Jump to content

Zepsuci Bossowie.


-Nilus-
 Share

Recommended Posts

Hej, jestem ciekaw czy może to ja mam takie szczęście, czy bossowie od jakiegoś czasu są strasznie zbugowani? Vor staje się nieśmiertelny, u Terra Vay Heka nie wyłącza się woda co uniemożliwia ewakuację, Hyena się zacina, Lech Kril się zacina (i robi przy tym niezniszczalny) itd. Zaczęło się po U17 i coś czuję, że zdarza się za często. Bywa tak, że na 3-5 podejść tylko 1-2 udaje się ukończyć a pozostałe kończą się wyjściem z misji. Wiem, że bossowie w Warframe lubią się czasem zbugować, ale ostatnio robią to notorycznie i czasami nawet do kilku razy pod rząd. Ktoś miał podobny problem? Zabrałem się chwilę temu za farmienie i skanowanie bossów i strasznie mnie to kłuje. Dziś postanowiłem już zapytać na forum po tym, jak Terra Vay Hek zbugował się 3 razy pod rząd.

Link to comment
Share on other sites

Coś w tym jest. Ostatnio robiłem sobie z nudów sabotaże na wieżach i notorycznie jedna z grineerek, Ven'kra Tel lub Sprag  stawała się nieśmiertelna. No może na miano bossów to nie zasługują ale chodzi o sam fakt. Nie ma to jak po przeczesaniu wieży, co zwykle chwilę trwa zaciąć się w taki sposób i być zmuszonym do zerwania misji. Jak jest z innymi nie wiem, jedynie od czasu do czasu Vor napadnie mnie na wieży lub odwiedzi stalker ale tutaj anomalii jak do tej pory nie było.

Link to comment
Share on other sites

Ja miałem buga na vay heku polegającym na tym ,że zabiłem go na końcowym etapie, opuścił swoją platformę i poleciał ku zachodzącemu słońcu, niee to nie tak...

 

zabiłem go, dostałem wiadomość ,że mogę iść na ekstrakcje ale vay hek dalej sobie latał i mnie obrażał xd

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...