Jump to content
  • 0

Kubrow


AystoN
 Share

Question

Witajcie.

Od 5 dni biegam jakoś po 1h na capture w celu dropnięcia jajka. Cóż 1h moze nie jest zbyt wiele ,lecz robiąc capture po 2min ( troche tych misji wychodzi)
Mianowicie drop jest totalnie bezsensu ,osobiście już mam dosyć tego biegania...
Chciałbym się dowiedzieć czy jest jakiś item który pozwala stworzyć wybranego kubrowa kupując jajko.
Nie bardzo oriętuje sie o co biega z genetic code , mogłby mi to ktoś fajnie wytłumaczyć ?

Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

  • 0

 

 
 
Jajko = 10p, kosztuje, ale znacznie szybciej

Poszedłem 97 razy, zanim znalazłem mój pierwszy kubrow jajko, więc zakup nie może być złym rozwiązaniem.

Przepraszam, jeśli Google Translate zmasakrowany moje próby Twoim języku.

 

Czyli jednak. Twoja odpowiedz jest zadowalająca także nie przejmuj się translatorem.

Kolejne pytanie.

Otóż kupując jajko otrzymam losowego kubrowa. Jako iż posiadłem 2 różne gatunki jest szansa ,że otrzymam takiego samego ? Czy otrzymam losowego kubrowa z posród tych których nie miałem ?

I dalej chciałbym się dowiedzieć o co chodzi z kodem genetycznym . :P

Link to comment
Share on other sites

  • 0
 
 
Jeśli używasz dwa odciski samego kubrow, istnieje bardzo duża szansa, że twój nowy kubrow będzie dokładnie taki sam, jak dwóch odcisków. Ale zawsze jest to możliwe dla Twojego kubrow wyjdzie coś innego. W przypadku korzystania z dwóch różnych odcisków kubrow, to wszystko jest możliwe. Ludzie podejmowali próby zastanawianie się kubrow Genetyki, ale wydaje się, że za każdym razem robią coś małych zmian.

Im wpis w języku angielskim też tak, że może ktoś, kto wiedzieć więcej o Kubrow Genetyki będzie starał się pomóc również.
 
If you use two imprints of the same kubrow, there is a very large chance that your new kubrow will be exactly the same as the two imprints. But it is always possible for your kubrow to come out something different. If you use two different kubrow imprints, then anything is possible. People have made attempts at figuring out kubrow Genetics, but it seems that every time they do, something small changes.

Im posting in English too, so that maybe someone who know more about Kubrow Genetics will try to help also.
Link to comment
Share on other sites

  • 0

1. Ja dropilem jajko na ext na ziemi (chyba Everest) i to bylo jakies 150 runowo. Potem jajka wypadaly przy okazji, nie musialem ich specjalnie farmic. Czasem sa tez z alertow.

2. Jezeli masz kubrowa mozesz stworzyc mu dwa kody genetyczne, ktore zapisuja jego posture, rase, kolory i wzory. Potem tworzac nowego kubrowa z jaja, mozesz wybrac dwa dowolne imprinty z ktorych storzysz kubrowa. Np. Dwa imprinty rasy Huras daja ci prawie 100% szanse na to ze bedziesz mial kubrowa rasy Huras.

Tak w skrocie:D

Edit: @UP Why are u writing on Polish forum when u can't speak Polish? I'm not hating, just curious:D

Edited by ErmiGaming
Link to comment
Share on other sites

  • 0

1. Ja dropilem jajko na ext na ziemi (chyba Everest) i to bylo jakies 150 runowo. Potem jajka wypadaly przy okazji, nie musialem ich specjalnie farmic. Czasem sa tez z alertow.

2. Jezeli masz kubrowa mozesz stworzyc mu dwa kody genetyczne, ktore zapisuja jego posture, rase, kolory i wzory. Potem tworzac nowego kubrowa z jaja, mozesz wybrac dwa dowolne imprinty z ktorych storzysz kubrowa. Np. Dwa imprinty rasy Huras daja ci prawie 100% szanse na to ze bedziesz mial kubrowa rasy Huras.

Tak w skrocie:D

 
 
^ Dokładnie
Link to comment
Share on other sites

  • 0

1. Ja dropilem jajko na ext na ziemi (chyba Everest) i to bylo jakies 150 runowo. Potem jajka wypadaly przy okazji, nie musialem ich specjalnie farmic. Czasem sa tez z alertow.

2. Jezeli masz kubrowa mozesz stworzyc mu dwa kody genetyczne, ktore zapisuja jego posture, rase, kolory i wzory. Potem tworzac nowego kubrowa z jaja, mozesz wybrac dwa dowolne imprinty z ktorych storzysz kubrowa. Np. Dwa imprinty rasy Huras daja ci prawie 100% szanse na to ze bedziesz mial kubrowa rasy Huras.

Tak w skrocie:D

Edit: @UP Why are u writing on Polish forum when u can't speak Polish? I'm not hating, just curious:D

Czyli jeżeli dobrze zrozumiałem to używając tych kodów moge tylko zapisać sobie geny mojego kubrowa, a kupując jajko wciaż musze liczyć na szczeście. Yhm... Znajac moje to 200 platyny nie wystarczy aby uzyskać każdy gatunek.

Ps: Ext nie wiem czy opłaca sie robić, w koncu robiąc capture zajmie mi to o wiele mniej czasu . :P

Edited by AystoN
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nobody seemed to be answering him and i wanted to help....its my only passion left in the game after 2700 hours. Sorry about that. :)

No problem ,you helped me enough. Thanks .

Maybe i will try drop ... I fell that i lose too much plat



			
		
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Należysz do jakiegoś klanu? Chyba najlepszym i najtańszym rozwiązaniem było by dostanie odpowiednich kodów genetycznych od znajomego, poszukanie takowych na handlu lub na forum. Możliwe, że ktoś chętnie się z Tobą zamieni za coś.

Chyba, że nastawiasz się na jakiś "ładny wzorek" futra (nie wiem co frajerzy w tym widzą) wtedy będziesz musiał się niestety wykosztować, niektóre wzory potrafią dosyć sporo kosztować.

 

Możesz próbować szczęścia. Wszystkich Kubrowów jest pięć rodzai więc szanse są po twojej stronie (wiesz już chyba jak działa RNG w tej grze).

Edited by peger
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Akurat żadne wzroy mnie nie intereseują . Chodzi mi po prostu o odblokowanie każdego z kubrowa ( łatwy exp)
Co do tych kodów cóż.. Wydaje mi sie iż to może nie być takie proste jak się wydaje,mimo to w popytam może członków klanu..

Znając życie najlepiej by było zrobić jakoś to samemu.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Mi znalezenie pierwszego jajka zajęło 53 biegi. Mojemu koledze zero, bo spadło mu przed questem. RNG.

 

200 platyny nie wystarczy aby uzyskać każdy gatunek.

 

Starczy. Jeśli będziesz kupował nieładne kubrowy (imprinty), byleby rasy na której ci zależy, to starczy. Skoro brakuje ci tylko 3 ras, a tanie pary imprintów kosztują 10-20 platyny, to ze spokojem :) No, może Chesa okaże się trochę droższa. Trochę.

 

Dwa imprinty tej samej rasy = gwarantowana ta sama rasa. Różne rzeczy nie są gwarantowane, ale rasa jest. A skoro tobie na wzorkach nie zależy...


 

 

Edited by Raniu
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jajko + te badziwie to troche tej platyny zjade ;x
No nic innego wyjścia raczej nie widzę . Dzięki !

Ps: Imprit jest w angielskiej może nazwie ? Czy inaczej sie to zwie :P? Nie chce walnąć byka podczas handlu.
Poza tym szczerze nie oriętuje sie troche w tym . Jak to mniej wiecej wygląda ( rozumiem ,że potrzebuje 2 imprintów) ktoś moze mi podać dokładną nazwe tych 2 części.

Edited by AystoN
Link to comment
Share on other sites

  • 0

A więc tak: Jeżeli chcesz wyhodować kubrowa konkretnej rasy i mieć pewność, że to będzie właśnie ta rasa, to potrzebujesz 2 genotypów (printów, imprintów - różne nazwy na angielskim handlu spotykałem) zrobionych z psów tej właśnie rasy. Jeżeli będziesz miał genotypy dwóch różnych ras, to szansę masz 50/50%, ale zawsze w obrębie tych ras, których genotypy użyłeś w hodowli.

Jeżeli już będziesz miał te dwa genotypy jednej rasy, to w hodowli masz gwarantowaną rasę na 300%.

Z dwóch genotypów zrobionych z tego samego psa nie jest gwarantowana jedynie płeć i wzrost. Pozostałe cechy takie jak budowa, kolor i wzór futra będą na pewno takie same.   

Napisz jakie dokładnie rasy Ci brakują. Mam trochę genotypów, nic nadzwyczajnego, ale do zrobienia konkretnej rasy wystarczą.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Z dwóch genotypów zrobionych z tego samego psa nie jest gwarantowana jedynie płeć i wzrost. Pozostałe cechy takie jak budowa, kolor i wzór futra będą na pewno takie same.   

 

Nic poza rasą nie jest gwarantowane. Budowa i płeć się losują, a reszta będzie zachowana na 90+%. Nikt nie wie jaka jest szansa, że z dwóch identycznych imprintów wyjdzie inny wzór/zestaw kolorów, ale to się zdarza.

 

 

Jajko + te badziwie to troche tej platyny zjade ;x

No nic innego wyjścia raczej nie widzę . Dzięki !

 

Innym wyjściem jest cierpliwie czekać, aż wyhodujesz upragnione rasy :P Każdy gra w swoim tempie, nie? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nic poza rasą nie jest gwarantowane. Budowa i płeć się losują, a reszta będzie zachowana na 90+%. Nikt nie wie jaka jest szansa, że z dwóch identycznych imprintów wyjdzie inny wzór/zestaw kolorów, ale to się zdarza.

 

 

Fajnie! Dużą wiedzą kolega dysponuje :P A tak z ciekawości - ile psów wyhodowałeś? Czy tylko komentarze na wiki czytasz?

Zapewniam, że jeżeli komuś zdarzyło się to, o czym piszesz, to był to bug, lub błąd podczas umieszczania genotypów w gnieździe (tam, już nie widać jaki genotyp wybraliśmy i trzeba zwracać uwagę wcześniej). Pozdro

Edited by Dr_Someone
Link to comment
Share on other sites

  • 0

A więc tak: Jeżeli chcesz wyhodować kubrowa konkretnej rasy i mieć pewność, że to będzie właśnie ta rasa, to potrzebujesz 2 genotypów (printów, imprintów - różne nazwy na angielskim handlu spotykałem) zrobionych z psów tej właśnie rasy. Jeżeli będziesz miał genotypy dwóch różnych ras, to szansę masz 50/50%, ale zawsze w obrębie tych ras, których genotypy użyłeś w hodowli.

Jeżeli już będziesz miał te dwa genotypy jednej rasy, to w hodowli masz gwarantowaną rasę na 300%.

Z dwóch genotypów zrobionych z tego samego psa nie jest gwarantowana jedynie płeć i wzrost. Pozostałe cechy takie jak budowa, kolor i wzór futra będą na pewno takie same.   

Napisz jakie dokładnie rasy Ci brakują. Mam trochę genotypów, nic nadzwyczajnego, ale do zrobienia konkretnej rasy wystarczą.

Super o taka odpowiedz mi chodziło ,wielkie dzięki.

Podziekowania również dla pozostałych. W miare oriętuje się o co biega.

Huras,Sahasa ,Chesa. Obecnie tych mi  brakuje .

Napisałeś nic specjalnego , powiem szczerze iż to jest mega problem :P Mimo to gratki jeżeli udało ci się uzbierać wiekszość . Ja pewnie troche sie z tym bede bawił . ;p

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Fajnie! Dużą wiedzą kolega dysponuje :P A tak z ciekawości - ile psów wyhodowałeś? Czy tylko komentarze na wiki czytasz?

Zapewniam, że jeżeli komuś zdarzyło się to, o czym piszesz, to był to bug, lub błąd podczas umieszczania genotypów w gnieździe (tam, już nie widać jaki genotyp wybraliśmy i trzeba zwracać uwagę wcześniej). Pozdro

 

Oj wcale nie tak fajnie. Dzięki :P 10 piesków. Nie czytam komentarzy na wiki. Zapewniam, że zdarzyło się to mi. Kupiłem imprinty, sprawdziłem je w trading poście, sprawdziłem ja na Liset, rozpocząłem inkubację, wyszło coś zupełnie innego. Oburzony zajrzałem na forum, okazało się, że ludzie mieli ten problem. Jeśli to bug, to nic nikomu o tym nie wiadomo.

 

Edit:

Edytowałem, bo napisało się podwójnie :c

Edited by Raniu
Link to comment
Share on other sites

  • 0

A tak na logikę: myślisz że ludzie płaciliby po 1000-1500 (a czasem i więcej) platyny za genotypy rzadkiego psa z wzorem Lotus, gdyby była jakakolwiek szansa, że wyjdzie coś zupełnie innego? :P

Szczerze? Tak. Ja się dziwie właściwie, że ktoś chce tyle płacić za nie.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

A tak na logikę: myślisz że ludzie płaciliby po 1000-1500 (a czasem i więcej) platyny za genotypy rzadkiego psa z wzorem Lotus, gdyby była jakakolwiek szansa, że wyjdzie coś zupełnie innego? :P

 

A co jeśli tyle zapłaciłem? I to się stało? Jest jakakolwiek szansa, tylko jest maluteńka i niesprecyzowana. Ludzie tyle płacą i płacić będą.

 

Nie zapłaciłem więcej niż tysiąc, właściwie to 350p. Jak już wspomniałem, innym ludziom też to się przytrafiło. Support nic nie pomoże. To najprawdopodobniej nie jest bug.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ja tam i tak wole mego carriera ,hehe ;)
Ale co racja to racja , skoro da sie na tym zarobić to trzeba korzystać.
Temat wyjaśniony ,dziękuje wszystkim za pomoc Szczególnie ( Dr_someone,ArmiGaming) mam u was długa . :)
Można zamykać :)

 
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...