Jump to content

Glaive?


AstroLord
 Share

Recommended Posts

Miejsce 4 - 1:49. Czakram. Czy czakram to glaive? Czy która kolwiek z broni ma szanse być zaaranżowana w warframie? NP: Dziesięciomieczowy miecz Urumi lub pistolet kacza stopa czyli nowy pistolet strzelający 3 pociski naraz i niską celnością lub młot meteor czyli ciężkie kule na łańcuchu(można by z tego zrobić powolne i potężńą broń używającą postawe do nunczaków) PS: Kubrowy PrzeciwBombardowe XD

Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

Topowa Dycha jest polską wersją ale NIEZALEŻNĄ od oryginalnej, może robić zupełnie inne filmy (dziwnym trafem drugi raz w ciągu 3 miesięcy wrzuca coś dzień po Atorze... gdzie 1/4 do 1/2 jest zerżnięta od Atora (przy pierwszym wypadku to było słowo w słowo to samo..))

Edited by ElitarnyDuch
Link to comment
Share on other sites

"DE Please" - Ale bardziej chcę jazdy na kubrowach i jednocześnie używania wielkich mieczy ;D

Ja chcę gwiazdkę z nieba i tego dużego. Pamiętam jak mnie zlaliście że jeden chce miecz na miecz a inny archwinga na archwinga. Ale pomyślcie o ironmanie i halkbusterze. Po co tonemu była zbroja na zbroji? Do zadań specjalnych z większymi potworami typu godzilla.

 

Mam już nawe opracowaną historie. Corpus znalazła te cuda orokin i rozprzestrzeniła i jakiś gostek z chciał sprzedać patent za jak największą kasę(zupełnie jak salad v) Więc lotus zaprowadziła nas na księżyc orokin gdzie można wydobyć części do tej zbroji. Na koniec musimy pokonać bossa tą zbroją np: vs vay hek lub vs Jordas Golem lub vs Lodówka nef anyo.

warframe_escailber_mech_suit2_wip_by_lor

https://www.youtube.com/watch?v=mjx-02XWuzk

Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

Łoł taka zbroja jak megazord to by było coś

GoGo power rangers :D wyobraźmy to sobie. Ekipa 4 osoby 1 ręce 2 nogi 3 powery 4 siedzi i pierdzi w stołek :D. Nie to miałem na myśli. 2 walczące ze sobą zbroję. Walka z vay hekiem w jego rozmiarach.
Link to comment
Share on other sites

GoGo power rangers :D wyobraźmy to sobie. Ekipa 4 osoby 1 ręce 2 nogi 3 powery 4 siedzi i pierdzi w stołek :D. Nie to miałem na myśli. 2 walczące ze sobą zbroję. Walka z vay hekiem w jego rozmiarach.

Wiem wiem o co ci chodzi. I to by były normalne misje jak archiwing że wbijasz do zbroi wielkości statku i masz za zadanie rozkur*** baze griner to by była czysta zabawa. Albo chodzenie w wielkiej zbroi po księżycu :D tak wg interesujesz się Marvelem?

https://www.google.pl/search?q=warframe+mech&espv=1&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAcQ_AUoAWoVChMItoLHza7FyAIVB28UCh1GlQHt&biw=360&bih=559#imgrc=ZXtxgAFG8WDl3M%3A

Edited by DoStEr
Link to comment
Share on other sites

Wiem wiem o co ci chodzi. I to by były normalne misje jak archiwing że wbijasz do zbroi wielkości statku i masz za zadanie rozkur*** baze griner to by była czysta zabawa. Albo chodzenie w wielkiej zbroi po księżycu :D tak wg interesujesz się Marvelem?

https://www.google.pl/search?q=warframe+mech&espv=1&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAcQ_AUoAWoVChMItoLHza7FyAIVB28UCh1GlQHt&biw=360&bih=559#imgrc=ZXtxgAFG8WDl3M%3A

Marvel to moje trzecie ulubione uniwersum 1 to warframe 2 mój umysł jedt taki że potrzebuję swój własny wszechświat :P. Krótko bardzo lubie marvela ale nie pogardze NIEKTÓRYMI postaciami z dc typu flash. Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

Marvel to moje trzecie ulubione uniwersum 1 to warframe 2 mój umysł jedt taki że potrzebuję swój własny wszechświat :P. Krótko bardzo lubie marvela ale nie pogardze NIEKTÓRYMI postaciami z dc typu flash.

Mamy wiele wspólnego. Przydał by sie kolejny układ słoneczny w wf

Link to comment
Share on other sites

Mamy wiele wspólnego. Przydał by sie kolejny układ słoneczny w wf

Coś o czym gadam i głównie myśle od kilku miesięcy. Chyba postawię ci pepsi za podlizywanie się. Jeszcze przyznaj że w szkole jesteś znany ze swojego "dziwnego" i już mogę cie uznać za siebie z innego alternatywnego świata. Bo to już po pristu nie możliwe.

Link to comment
Share on other sites

Coś o czym gadam i głównie myśle od kilku miesięcy. Chyba postawię ci pepsi za podlizywanie się. Jeszcze przyznaj że w szkole jesteś znany ze swojego "dziwnego" i już mogę cie uznać za siebie z innego alternatywnego świata. Bo to już po pristu nie możliwe.

Heh w szkole znany to nie za bardzo, bardziej trzymam sie na uboczu, chyba ze z kolegami :p a co do tematu. Prawde mówiąc ja sam całego układu nie mam xd nie miałem okazji się za niego wziąść ale jakiś nowy układ gdzie dropoą nie tylko surowce ale jakieś lepsze itemy

Link to comment
Share on other sites

Heh w szkole znany to nie za bardzo, bardziej trzymam sie na uboczu, chyba ze z kolegami :p a co do tematu. Prawde mówiąc ja sam całego układu nie mam xd nie miałem okazji się za niego wziąść ale jakiś nowy układ gdzie dropoą nie tylko surowce ale jakieś lepsze itemy

Może za czasów świadomych?

Link to comment
Share on other sites

Miejsce 4 - 1:49. Czakram. Czy czakram to glaive?

Nie czakram to takie metalowe ostrze w kształcie koła do rzucania z Indii. Kto oglądał Xene ten wie (Gimby nieznaju^^).

 

Glave podobny do tego jaki znamy pamiętam, że pojawiał się w jakimś starym filmie fantasy.

 

GoGo power rangers :D

Ni tylko nie Pała Rengers.

 

Mamy wiele wspólnego. Przydał by sie kolejny układ słoneczny w wf

Poco? W układzie słonecznym jest jeszcze sporo obiektów. Sam Jowisz ma ponad 60 księżyców więc jeszcze przez jakiś czas DE nie zabraknie nazw dla "nowych lokacji".

Link to comment
Share on other sites

Ta kupka frame ( ten duży ) przypomina mi film pacific rim, sam film to jedno wielkie gunwo, ale motyw walki dużym framem z jakąś bestią np maszynką do mięsa by sentiet byłby cudowny i w ogóle uber hiper słodki. Jakaś alternatywa w walce.

Link to comment
Share on other sites

Ta kupka frame ( ten duży ) przypomina mi film pacific rim, sam film to jedno wielkie gunwo, ale motyw walki dużym framem z jakąś bestią np maszynką do mięsa by sentiet byłby cudowny i w ogóle uber hiper słodki. Jakaś alternatywa w walce.

ja tam pacific rim ogladałem 7-8 razy i mi sie podoba kwestia gustu. Poza tym sam motyw walki niezły tylko już widze bugi równie gigantyczne co same frejmy :p chociaż...
Link to comment
Share on other sites

Ta kupka frame ( ten duży ) przypomina mi film pacific rim, sam film to jedno wielkie gunwo, ale motyw walki dużym framem z jakąś bestią np maszynką do mięsa by sentiet byłby cudowny i w ogóle uber hiper słodki. Jakaś alternatywa w walce.

Zgadzam się z tobą całkowiecie. Pacific to film na jeden raz, ale nie oceniam. Gość którym oglądał avengersów więcej niż 10 razy nie ma prawa głosu XD. I o to chodzi, o nawalanke wielkimi robotami, i może znajdzie się jakiś nowy infsested do takiej walki vs Huge Robot

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...