Jump to content

Warframe Ps4 Chatte Oynayacak Trade Yapacak Oyuncu Bulamayanlar Için

(PSN)R1984658317264
 Share

Recommended Posts

Evet oyun türkçe olduktan sonra chat bomboş ne konuşacak ne parti kuracak ne de trade yapacak birileri yok demiş arkadaşlar.Ben en fazla 4-5 kişi gördüm onlarda genelde türk var mı oyunu çözemedim diye soranlar 2-3 haftalık tecrübeme dayanarak.

Çok aradım çaresini ; port açtım ,serveri ayarlardan değiştirdim yok hala yalnız oynuyorum ticket attim tam oyunu bırakmak üzereydim ki ...,

Sonunda ps4 ayarlarından dili ingilizce yapınca chat in 50-100 kişi ile doldu ingilizce konuşmak zorundasınız ama sonuçta ; trade yapacak klan ve parti bulacağınız chat var artık

Eminim çoğu insan bundan bırakıyor(Çoğu kişi girip oyun ölü dedikten sonrs çıkmış).Yönetimden ricam bunu sss koysunlar ya da yapıştırsınlar .iyi günler geçmiş olsun.

• 3 weeks later...

ingilizce yaptıktan sonra oyun oyuna benzedi

ne modlar ile alakalı türkçe ingilizce karmaşası var alır satarken ne de chat bomboş void görevlere sn de birini bulabiliyorsun pazardaki yazılar takip edilemiyor . Dili değiştirmeden önce ne oyundan birşey anladım ne zevk aldım çünkü chat ölü ve dediğim gibi destiny vb oyunları oynadığım arkadaşlarım bundan dolayı bıraktı neyse ben bilgi verdim gerisi insanların tercihi iyi günler