Jump to content
  • 0

Synteza Celów.


AystoN
 Share

Question

Witajcie, otóż mam nie mały problem.

Dostałem zadanie od cefalona "synthesis 3 elite arid lancer"

Z początku nie widziałem jak to zrobić, wiec biegałem z skanerem i pułapkami próbując łapać i skanować arid lancer( oczywiście z negatywnym skutkiem)
Zdenerwowany, poczytałem ( popatrzyłem) i wiekszość ludzi używajac skanera miała (Jakby to ująć) niebieski znacznik który wskazywał im gdzie znajduje się dany cel syntezy.
I tu pojawia się problem ponieważ, ja owego znacznika nie widzę ( zastanawiam się czy to nie kwestia ustawień ) ponieważ mój lapek na full owej gierki nie pociągnie.

Druga rzecz czy ten znacznik na ten moment wciaż istnieje, czy z kolejnymi patchami już go nie ma ?

Ktoś mogłby mi poradzić co moge z tym zrobić ?

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Ps: przy okazji aby nie tworzyć nowego tematu, wie ktoś moze jak odblokować nowy slot na moda do ( warframe) ?

Gdzieś obiło mi się o uszy iż trzeba zrobić jakąs misje

Edited by AystoN
Link to comment
Share on other sites

12 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Musisz znaleźć "Cel Syntezy". Jeśli robisz misję Podstęp(bo najłatwiej ją zrobić) to bardzo często Cel pojawia się jeszcze daleko za docelową konsolą. Simaris odezwie się jak cel będzie w pobliżu. W porównaniu do oryginalnego Lancera, ten będzie "w niebieskich" barwach i zaznaczony specjalnym znacznikiem. Wtedy wyciągamy Pułapkę Kinetyczną? i skanujemy drania.

 

Co do slota dla Frame, jego można tylko kupić. Jeśli jeszcze masz te startowe 50 platyny, polecam wydać 20 na slot Frame'a, 12 na 2 sloty broni, a za pozostałe 18, albo kolejne sloty broni, albo Jajo Kubrowa(jeśli Kubrow cię nie interesuje/Jajo wydropiło bez problemów to bierz sloty, ewentualnie czekaj za pierwszy zakup platyny)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Musisz znaleźć "Cel Syntezy". Jeśli robisz misję Podstęp(bo najłatwiej ją zrobić) to bardzo często Cel pojawia się jeszcze daleko za docelową konsolą. Simaris odezwie się jak cel będzie w pobliżu. W porównaniu do oryginalnego Lancera, ten będzie "w niebieskich" barwach i zaznaczony specjalnym znacznikiem. Wtedy wyciągamy Pułapkę Kinetyczną? i skanujemy drania.

 

Co do slota dla Frame, jego można tylko kupić. Jeśli jeszcze masz te startowe 50 platyny, polecam wydać 20 na slot Frame'a, 12 na 2 sloty broni, a za pozostałe 18, albo kolejne sloty broni, albo Jajo Kubrowa(jeśli Kubrow cię nie interesuje/Jajo wydropiło bez problemów to bierz sloty, ewentualnie czekaj za pierwszy zakup platyny)

Co do pierwszej odpowiedzi, jak pisałem owego znacznika nie widzę ( Nie wiem czy to kwestia ustawień czy też już go nie ma ) Dlatego też szukam odpwoedzi na to pytanie. Robiłem misje około 5x razy i samaris nie odezwał ^ także sam nie wiem ( może nie dokładnie szukałem)

 

Co do drugiej odpowiedzi .Mam ogrom ilość slotów ( nie jestem początkującym graczem ) w każdym razie źle sie wyraziłem wybacz( Chodziło mi o nowy slot na moda do warframe )

Obecnie chyba mona go kupić za 20 platyny ,ale zastanawiam się czy da się go jakoś zrobić w grze.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Co do pierwszej odpowiedzi, jak pisałem owego znacznika nie widzę ( Nie wiem czy to kwestia ustawień czy też już go nie ma ) Dlatego też szukam odpwoedzi na to pytanie. Robiłem misje około 5x razy i samaris nie odezwał ^ także sam nie wiem ( może nie dokładnie szukałem)

Co do drugiej odpowiedzi .Mam ogrom ilość slotów ( nie jestem początkującym graczem ) w każdym razie źle sie wyraziłem wybacz( Chodziło mi o nowy slot na moda do warframe )

Obecnie chyba mona go kupić za 20 platyny ,ale zastanawiam się czy da się go jakoś zrobić w grze.

Może ty złą misję robisz? Do tego questa jest wyznaczona konkretna misja bodajże na Phobos'ie o ile dobrze pamiętam. Misje questowe są zaznaczone na żółto chyba. Jak robisz jakieś przypadkowe misję z przeciwnikami arid to ten cel się nie pojawi.

A co do slota, mówisz zapewne o exilus slot. Można go odblokować bez platyny tylko trzeba najpierw wykonać quest Natah, który można zacząć dopiero po spotkaniu i zeskanowaniu drona sentientów w misji. Może on się randomowo pojawić wszędzie, będą światła świecić jak ze stalkerem. Potem trzeba kupić schemat od simarisa za chyba 50k reputacji a schemat ten zbudować w kuźni przy użyciu 2xforma, argon i orokin cell. Osobiście kupię tylko kilka za platyne dla moich ulubieńców i nie chcę się w to bawić.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Akurat cieżko misję pomylić, kilikając na nią ( samo wskazuje planete ) chociaż sam miałem pewne watpliwości na ten temat . Mimo to popatrzyłem na necie gdzie i jak ludzie to robili , niestety robie to dobrze. (Skyresh, phobos,Deception )

Zostaje po prostu kewstia znacznika .

Hmm tak się zastanawiam ,co prawda mam ustawienia na wysoko-średnio-niskich( dużo się bawiłem aby ustawić optymalne ustawienia) odpalone ale gdyby ktoś mógł ustawić detale na low( wyłączyć wiekszość specjalnych efektów) i dał mi znać czy wciąż jest w stanie zobaczyć owy znacznik ( byłbym wdzięczny) Nie daje mi spokoju kwestia ustawień.

Jeżeli to nie zadziała to nie mam pojęcia...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Akurat cieżko misję pomylić, kilikając na nią ( samo wskazuje planete ) chociaż sam miałem pewne watpliwości na ten temat . Mimo to popatrzyłem na necie gdzie i jak ludzie to robili , niestety robie to dobrze. (Skyresh, phobos,Deception )

Zostaje po prostu kewstia znacznika .

Hmm tak się zastanawiam ,co prawda mam ustawienia na wysoko-średnio-niskich( dużo się bawiłem aby ustawić optymalne ustawienia) odpalone ale gdyby ktoś mógł ustawić detale na low( wyłączyć wiekszość specjalnych efektów) i dał mi znać czy wciąż jest w stanie zobaczyć owy znacznik ( byłbym wdzięczny) Nie daje mi spokoju kwestia ustawień.

Jeżeli to nie zadziała to nie mam pojęcia...

 

Właśnie sprawdziłem, po ustawieniu wszystkiego najniżej jak się da wciąż mam znacznik. Z tego co pamiętam w tym queście trzeba znaleźć trzy cele, w trzech różnych misjach które zaznacza naraz. Masz zaznaczone trzy misje na Phobos'ie?

 

A i jeszcze czy Simaris ci na początku misji mówi "the hunt is on tenno, there is a sanctuary target here"? Jak nie to nie w tej misji czego szukać w ogóle i ci się znaczniki nie pojawią.

Edited by Krak_Nihilus
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Właśnie sprawdziłem, po ustawieniu wszystkiego najniżej jak się da wciąż mam znacznik. Z tego co pamiętam w tym queście trzeba znaleźć trzy cele, w trzech różnych misjach które zaznacza naraz. Masz zaznaczone trzy misje na Phobos'ie?

 

A i jeszcze czy Simaris ci na początku misji mówi "the hunt is on tenno, there is a sanctuary target here"? Jak nie to nie w tej misji czego szukać w ogóle i ci się znaczniki nie pojawią.

Dzięki za sprawdzenie ustawień .

Wracajac , posiadam 3 misje na phobosie.Mimo to wchodząc do gry Simaris nie mówi mi nic takiego.

Czym może to być spododowane ? Na początku myślałem ,że może jest misja nie aktywna, ale sprawdziłem 2 razy i niestety jest.

Edited by AystoN
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dzięki za sprawdzenie ustawień .

Wracajac , posiadam 3 misje na phobosie.Mimo to wchodząc do gry Simaris nie mówi mi nic takiego.

Czym może to być spododowane ? Na początku myślałem ,że może jest misja nie aktywna, ale sprawdziłem 2 razy i niestety jest.

 

3 misje zaznaczone na żółto czy trzy misje odblokowane? Odblokuj całego Phobos'a jeśli nie masz. W tym queście trzeba zeskanować trzy takie cele i na jedną z tych trzech misji przypada tylko jeden - jeśli w jednej z nich już cel znalazłeś to musisz iść do innej. Proponuję wziąć kawałek kartki i długopis, zapisać nazwę misji do której wchodzisz i po kilku minutach jak się simaris nie odezwie wykreślić. Potem znów zacznij jedną z tych trzech misji, tylko nie tą w której właśnie byłeś.

 

Też miałem problem z tą częścią questa, cel nie chciał się zespawnić. Szczerze nie wiem czy w końcu ilość prób przeważyła czy to to o czym właśnie napisałem bo sam zapisków nie prowadziłem z tego.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Rozumiem ,dzięki wielkie spróbuje i tego.

Mimo to mam jeszcze jedno pytanie co do tej teorii.

Klikając na fobos mamy do wyboru misje . Wspominasz aby robić każda, lecz tylko na 3 misjach widnieje pod nimi napis dotyczących tej właśnie misji ( mam akurat je odblokowane) i tak sie zastanawiam czy jest sens robić je wszystkie .

Ps: Fakt , faktem sprawdzałem tylko 2 misje dotyczące zadania z 3 mimo to na żadnych z nich nie widziałem owego znacznika.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Podepnę się z pytaniem, żeby nie zakładać nowego tematu.

Czy ktoś ma ostatnio problemy z pojawianiem się celów do skanowania dla Simarisa? Od dwóch dni nie pojawił mi się cel do zeskanowania (ten z zadania dziennego) i te zaległe, wcześniejsze cele również (dziesięciu strażników na Ceres). Dodatkowo na tablicy z podsumowaniem misji nie pokazują mi się punkty zdobyte dla Simarisa za skanowanie, chociaż w przekaźniku dzienny limit się zmniejsza chyba prawidłowo. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...