy możesz od razu go jednym ciosem kończącym pozbawić nadziei na udaną asasynację.

 

Poza tym, ważna jest prędkość strzału (Porównaj swoje 1.0 do mojego 3.4). W zasadzie prędkość strzelania jest jak mnożnik szansy na status w czasie.

Edited by Fenicis
Link to comment
Share on other sites

Teoretycznie ty wolisz by szybciej strzelał ja wolę by raz a solidnie :) Mój jeden strzał to ponad 3 twoje :) A na wyższych lvl teoretycznie lepiej by przeciwnik padł jak najszybciej resztę sam wykończę... i tak jak mówiłem ten bulid mam stały pod hakowanie konsol lub podnoszenie innych. Nigdy nie miałem sytuacji że gość z mele zdołał podejść :) Raz nawet na miesiąc mu zabrałem sweepera bo nie dawał mi nic zabić xD

Link to comment
Share on other sites

To prawda, nie mam obrażeń, ale nawet bez nich Sweeper jest zabawny. Z tym wszyscy się chyba zgodzą. Jedyne, z czym się nie zgadzam, to z tymi poziomami - powyżej 60 poziomu przeciwników Sentinel krucho znosi ich obecność - zarówno defensywnie (jako przetrwanie sentinela wśród takich przeciwników) jaki ofensywnie (zaczynają oni mieć na prawdę dużo pancerza i zdrowia)

Link to comment
Share on other sites

Niektórzy używają jeszcze Dekonstruktora (Broni Heliosa), słyszałem legendy o mistycznych zestawach Przebijania (Power Throw), Odbijania (Rebound)i Latania (Whirlwind), które w sposób magiczny powodują znikanie przeciwników...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...