Jump to content

Vauban Prime


-Krasny-
 Share

Recommended Posts

jak wiadomo każdy pancerz może miec wersje prime, lecz wielokrotnie przy vaubanie padały uwagi że bedzie go łatwiej zdobyc niż zwykłego. Pamietacie Chrome? żeby go złożyc potrzeba było czesci innych frame'ów byc może vauban bedzie potrzebował czesci z alarmów + ekstrakt(każdy pancerz od jego wejscia potrzebował go) co o tym sadzicie? może i wy macie obiekcje co do nowych broni i frejmów

Link to comment
Share on other sites

Proponuje rozłożyć części Vaubana Prime tak żeby jedna była z alertów, druga z Sortie, trzecia z Voida, a czwarta z rare containers. Do budowy byłyby potrzebne cztery surowce dropione odpowiednio przez G3, Zanukę i dwie wersje Stalkera. ;) Wtedy byłoby jakieś wyzwanie.

pomysł w miare tylko że te 3 jednostki maja obszerna tabele dropu (stalker w szczególnosci) i dla bardziej pechowych graczy było by to cieżko zdobyc
Link to comment
Share on other sites

jak wiadomo każdy pancerz może miec wersje prime, lecz wielokrotnie przy vaubanie padały uwagi że bedzie go łatwiej zdobyc niż zwykłego.

I co z tego. Asha P.. już jest łatwiej zdobyć niż zwykłego i jakoś nikt o to nie płacze.

Link to comment
Share on other sites

I co z tego. Asha P.. już jest łatwiej zdobyć niż zwykłego i jakoś nikt o to nie płacze.

odkąd ash dropi z maniaków zaczynam bardziej wierzyć w Oberona Prime... Tyle że ja co tydzień sprzedaje 3-9 z każdej części oberona za kredyty :P więc oberona łatwiej zdobyć niż asha co jest troche słabe. Szkoda że te maniaki i maniaki regora nie dropią tego samego. To powinny być te same maniaki... Wtedy by to miało sens, asha nadal by dropiło się u regora XD. Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

odkąd ash dropi z maniaków zaczynam bardziej wierzyć w Oberona Prime... Tyle że ja co tydzień sprzedaje 3-9 z każdej części oberona za kredyty :P więc oberona łatwiej zdobyć niż asha co jest troche słabe. Szkoda że te maniaki i maniaki regora nie dropią tego samego. To powinny być te same maniaki... Wtedy by to miało sens, asha nadal by dropiło się u regora XD.

Mi czesto calego asha dropi z LoR-a :) To jesty chyba najszybszy sposob ;).

Astro jakies wycieki do Saryn prime masz ?:)

Sorryza offtop.

 

 

BTW Vauban bedzie po Nekrosie :P mowie wam ^^

Link to comment
Share on other sites

Astro jakies wycieki do Saryn prime masz ?:)

Sorry za offtop.

Nie mam a ty masz?

PS: na miejscu DE zrobiłbym sztuczne wycieki na temat przyszłych przedmiotów i ku zaskoczeniu wszystkich dał coś innego. BOOM

Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

I co z tego. Asha P.. już jest łatwiej zdobyć niż zwykłego i jakoś nikt o to nie płacze.

czesci asha dropia z rzadkich przeciwników z ta różnica że jest misja gdzie ten przeciwnik jest zapewniony co jest przeciwienstwem vaubana który nie ma nic zapewnione
Link to comment
Share on other sites

Vauban Prime - jak już się pojawi - na pewno będzie skądś dropił, a wtedy zwykłego nie wiem, może dadzą do labów? Na razie i tak nie ma żadnych przecieków, więc można tylko spekulować, ale jaki to ma sens?

tak to już jest. Można siedziec i czekac a można pogadac, wymienic sie myslami to wkoncu forum gry a nie urzad o wysróbowanych zasadach, no nie?
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...