Jump to content

Zamienię Primed Continuity Na Primed Flow


Goblin_Wizard
 Share

Recommended Posts

Za R10 licze sobię 1050p (nie jest to wygórowana cena) ale pewnie nie chcesz ;D, ma to się do wymaksowania... piekło ;D

 

Dzięki za ofertę, ale niestety muszę odmówić. Wiesz, to nie to, że mi brakuje do pierwszego, ale są ceny i ceny, a sumienie by mi później żyć nie dało gdybym wywalił na jeden mod tyle kasy. Chociaż gdybym sam sprzedawał to pewnie poszedłbym Twoim tropem. ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za ofertę, ale niestety muszę odmówić. Wiesz, to nie to, że mi brakuje do pierwszego, ale są ceny i ceny, a sumienie by mi później żyć nie dało gdybym wywalił na jeden mod tyle kasy. Chociaż gdybym sam sprzedawał to pewnie poszedłbym Twoim tropem. ;)

Jedyne czego ta gra mnie nauczyła(ale tylko na handlu) że ludzie wliczając mnie są niewiarygodnie chciwi. Gorzej że to tylko gra a w normalnym życiu mogą być gorsi(nie siedze w biznesie nie wiem)

Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

Warframowy kanał "Trading" nadal pozostaje moim ulubionym źródłem humoru. Jak pewien gość, który chciał dzisiaj kupić moje Blind Rage (Maksymalna ranga, rzadki mod) za... 30 platyn. I upierał się, że więcej nie jest to wart.

 

Co do Primed Flow, sprzedałem dzisiaj czyste, nie rankowane, za 250.

Link to comment
Share on other sites

Warframowy kanał "Trading" nadal pozostaje moim ulubionym źródłem humoru. Jak pewien gość, który chciał dzisiaj kupić moje Blind Rage (Maksymalna ranga, rzadki mod) za... 30 platyn. I upierał się, że więcej nie jest to wart.

Co do Primed Flow, sprzedałem dzisiaj czyste, nie rankowane, za 250.

Innymi słowy bardziej warto jest sprzedać unranked niż robić na maxa i do sprzedania. Kto wgl chce kupić jeden przedmiot za 1000p? Pomyślmy racjonalnie. Rdzenie rosną na drzewach XD Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

Tak, wiem, jestem dziwolągiem - sprzedaję przedmioty potrzebującym raczej aby im pomóc, niż zarobić :3

 

Ja mam już obecnie wszystko, czego bym potrzebował w grze i jeszcze jakieś... 700 rdzeni (rzadkich) w zapasie. Już bardzo dawno nie robiłem "farmy rdzeni".

Link to comment
Share on other sites

Tak, wiem, jestem dziwolągiem - sprzedaję przedmioty potrzebującym raczej aby im pomóc, niż zarobić :3

Ja mam już obecnie wszystko, czego bym potrzebował w grze i jeszcze jakieś... 700 rdzeni (rzadkich) w zapasie. Już bardzo dawno nie robiłem "farmy rdzeni".

Ty, jestem jedynym jaki może mieć tytuł dziwoląga. I to nie jest dziwne tylko wielkoduszne.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...